Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mali Borak - Lazarevac timetable

monday, 14.10.2019.
06:40 07:54 (01:14)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Groblje
dep. 06:40
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 06:43
dep. 06:43
0.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 06:46
dep. 06:46
2.2 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:51
dep. 06:51
3.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
10.7 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
12.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
13.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.6 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
15.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
19.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
25.6 km
07:50 08:33 (00:43)
Radovanovica kuceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Radovanovica kuce
dep. 07:50
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:56
dep. 07:56
2.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 08:00
dep. 08:00
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
6.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
11.2 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
13.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
16.9 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
18.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
23.2 km
Mali Borak - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:40 07:54 (01:14)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Groblje
dep. 06:40
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 06:43
dep. 06:43
0.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 06:46
dep. 06:46
2.2 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:51
dep. 06:51
3.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
10.7 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
12.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
13.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.6 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
15.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
19.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
25.6 km
07:50 08:33 (00:43)
Radovanovica kuceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Radovanovica kuce
dep. 07:50
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:56
dep. 07:56
2.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 08:00
dep. 08:00
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
6.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
11.2 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
13.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
16.9 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
18.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
23.2 km
Mali Borak - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
06:40 07:54 (01:14)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Groblje
dep. 06:40
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 06:43
dep. 06:43
0.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 06:46
dep. 06:46
2.2 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:51
dep. 06:51
3.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
10.7 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
12.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
13.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.6 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
15.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
19.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
25.6 km
07:50 08:33 (00:43)
Radovanovica kuceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Radovanovica kuce
dep. 07:50
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:56
dep. 07:56
2.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 08:00
dep. 08:00
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
6.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
11.2 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
13.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
16.9 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
18.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
23.2 km
Mali Borak - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:40 07:54 (01:14)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Groblje
dep. 06:40
Mali Borak, Radovanovica kuce
arr. 06:43
dep. 06:43
0.9 km
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 06:46
dep. 06:46
2.2 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 06:51
dep. 06:51
3.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
10.7 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
12.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
13.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
13.6 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
15.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
16.2 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
19.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
25.6 km
07:50 08:33 (00:43)
Radovanovica kuceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mali Borak, Radovanovica kuce
dep. 07:50
Mali Borak, Bivsa kafana
arr. 07:52
dep. 07:52
1.3 km
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
arr. 07:56
dep. 07:56
2.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 08:00
dep. 08:00
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
6.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
11.2 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
13.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
16.9 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
18.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
23.2 km

Naselja Mali Borak i Lazarevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mali Borak je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 07:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.