Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mali Zvornik - Sabac timetable

sunday, 12.07.2020.
07:20 09:04 (01:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 07:20
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
7 km
Brasina, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 07:50
dep. 07:51
24 km
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
67 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
79 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
82 km
07:30 08:55 (01:25)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 07:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
35 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
58 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
66 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
80 km
08:20 10:00 (01:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 08:20
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 08:50
dep. 08:50
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
51.6 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
79.6 km
09:35 11:20 (01:45)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 09:35
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
37 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
52 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
69 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
80 km
11:00 12:35 (01:35)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 11:00
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
47 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
55 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
57 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
65 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
69 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
80 km
12:40 14:05 (01:25)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 12:40
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
52 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
58 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
66 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
69 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
80 km
13:50 15:30 (01:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 13:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
55 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
58 km
Duvaniste, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
64 km
Slepcevic, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
69 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
80 km
15:30 17:30 (02:00)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:46
dep. 15:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:59
dep. 15:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
33.6 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
37.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
43.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
46.6 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
51.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
54.6 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
57.6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
64.6 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
68.6 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
79.6 km
15:50 17:30 (01:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 15:50
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
52 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
64 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
69 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
80 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:00
Mali Zvornik, Stari most
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Mali Zvornik, Novi most - Karakaj most
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:12
dep. 16:12
5.5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
9.5 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 16:27
dep. 16:27
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Loznica, Bus station
arr. 16:50
dep. 17:00
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
35 km
Jelav, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
39 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
45 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:24
dep. 17:24
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
53 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
56 km
Petlovaca, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
59 km
Duvaniste, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
66 km
Slepcevic, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
70 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
81 km
17:30 18:55 (01:25)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 17:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 17:36
dep. 17:36
5 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Brasina, Dom - centar
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
13 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
27 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
44 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
52 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
58 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
69 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
80 km
18:30 20:14 (01:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Railway station
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
4 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
7 km
Brasina, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
10 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
13 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:57
20 km
Loznica, Fabrika
arr. 19:00
dep. 19:01
24 km
Loznica, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:06
26 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
32 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 19:19
dep. 19:20
39 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
44 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 19:28
dep. 19:29
47 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 19:34
dep. 19:35
50 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
56 km
Petlovaca, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
58 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 19:52
dep. 19:53
67 km
Stitar, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
75 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
79 km
Sabac, Railway station
arr. 20:14
82 km
18:30 20:45 (02:15)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 18:30
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:39
dep. 18:39
6.1 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
9.4 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:46
dep. 18:46
11.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:59
dep. 18:59
20.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
33.4 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
37.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
42.9 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
46.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
51.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
54.3 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
57.4 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
64.1 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
68.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
83.2 km

Naselja Mali Zvornik i Sabac su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.