Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Mali Idjos - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:27 09:31 (03:04)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 06:27
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Lovcenac, Mlin
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Lovcenac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
4 km
Feketic, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
22 km
arr. 07:12
dep. 07:12
33 km
arr. 07:35
dep. 07:50
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
134 km
08:15 10:40 (02:25)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 08:15
Lovcenac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
4 km
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
22 km
arr. 08:57
dep. 08:57
33 km
arr. 09:20
dep. 09:30
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:40
134 km
11:03 13:40 (02:37)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 11:03
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Lovcenac, Mlin
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
22 km
arr. 11:45
dep. 11:45
33 km
arr. 12:07
dep. 12:20
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:40
134 km
13:45 16:32 (02:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 13:45
Lovcenac, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
arr. 14:27
dep. 14:27
33 km
arr. 14:50
dep. 15:00
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:32
134 km
15:45 18:22 (02:37)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 15:45
Lovcenac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
arr. 16:27
dep. 16:27
33 km
arr. 16:50
dep. 16:50
54 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
67 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
74 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
77 km
arr. 17:21
dep. 17:21
81 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
91 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
101 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
108 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
114 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:22
134 km
16:45 19:32 (02:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 16:45
Lovcenac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
22 km
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
arr. 17:50
dep. 18:00
54 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
67 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
74 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
77 km
arr. 18:31
dep. 18:31
81 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
91 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
108 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
114 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:32
134 km
18:45 21:32 (02:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Idjos, Center
dep. 18:45
Lovcenac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
6 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
22 km
arr. 19:27
dep. 19:27
33 km
arr. 19:50
dep. 20:00
54 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
128 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:32
134 km

Naselja Mali Idjos i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~134 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Idjos je u 06:27 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.