Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Markovac kod Mladenovca - Mladenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:50 05:20 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 04:50
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 04:51
dep. 04:51
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 04:55
dep. 04:55
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 04:56
dep. 04:56
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 04:58
dep. 04:58
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 04:59
dep. 04:59
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 05:00
dep. 05:00
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:02
dep. 05:02
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 05:04
dep. 05:04
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:05
dep. 05:05
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 05:07
dep. 05:07
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 05:09
dep. 05:09
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 05:11
dep. 05:11
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 05:12
dep. 05:12
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:20
14.3 km
04:50 05:20 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 04:50
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:02
dep. 05:02
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:05
dep. 05:05
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:11
dep. 05:11
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:20
13.3 km
05:34 05:42 (00:08)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 05:34
Meduluzje, Karaula
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:42
9 km
05:47 06:28 (00:41)
SimiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Simici
dep. 05:47
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 05:48
dep. 05:48
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 05:51
dep. 05:51
1.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 05:52
dep. 05:52
2.7 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 05:54
dep. 05:54
3.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 05:57
dep. 05:57
4.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 06:01
dep. 06:01
6.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:03
dep. 06:03
7.3 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:04
dep. 06:04
8.2 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:05
dep. 06:05
8.7 km
Meduluzje, Put 2
arr. 06:07
dep. 06:07
9.7 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 06:09
dep. 06:09
10.3 km
Meduluzje, Dom
arr. 06:13
dep. 06:13
11.6 km
Meduluzje, Blazici
arr. 06:15
dep. 06:15
12.3 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 06:17
dep. 06:17
12.9 km
Meduluzje, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:20
dep. 06:20
14.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:28
18.1 km
06:00 06:20 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 06:00
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 06:05
dep. 06:05
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:10
dep. 06:10
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:12
dep. 06:12
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:20
11.1 km
06:00 06:30 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 06:00
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:21
dep. 06:21
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
13.3 km
06:02 06:21 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 06:02
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:05
dep. 06:05
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:07
dep. 06:07
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:12
dep. 06:12
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:13
dep. 06:13
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:21
9.4 km
06:05 06:24 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 06:05
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:07
dep. 06:07
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:09
dep. 06:09
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:12
dep. 06:12
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:15
dep. 06:15
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:17
dep. 06:17
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:24
9.4 km
06:40 06:50 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 06:40
Mladenovac, Bus station
arr. 06:50
9 km
06:47 07:36 (00:49)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 06:47
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Beljevac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Beljevac, Transformator
arr. 06:59
dep. 06:59
3.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 07:03
dep. 07:03
5.7 km
Beljevac, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
6.2 km
Beljevac, Banova kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
6.7 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 07:09
dep. 07:09
7.7 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 07:13
dep. 07:13
8.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:14
dep. 07:14
9.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
11.2 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:18
dep. 07:18
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:20
dep. 07:20
13.6 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:28
dep. 07:28
15.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:36
19.6 km
06:50 07:00 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 06:50
Mladenovac, Bus station
arr. 07:00
8 km
07:00 07:30 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 07:00
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 07:05
dep. 07:05
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:06
dep. 07:06
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:08
dep. 07:08
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 07:14
dep. 07:14
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 07:17
dep. 07:17
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 07:21
dep. 07:21
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:22
dep. 07:22
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
14.3 km
07:00 07:30 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 07:00
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:21
dep. 07:21
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
13.3 km
07:09 07:28 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 07:09
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:12
dep. 07:12
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:14
dep. 07:14
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:15
dep. 07:15
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:17
dep. 07:17
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:19
dep. 07:19
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:21
dep. 07:21
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:28
9.4 km
07:29 07:48 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 07:29
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:31
dep. 07:31
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:32
dep. 07:32
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:33
dep. 07:33
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:34
dep. 07:34
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:39
dep. 07:39
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:40
dep. 07:40
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:48
9.4 km
07:45 07:55 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 07:45
Mladenovac, Bus station
arr. 07:55
8 km
08:12 08:47 (00:35)
KruskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kruska
dep. 08:12
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 08:14
dep. 08:14
0.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:16
dep. 08:16
1.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 08:17
dep. 08:17
4.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 08:21
dep. 08:21
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 08:23
dep. 08:23
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 08:24
dep. 08:24
8.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 08:27
dep. 08:27
9.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:28
dep. 08:28
10.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 08:30
dep. 08:30
11.7 km
Meduluzje, Mica
arr. 08:31
dep. 08:31
12.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 08:32
dep. 08:32
13.2 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 08:44
dep. 08:44
17.9 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 08:37
dep. 08:37
15.1 km
Meduluzje, Dom
arr. 08:39
dep. 08:39
15.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 08:41
dep. 08:41
16.4 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 08:42
dep. 08:42
17 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:47
24.7 km
08:30 08:46 (00:16)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Škola
dep. 08:30
Mladenovac, Bus station
arr. 08:46
10.3 km
08:56 09:15 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 08:56
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 08:59
dep. 08:59
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:01
dep. 09:01
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:02
