Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mali Zvornik - Bajina Basta timetable

sunday, 05.07.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km
Mali Zvornik - Bajina Basta timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km
Mali Zvornik - Bajina Basta timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km
Mali Zvornik - Bajina Basta timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km

Naselja Mali Zvornik i Bajina Basta su međusobno udaljena ~92 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 16:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.