Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Zvornik - Bajina Basta timetable

monday, 17.02.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
10:40 12:55 (02:15)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 10:40
Budisic, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Amajic, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
12 km
Culine, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
27 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
33 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
36 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
38 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
43 km
Vrhpolje
arr. 12:12
dep. 12:12
51.6 km
Drlace
arr. 12:16
dep. 12:16
56.3 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 12:23
dep. 12:23
62.9 km
Okletac
arr. 12:32
dep. 12:32
70.6 km
Gvozdac
arr. 12:36
dep. 12:36
75.1 km
Ovcinja
arr. 12:38
dep. 12:38
77 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
79.7 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:55
90.9 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km
Mali Zvornik - Bajina Basta timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:20 09:00 (02:40)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 06:20
Amajic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Culine, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
37 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
54 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
61 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
78 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
90 km
10:40 12:55 (02:15)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 10:40
Budisic, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Amajic, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
12 km
Culine, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
27 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
33 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
36 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
38 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
43 km
Vrhpolje
arr. 12:12
dep. 12:12
51.6 km
Drlace
arr. 12:16
dep. 12:16
56.3 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 12:23
dep. 12:23
62.9 km
Okletac
arr. 12:32
dep. 12:32
70.6 km
Gvozdac
arr. 12:36
dep. 12:36
75.1 km
Ovcinja
arr. 12:38
dep. 12:38
77 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
79.7 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
85 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:55
90.9 km
12:40 15:45 (03:05)
Bus station (Hotel)Prisedli
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 12:40
Budisic, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Culine, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
27 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
43 km
Vrhpolje
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Drlace
arr. 14:15
dep. 14:15
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:22
dep. 14:22
63 km
Okletac, Reka
arr. 14:30
dep. 14:30
71 km
Gvozdac
arr. 14:33
dep. 14:33
76 km
Ovcinja
arr. 14:38
dep. 14:38
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
81 km
Crvica
arr. 14:53
dep. 14:53
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:30
94 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 15:45
100 km
16:53 19:05 (02:12)
Bus station (Hotel)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
dep. 16:53
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
12 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
27 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
39 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
43 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
52 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
63 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
71 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
76 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
78 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
81 km
Crvica
arr. 18:58
dep. 18:58
89 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
94 km

Naselja Mali Zvornik i Bajina Basta su međusobno udaljena ~93 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Zvornik je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 16:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.