dep. 09:02
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 09:04
dep. 09:04
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:06
dep. 09:06
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:08
dep. 09:08
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:15
9.4 km
09:26 09:38 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 09:26
Meduluzje, Karaula
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:38
9 km
10:20 10:40 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 10:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 10:21
dep. 10:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 10:25
dep. 10:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 10:26
dep. 10:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 10:28
dep. 10:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 10:30
dep. 10:30
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 10:31
dep. 10:31
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 10:32
dep. 10:32
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:40
11.1 km
10:20 10:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 10:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 10:35
dep. 10:35
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 10:41
dep. 10:41
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:50
13.3 km
11:01 11:20 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 11:01
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:04
dep. 11:04
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:06
dep. 11:06
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:07
dep. 11:07
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 11:09
dep. 11:09
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:11
dep. 11:11
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:13
dep. 11:13
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:20
9.4 km
11:25 11:36 (00:11)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 11:25
Meduluzje, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:36
9 km
11:50 12:44 (00:54)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 11:50
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 11:57
dep. 11:57
2.5 km
Beljevac, Banova kuca
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Beljevac, Transformator
arr. 12:02
dep. 12:02
4.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 12:04
dep. 12:04
5.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 12:06
dep. 12:06
6.8 km
Beljevac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
7.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 12:11
dep. 12:11
7.8 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 12:13
dep. 12:13
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 12:20
dep. 12:20
10.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 12:22
dep. 12:22
11.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 12:23
dep. 12:23
11.9 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 12:24
dep. 12:24
12.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 12:25
dep. 12:25
13.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 12:26
dep. 12:26
13.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 12:32
dep. 12:32
14.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:33
dep. 12:33
15.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:36
dep. 12:36
16 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:37
dep. 12:37
16.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:38
dep. 12:38
17.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:40
dep. 12:40
18.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:44
22.3 km
11:56 12:08 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 11:56
Meduluzje, Karaula
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:08
9 km
11:59 12:18 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 11:59
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:01
dep. 12:01
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:02
dep. 12:02
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:03
dep. 12:03
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:09
dep. 12:09
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:10
dep. 12:10
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:18
9.4 km
12:20 12:40 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 12:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 12:25
dep. 12:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 12:26
dep. 12:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:28
dep. 12:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:30
dep. 12:30
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:32
dep. 12:32
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:40
11.1 km
12:20 12:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 12:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
13.3 km
12:50 13:00 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 12:50
Mladenovac, Bus station
arr. 13:00
9 km
13:26 13:45 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 13:26
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:29
dep. 13:29
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:31
dep. 13:31
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:32
dep. 13:32
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 13:34
dep. 13:34
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:36
dep. 13:36
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:38
dep. 13:38
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:45
9.4 km
13:45 13:55 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 13:45
Mladenovac, Bus station
arr. 13:55
8 km
13:50 14:44 (00:54)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 13:50
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 13:57
dep. 13:57
2.5 km
Beljevac, Banova kuca
arr. 13:58
dep. 13:58
3.5 km
Beljevac, Transformator
arr. 14:02
dep. 14:02
4.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 14:06
dep. 14:06
6.8 km
Beljevac, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
7.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 14:11
dep. 14:11
7.8 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 14:13
dep. 14:13
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:15
dep. 14:15
8.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:18
dep. 14:18
9.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 14:20
dep. 14:20
10.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 14:22
dep. 14:22
11.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 14:23
dep. 14:23
11.9 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 14:24
dep. 14:24
12.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 14:25
dep. 14:25
13.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 14:26
dep. 14:26
13.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 14:32
dep. 14:32
14.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:33
dep. 14:33
15.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:37
dep. 14:37
16.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:38
dep. 14:38
17.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:40
dep. 14:40
18.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:44
22.3 km
14:00 14:20 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 14:00
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 14:05
dep. 14:05
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:06
dep. 14:06
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:08
dep. 14:08
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:10
dep. 14:10
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:11
dep. 14:11
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:12
dep. 14:12
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:20
11.1 km
14:00 14:20 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 14:00
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:11
dep. 14:11
7.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:20
11.1 km
14:33 14:45 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 14:33
Meduluzje, Karaula
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:45
9 km
14:34 14:53 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 14:34
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:36
dep. 14:36
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:37
dep. 14:37
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:38
dep. 14:38
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:39
dep. 14:39
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:44
dep. 14:44
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:45
dep. 14:45
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:53
9.4 km
15:20 15:40 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 15:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 15:21
dep. 15:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:28
dep. 15:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 15:31
dep. 15:31
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:32
dep. 15:32
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:40
11.1 km
15:30 15:40 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 15:30
Mladenovac, Bus station
arr. 15:40
9 km
15:50 16:06 (00:16)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 15:50
Mladenovac, Bus station
arr. 16:06
