Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable

wednesday, 17.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
14:40 15:30 (00:50)
S
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:40
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Face
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Manastirica kod Petrovca na Mlavi, Turska vodenica
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Ranovac, Cair
arr. 14:49
dep. 14:49
3.3 km
Ranovac, Velika Slana
arr. 14:53
dep. 14:53
4.4 km
Ranovac, Mala Slana
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Ranovac, Kameni potok
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Ranovac, S
arr. 15:06
dep. 15:06
10.7 km
Ranovac, Ekonomija
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Ranovac, Krska reka
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Ranovac, Stojkici
arr. 15:19
dep. 15:19
16.7 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:25
dep. 15:25
19.9 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:30
22.4 km

Naselja Manastirica kod Petrovca na Mlavi i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Manastirica kod Petrovca na Mlavi je u 14:40 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.