Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mala Krsna - Velika Plana timetable

thursday, 27.02.2020.
04:45 05:55 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 04:45
Mala Krsna
arr. 04:47
dep. 04:47
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Lugavcina
arr. 05:03
dep. 05:03
10 km
Lugavcina, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:08
dep. 05:08
14 km
Saraorci, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:12
dep. 05:12
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:15
dep. 05:15
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:17
dep. 05:17
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:25
dep. 05:25
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:33
dep. 05:33
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:35
dep. 05:35
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:52
dep. 05:52
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 05:55
40 km
05:30 06:40 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 05:30
Mala Krsna
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:46
dep. 05:46
8 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:53
dep. 05:53
14 km
Saraorci, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:02
dep. 06:02
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
40 km
06:28 08:00 (01:32)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 06:28
Mala Krsna
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Lugavcina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:52
dep. 06:52
12 km
Saraorci, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:04
dep. 07:04
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:06
dep. 07:06
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:08
dep. 07:08
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:12
dep. 07:12
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:18
dep. 07:18
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:20
dep. 07:20
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
Krnjevo, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:30
dep. 07:30
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:35
dep. 07:35
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:43
dep. 07:43
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
40 km
06:52 08:00 (01:08)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 06:52
Mala Krsna
arr. 06:54
dep. 06:54
0.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Lugavcina, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Lugavcina
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Saraorci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:21
dep. 07:21
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:23
dep. 07:23
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:29
dep. 07:29
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
25 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:33
dep. 07:33
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:35
dep. 07:35
27 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
28 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
29 km
Krnjevo, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
31 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
32 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
35 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
40 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
41 km
07:10 08:20 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 07:10
Mala Krsna
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
8 km
Lugavcina
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Lugavcina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Saraorci, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
dep. 07:50
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:58
dep. 07:58
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
40 km
07:54 09:00 (01:06)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 07:54
Mala Krsna
arr. 07:55
dep. 07:55
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
8 km
Lugavcina
arr. 08:05
dep. 08:05
10 km
Lugavcina, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:12
dep. 08:12
12 km
Saraorci, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:18
dep. 08:18
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:19
dep. 08:19
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:21
dep. 08:21
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
28 km
Krnjevo, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
40 km
09:00 10:10 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 09:00
Mala Krsna
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Lugavcina
arr. 09:18
dep. 09:18
10 km
Lugavcina, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:23
dep. 09:23
14 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:27
dep. 09:27
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
dep. 09:40
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:48
dep. 09:48
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
40 km
09:39 10:45 (01:06)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 09:39
Mala Krsna
arr. 09:40
dep. 09:40
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Lugavcina
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Lugavcina, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:56
dep. 09:56
12 km
Saraorci, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:06
dep. 10:06
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:07
dep. 10:07
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:10
dep. 10:10
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:12
dep. 10:12
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:17
dep. 10:17
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:20
dep. 10:20
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
28 km
Krnjevo, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:32
dep. 10:32
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:35
dep. 10:35
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:40
dep. 10:40
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:45
40 km
10:01 10:45 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 10:01
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
4 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
6 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
8 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
13 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
20 km
arr. 10:34
dep. 10:35
24 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
28 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
37 km
10:11 11:22 (01:11)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 10:11
Mala Krsna
arr. 10:13
dep. 10:13
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Lugavcina
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Lugavcina, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:36
dep. 10:36
12 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:46
dep. 10:46
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:48
dep. 10:48
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:50
dep. 10:50
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:56
dep. 10:56
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:03
dep. 11:03
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:04
dep. 11:04
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
28 km
Krnjevo, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:20
dep. 11:20
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:22
40 km
10:37 11:37 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 10:37
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
9 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
13 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
27 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
39 km
11:15 12:25 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 11:15
Mala Krsna
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lugavcina
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Lugavcina, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:38
dep. 11:38
14 km
Saraorci, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
dep. 11:55
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
40 km
11:59 13:15 (01:16)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 11:59
Mala Krsna
arr. 12:00
dep. 12:00
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Lugavcina, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Saraorci, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:32
dep. 12:32
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:35
dep. 12:35
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:38
dep. 12:38
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:43
dep. 12:43
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:49
dep. 12:49
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:51
dep. 12:51
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
28 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:02
dep. 13:02
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:13
dep. 13:13
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
40 km
12:09 13:15 (01:06)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 12:09
Mala Krsna
arr. 12:10
dep. 12:10
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Lugavcina
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Lugavcina, 2
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Saraorci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
28 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
40 km
13:00 14:10 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 13:00
Mala Krsna
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Lugavcina
arr. 13:18
dep. 13:18
10 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Saraorci, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:48
dep. 13:48
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
40 km
13:38 14:35 (00:57)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 13:38
Mala Krsna
arr. 13:39
dep. 13:39
0.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:49
dep. 13:49
9 km
Lugavcina, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Lugavcina
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Saraorci, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:07
dep. 14:07
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:12
dep. 14:12