10.7 km
15:56 16:15 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 15:56
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:59
dep. 15:59
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:01
dep. 16:01
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:02
dep. 16:02
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:04
dep. 16:04
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:06
dep. 16:06
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:08
dep. 16:08
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
9.4 km
16:20 16:40 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 16:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 16:21
dep. 16:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 16:25
dep. 16:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 16:26
dep. 16:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 16:28
dep. 16:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:30
dep. 16:30
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:32
dep. 16:32
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
11.1 km
16:20 16:40 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 16:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:31
dep. 16:31
7.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
11.1 km
16:29 16:48 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 16:29
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 16:31
dep. 16:31
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:32
dep. 16:32
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:33
dep. 16:33
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:34
dep. 16:34
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:39
dep. 16:39
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:40
dep. 16:40
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:48
9.4 km
16:40 16:50 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 16:40
Mladenovac, Bus station
arr. 16:50
9 km
16:52 17:41 (00:49)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 16:52
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 16:54
dep. 16:54
1 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 16:56
dep. 16:56
2 km
Beljevac, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Beljevac, Transformator
arr. 17:04
dep. 17:04
3.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 17:06
dep. 17:06
4.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 17:08
dep. 17:08
5.7 km
Beljevac, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
6.2 km
Beljevac, Banova kuca
arr. 17:11
dep. 17:11
6.7 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 17:14
dep. 17:14
7.7 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:15
dep. 17:15
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 17:18
dep. 17:18
8.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 17:19
dep. 17:19
9.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 17:21
dep. 17:21
11.2 km
Meduluzje, Mica
arr. 17:22
dep. 17:22
12.1 km
Meduluzje, Milocer
arr. 17:23
dep. 17:23
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 17:25
dep. 17:25
13.6 km
Meduluzje, Karaula
arr. 17:29
dep. 17:29
14.6 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 17:33
dep. 17:33
15.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:41
19.6 km
17:50 18:00 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 17:50
Mladenovac, Bus station
arr. 18:00
8 km
18:10 18:30 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 18:10
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 18:11
dep. 18:11
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 18:15
dep. 18:15
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 18:18
dep. 18:18
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 18:20
dep. 18:20
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 18:21
dep. 18:21
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:22
dep. 18:22
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:30
11.1 km
18:10 18:40 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 18:10
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 18:22
dep. 18:22
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:31
dep. 18:31
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:40
13.3 km
18:14 18:33 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 18:14
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 18:16
dep. 18:16
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 18:17
dep. 18:17
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 18:18
dep. 18:18
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 18:19
dep. 18:19
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:24
dep. 18:24
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:25
dep. 18:25
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:33
9.4 km
19:18 19:30 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 19:18
Meduluzje, Karaula
arr. 19:26
dep. 19:26
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:30
9 km
20:10 20:30 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 20:10
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:21
dep. 20:21
7.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:30
11.1 km
20:10 20:30 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 20:10
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:18
dep. 20:18
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 20:21
dep. 20:21
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 20:22
dep. 20:22
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:30
11.1 km
20:18 20:29 (00:11)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 20:18
Meduluzje, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:29
9 km
20:29 21:16 (00:47)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 20:29
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 20:49
dep. 20:49
6.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 20:47
dep. 20:47
6.3 km
Beljevac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
Beljevac, Transformator
arr. 20:38
dep. 20:38
3.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 20:40
dep. 20:40
4.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Beljevac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
5.9 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 20:51
dep. 20:51
7.3 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:54
dep. 20:54
9.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Meduluzje, Put 2
arr. 20:57
dep. 20:57
10.9 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 20:59
dep. 20:59
11.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:03
dep. 21:03
12.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 21:05
dep. 21:05
13.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 21:07
dep. 21:07
13.9 km
Meduluzje, Put
arr. 21:09
dep. 21:09
14.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:11
dep. 21:11
15.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:16
20.8 km
20:41 21:00 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 20:41
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:43
dep. 20:43
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:44
dep. 20:44
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:45
dep. 20:45
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 20:46
dep. 20:46
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:51
dep. 20:51
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 20:52
dep. 20:52
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:00
9.4 km
22:10 22:30 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 22:10
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 22:11
dep. 22:11
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 22:12
dep. 22:12
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 22:15
dep. 22:15
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 22:18
dep. 22:18
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 22:19
dep. 22:19
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 22:20
dep. 22:20
5.5 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:21
dep. 22:21
6.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 22:22
dep. 22:22
7.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:30
11.1 km
22:10 22:30 (00:20)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 22:10
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 22:12
dep. 22:12
1 km
Meduluzje, Karaula
arr. 22:21
dep. 22:21
7.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:30
11.1 km
22:51 23:10 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 22:51
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 22:54
dep. 22:54
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 22:56
dep. 22:56
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 22:57
dep. 22:57
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:59
dep. 22:59
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:01
dep. 23:01
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:03
dep. 23:03
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 23:10
9.4 km

Naselja Markovac kod Mladenovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Mladenovca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Markovac kod Mladenovca - Mladenovac iznosi od 1,95 EUR do 1,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.