Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Markovac kod Velike Plane - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:01 06:00 (01:59)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 04:01
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:05
dep. 04:05
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:10
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:16
11 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
17 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
24 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
29 km
arr. 04:36
dep. 04:36
32 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
37 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
42 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
45 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
52 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
59 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
65 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
73 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
79 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
84 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
88 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:49
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:54
dep. 05:55
102 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:00
112 km
05:10 07:00 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 05:10
Velika Plana, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
15 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
107 km
06:04 07:54 (01:50)
Railway stationTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 06:04
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
11 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
29 km
arr. 06:35
dep. 06:35
32 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
42 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
52 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
59 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
65 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
73 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
79 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
84 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
88 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
102 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 07:54
112 km
08:50 10:25 (01:35)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 08:50
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
12 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
101 km
09:15 11:12 (01:57)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 09:15
Velika Plana, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
11 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
24 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:12
52 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:55
dep. 10:59
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:04
dep. 11:05
102 km
arr. 11:12
112 km
10:39 12:37 (01:58)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 10:39
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
11 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
17 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
24 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
29 km
arr. 11:14
dep. 11:14
32 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
37 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
42 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
45 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
52 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
59 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
65 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
73 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
79 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
84 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
88 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
102 km
arr. 12:37
112 km
12:30 14:10 (01:40)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 12:30
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
101 km
15:39 17:47 (02:08)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 15:39
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
11 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:58
dep. 15:59
17 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
24 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
29 km
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
37 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
42 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
45 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
52 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
59 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
65 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
73 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
79 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
84 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
88 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
102 km
arr. 17:47
112 km
17:10 19:00 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Center
dep. 17:10
Velika Plana, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
15 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
107 km
19:00 21:02 (02:02)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:00
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
6 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
11 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
17 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
24 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
29 km
arr. 19:34
dep. 19:34
32 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
37 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
42 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
45 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
52 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
59 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
65 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
73 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
79 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
84 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
88 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
102 km
arr. 21:02
112 km
19:58 21:37 (01:39)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Velike Plane, Railway station
dep. 19:58
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
11 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
24 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
52 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:24
96 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:29
dep. 21:30
102 km
arr. 21:37
112 km

Naselja Markovac kod Velike Plane i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Velike Plane je u 04:01 h, dok je poslednji polazak u 19:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.