27 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
28 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Krnjevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
31 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:21
dep. 14:21
32 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
35 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
36 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:33
dep. 14:33
40 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
41 km
13:50 15:00 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 13:50
Mala Krsna
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:06
dep. 14:06
8 km
Lugavcina
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Lugavcina, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Saraorci, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:15
dep. 14:15
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
dep. 14:28
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
28 km
Krnjevo, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
40 km
14:33 15:35 (01:02)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 14:33
Mala Krsna
arr. 14:34
dep. 14:34
0.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Lugavcina, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Lugavcina
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:53
dep. 14:53
15 km
Saraorci, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:04
dep. 15:04
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
28 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Krnjevo, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
31 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
32 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
35 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
36 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
40 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
41 km
14:37 15:37 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 14:37
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
13 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
27 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
39 km
15:00 16:10 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 15:00
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Lugavcina
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Lugavcina, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:23
dep. 15:23
14 km
Saraorci, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
40 km
15:24 16:30 (01:06)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 15:24
Mala Krsna
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Lugavcina, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Saraorci, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:05
dep. 16:05
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
28 km
Krnjevo, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:27
dep. 16:27
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:30
40 km
15:50 17:00 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 15:50
Mala Krsna
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:06
dep. 16:06
8 km
Lugavcina
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:13
dep. 16:13
14 km
Saraorci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:17
dep. 16:17
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:38
dep. 16:38
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
40 km
16:27 17:27 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 16:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
9 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
13 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
27 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
39 km
17:30 18:40 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 17:30
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
10 km
Lugavcina, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:52
dep. 17:52
12 km
Saraorci, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:58
dep. 17:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:00
dep. 18:00
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:04
dep. 18:04
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 18:08
dep. 18:08
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:10
dep. 18:10
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
28 km
Krnjevo, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:20
dep. 18:20
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:26
dep. 18:26
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:37
dep. 18:37
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:40
40 km
17:52 18:53 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:52
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
7 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
13 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
27 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
39 km
18:00 19:10 (01:10)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 18:00
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Lugavcina
arr. 18:18
dep. 18:18
10 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:23
dep. 18:23
14 km
Saraorci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:30
dep. 18:30
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:32
dep. 18:32
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
28 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 18:48
dep. 18:48
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
40 km
19:41 20:49 (01:08)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 19.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 19:41
Mala Krsna
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
4 km
Osipaonica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 19:56
dep. 19:56
8 km
Lugavcina
arr. 20:00
dep. 20:00
10 km
Lugavcina, 2
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:06
dep. 20:06
12 km
Saraorci, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:10
dep. 20:10
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:13
dep. 20:13
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:15
dep. 20:15
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:19
dep. 20:19
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:24
dep. 20:24
25.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:26
dep. 20:26
26 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
28 km
Krnjevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:36
dep. 20:36
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:47
dep. 20:47
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:49
40 km
19:52 20:53 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 19:52
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
27 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
39 km
20:33 21:30 (00:57)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 20:33
Mala Krsna
arr. 20:34
dep. 20:34
0.5 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 20:39
dep. 20:39
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
7 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:44
dep. 20:44
9 km
Lugavcina, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Lugavcina
arr. 20:48
dep. 20:48
12 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Saraorci, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:56
dep. 20:56
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 20:57
dep. 20:57
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:58
dep. 20:58
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:00
dep. 21:00
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:02
dep. 21:02
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
25 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 21:06
dep. 21:06
26 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:07
dep. 21:07
27 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
28 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
29 km
Krnjevo, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:16
dep. 21:16
32 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:20
dep. 21:20
35 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
36 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 21:28
dep. 21:28
40 km
Velika Plana, Bus station
arr. 21:30
41 km
21:07 22:07 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 21:07
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
1 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
13 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
23 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
27 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
29 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
30 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
33 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
34 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
39 km
23:08 00:17 (01:09)
ŠljunkaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Šljunkara
dep. 23:08
Mala Krsna
arr. 23:10
dep. 23:10
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
2 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
4 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 23:20
dep. 23:20
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
8 km
Lugavcina
arr. 23:25
dep. 23:25
10 km
Lugavcina, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
11 km
Saraorci, Ciglana
arr. 23:30
dep. 23:30
14 km
Saraorci
arr. 23:32
dep. 23:32
15 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 23:34
dep. 23:34
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
19 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 23:39
dep. 23:39
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
24 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
dep. 23:47
26 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 23:49
dep. 23:49
27 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 23:51
dep. 23:51
28 km
Krnjevo, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
30 km
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
31 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
34 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
35 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
39 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
40 km

Naselja Mala Krsna i Velika Plana su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Krsna je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.