Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Mala Krsna - Smederevo timetable

thursday, 23.05.2019.
04:32 05:10 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 04:32
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
7 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
20 km
05:07 05:43 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 05:07
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
1 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
17 km
05:25 05:50 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 05:25
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
15 km
05:27 05:55 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 05:27
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
4 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
9 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
25 km
06:02 06:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
15 km
06:05 06:38 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:05
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
20 km
06:18 06:50 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:18
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
15 km
06:27 06:58 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:27
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
20 km
06:28 06:53 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 06:28
Vranovo, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
4 km
Radinac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 06:46
dep. 06:47
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:53
14 km
06:47 07:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 06:47
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
15 km
07:02 07:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 07:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
1 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
15 km
07:31 07:59 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 07:31
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
15 km
07:47 08:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 07:47
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
7 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
15 km
08:25 08:50 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 08:25
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
1 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
7 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
15 km
08:53 09:18 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 08:53
Vranovo, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:11
dep. 09:12
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:18
14 km
09:25 09:40 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 09:25
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
4 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
8 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
13 km
09:25 09:50 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 09:25
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
7 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
15 km
09:47 10:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 09:47
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
1 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
7 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
15 km
10:23 10:55 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 10:23
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
1 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
15 km
10:40 11:10 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 10:40
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
7 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
15 km
11:05 11:30 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 11:05
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
15 km
12:25 12:55 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 12:25
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
15 km
12:32 13:10 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 12:32
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
20 km
12:47 13:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 12:47
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
15 km
12:50 13:15 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 12:50
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
14 km
13:38 14:10 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 13:38
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
1 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
7 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
8 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
15 km
13:53 14:25 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 13:53
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
1 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
7 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
15 km
13:58 14:30 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 13:58
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
1 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
15 km
14:02 14:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 14:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
7 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
15 km
14:33 15:05 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 14:33
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
15 km
15:02 15:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 15:02
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
19 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
25 km
15:08 15:33 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 15:08
Vranovo, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
4 km
Radinac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 15:26
dep. 15:27
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:33
14 km
15:30 16:00 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 15:30
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
7 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
15 km
16:02 16:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 16:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
15 km
16:24 16:58 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 16:24
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
20 km
17:02 17:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
7 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
15 km
17:32 18:07 (00:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:32
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
7 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
12 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
13 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
20 km
17:47 18:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 17:47
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
7 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
15 km
18:02 18:30 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 18:02
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
15 km
18:07 18:37 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 18:07
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
1.7 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
9.3 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
10.2 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
13.4 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
14.1 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
14.9 km
18:08 18:40 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 18:08
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
1 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
7 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
15 km
18:35 19:00 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 18:35
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
1 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
6 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
7 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
10 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
15 km
18:43 19:08 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 18:43
Vranovo, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
4 km
Radinac, Railway station
arr. 18:55
dep. 18:56
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:01
dep. 19:02
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:08
14 km
20:44 21:16 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 20:44
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
1 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
7 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
14 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
15 km
21:32 22:00 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna
dep. 21:32
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
1 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
2 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
5 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
6.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
7 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
8 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
8.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
9.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
11 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
12 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
13 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
13.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
14 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
15 km
22:43 23:08 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mala Krsna, Railway station
dep. 22:43
Vranovo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
4 km
Radinac, Railway station
arr. 22:55
dep. 22:56
6 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 23:01
dep. 23:02
10 km
Smederevo, Railway station
arr. 23:08
14 km

Naselja Mala Krsna i Smederevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mala Krsna je u 04:32 h, dok je poslednji polazak u 22:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.