Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Markovac kod Mladenovca - Mladenovac timetable

sunday, 12.07.2020.
06:00 06:30 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 06:00
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:21
dep. 06:21
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
13.3 km
06:00 06:30 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 06:00
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 06:05
dep. 06:05
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:10
dep. 06:10
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 06:14
dep. 06:14
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 06:19
dep. 06:19
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:22
dep. 06:22
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
14.3 km
06:36 06:55 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 06:36
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:39
dep. 06:39
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:41
dep. 06:41
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:42
dep. 06:42
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:44
dep. 06:44
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:46
dep. 06:46
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:48
dep. 06:48
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:55
9.4 km
06:50 07:00 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 06:50
Mladenovac, Bus station
arr. 07:00
8 km
07:45 07:55 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 07:45
Mladenovac, Bus station
arr. 07:55
8 km
08:12 08:47 (00:35)
KruskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kruska
dep. 08:12
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 08:14
dep. 08:14
0.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:16
dep. 08:16
1.2 km
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 08:17
dep. 08:17
4.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 08:21
dep. 08:21
6.8 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 08:23
dep. 08:23
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 08:24
dep. 08:24
8.8 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 08:27
dep. 08:27
9.8 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:28
dep. 08:28
10.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 08:30
dep. 08:30
11.7 km
Meduluzje, Mica
arr. 08:31
dep. 08:31
12.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 08:32
dep. 08:32
13.2 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 08:44
dep. 08:44
17.9 km
Meduluzje, Pavlovici
arr. 08:37
dep. 08:37
15.1 km
Meduluzje, Dom
arr. 08:39
dep. 08:39
15.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 08:41
dep. 08:41
16.4 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 08:42
dep. 08:42
17 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:47
24.7 km
08:30 08:46 (00:16)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Škola
dep. 08:30
Mladenovac, Bus station
arr. 08:46
10.3 km
09:26 09:38 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 09:26
Meduluzje, Karaula
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:38
9 km
10:20 10:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 10:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 10:21
dep. 10:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 10:25
dep. 10:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 10:26
dep. 10:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 10:28
dep. 10:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 10:30
dep. 10:30
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 10:34
dep. 10:34
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 10:35
dep. 10:35
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 10:37
dep. 10:37
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 10:39
dep. 10:39
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 10:41
dep. 10:41
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 10:42
dep. 10:42
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:50
14.3 km
10:20 10:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 10:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 10:35
dep. 10:35
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 10:41
dep. 10:41
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:50
13.3 km
11:01 11:20 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 11:01
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:04
dep. 11:04
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:06
dep. 11:06
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:07
dep. 11:07
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 11:09
dep. 11:09
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:11
dep. 11:11
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:13
dep. 11:13
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:20
9.4 km
11:25 11:36 (00:11)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 11:25
Meduluzje, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:36
9 km
11:56 12:08 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 11:56
Meduluzje, Karaula
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:08
9 km
12:20 12:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 12:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
13.3 km
12:20 12:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 12:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 12:25
dep. 12:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 12:26
dep. 12:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:28
dep. 12:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:30
dep. 12:30
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 12:34
dep. 12:34
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 12:37
dep. 12:37
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 12:39
dep. 12:39
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:42
dep. 12:42
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
14.3 km
12:26 12:45 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 12:26
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:29
dep. 12:29
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:31
dep. 12:31
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:32
dep. 12:32
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:34
dep. 12:34
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:36
dep. 12:36
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:38
dep. 12:38
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:45
9.4 km
13:35 14:29 (00:54)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 13:35
Markovac kod Mladenovca, Lekici
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 13:39
dep. 13:39
2 km
Markovac kod Mladenovca, Simici
arr. 13:42
dep. 13:42
2.5 km
Beljevac, Banova kuca
arr. 13:43
dep. 13:43
3.5 km
Beljevac, Transformator
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Beljevac, Okretnica
arr. 13:49
dep. 13:49
5.7 km
Beljevac, Transformator
arr. 13:51
dep. 13:51
6.8 km
Beljevac, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
7.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kruska
arr. 13:56
dep. 13:56
7.8 km
Markovac kod Mladenovca, Grabovac
arr. 13:58
dep. 13:58
8.2 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:00
dep. 14:00
8.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:03
dep. 14:03
9.8 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 14:05
