Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable

sunday, 22.09.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: monday, 23.09.2019.
06:50 07:40 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 06:50
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:56
dep. 06:56
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 06:59
dep. 06:59
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Ranovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 07:20
dep. 07:20
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:35
dep. 07:35
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.4 km
14:25 15:15 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:25
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:28
dep. 14:28
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:31
dep. 14:31
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:34
dep. 14:34
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Ranovac, S
arr. 14:51
dep. 14:51
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 14:55
dep. 14:55
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:01
dep. 15:01
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:04
dep. 15:04
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:10
dep. 15:10
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:15
22.4 km
14:40 15:30 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 24.09.2019.
06:50 07:40 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 06:50
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:56
dep. 06:56
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 06:59
dep. 06:59
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Ranovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 07:20
dep. 07:20
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:35
dep. 07:35
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.4 km
14:25 15:15 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:25
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:28
dep. 14:28
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:31
dep. 14:31
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:34
dep. 14:34
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Ranovac, S
arr. 14:51
dep. 14:51
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 14:55
dep. 14:55
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:01
dep. 15:01
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:04
dep. 15:04
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:10
dep. 15:10
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:15
22.4 km
14:40 15:30 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 25.09.2019.
06:50 07:40 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 06:50
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 06:56
dep. 06:56
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 06:59
dep. 06:59
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Ranovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 07:20
dep. 07:20
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 07:29
dep. 07:29
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:35
dep. 07:35
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.4 km
14:25 15:15 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:25
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:28
dep. 14:28
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:31
dep. 14:31
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:34
dep. 14:34
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:38
dep. 14:38
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Ranovac, S
arr. 14:51
dep. 14:51
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 14:55
dep. 14:55
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:01
dep. 15:01
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:04
dep. 15:04
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:10
dep. 15:10
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:15
22.4 km
14:40 15:30 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km

Naselja Manastirica kod Petrovca na Mlavi i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Manastirica kod Petrovca na Mlavi je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.