dep. 14:05
10.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 14:07
dep. 14:07
11.4 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 14:08
dep. 14:08
11.9 km
Crkvine kod Mladenovca, Vicovac
arr. 14:09
dep. 14:09
12.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Miletici
arr. 14:10
dep. 14:10
13.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvine
arr. 14:11
dep. 14:11
13.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Jezero
arr. 14:17
dep. 14:17
14.6 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:18
dep. 14:18
15.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:21
dep. 14:21
16 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:22
dep. 14:22
16.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:23
dep. 14:23
17.5 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:25
dep. 14:25
18.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:29
22.3 km
13:45 13:55 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 13:45
Mladenovac, Bus station
arr. 13:55
8 km
14:33 14:45 (00:12)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 14:33
Meduluzje, Karaula
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:45
9 km
15:20 15:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 15:20
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 15:32
dep. 15:32
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 15:41
dep. 15:41
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:50
13.3 km
15:20 15:50 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 15:20
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 15:21
dep. 15:21
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:28
dep. 15:28
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 15:32
dep. 15:32
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 15:34
dep. 15:34
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 15:39
dep. 15:39
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:42
dep. 15:42
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:50
14.3 km
15:56 16:15 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 15:56
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:59
dep. 15:59
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:01
dep. 16:01
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:02
dep. 16:02
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:04
dep. 16:04
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:06
dep. 16:06
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:08
dep. 16:08
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
9.4 km
16:41 16:58 (00:17)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 16:41
Mladenovac, Bus station
arr. 16:58
10.7 km
17:20 17:30 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 17:20
Mladenovac, Bus station
arr. 17:30
9 km
17:50 18:00 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 17:50
Mladenovac, Bus station
arr. 18:00
8 km
18:10 18:40 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 18:10
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 18:22
dep. 18:22
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:31
dep. 18:31
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:40
13.3 km
18:10 18:40 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 18:10
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 18:11
dep. 18:11
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 18:12
dep. 18:12
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 18:15
dep. 18:15
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 18:18
dep. 18:18
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 18:20
dep. 18:20
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 18:22
dep. 18:22
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 18:24
dep. 18:24
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 18:27
dep. 18:27
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 18:29
dep. 18:29
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 18:31
dep. 18:31
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:32
dep. 18:32
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:40
14.3 km
18:41 19:00 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 18:41
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 18:44
dep. 18:44
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 18:46
dep. 18:46
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 18:47
dep. 18:47
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 18:49
dep. 18:49
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:51
dep. 18:51
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:53
dep. 18:53
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
9.4 km
20:18 20:29 (00:11)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Skola
dep. 20:18
Meduluzje, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:29
9 km
20:56 21:15 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 20:56
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:59
dep. 20:59
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:01
dep. 21:01
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:02
dep. 21:02
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 21:04
dep. 21:04
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 21:06
dep. 21:06
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:08
dep. 21:08
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:15
9.4 km
21:10 21:40 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 21:10
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
Meduluzje, Put 2
arr. 21:22
dep. 21:22
6.5 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:25
dep. 21:25
7.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 21:31
dep. 21:31
9.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:40
13.3 km
21:10 21:40 (00:30)
Belovaca - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
dep. 21:10
Markovac kod Mladenovca, Gvozdenova kapija
arr. 21:11
dep. 21:11
0.4 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
Markovac kod Mladenovca, Lekići
arr. 21:15
dep. 21:15
2.4 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 21:16
dep. 21:16
3.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 21:18
dep. 21:18
4.1 km
Meduluzje, Mica
arr. 21:19
dep. 21:19
5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 21:20
dep. 21:20
5.5 km
Meduluzje, Put 2
arr. 21:22
dep. 21:22
6.5 km
Meduluzje, Pavlovići
arr. 21:24
dep. 21:24
7.2 km
Meduluzje, Dom
arr. 21:25
dep. 21:25
7.8 km
Meduluzje, Blazici
arr. 21:27
dep. 21:27
8.5 km
Meduluzje, Mali prolaz
arr. 21:29
dep. 21:29
9.1 km
Meduluzje, Put
arr. 21:31
dep. 21:31
9.7 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 21:32
dep. 21:32
10.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:40
14.3 km
22:51 23:10 (00:19)
KozaricaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
dep. 22:51
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 22:54
dep. 22:54
1.4 km
Meduluzje, Mica
arr. 22:56
dep. 22:56
2.3 km
Meduluzje, Milocer
arr. 22:57
dep. 22:57
2.8 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:59
dep. 22:59
3.8 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:01
dep. 23:01
4.8 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:03
dep. 23:03
5.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 23:10
9.4 km

Naselja Markovac kod Mladenovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Markovac kod Mladenovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.