Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Makce - Pozarevac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:21 06:55 (00:34)
Krak RabrovoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 06:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
31 km
07:16 07:50 (00:34)
Krak RabrovoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 07:16
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 07:29
dep. 07:29
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
31 km
07:34 08:05 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 07:34
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
31 km
08:06 08:40 (00:34)
Krak RabrovoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 08:06
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:17
dep. 08:17
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:40
31 km
11:50 12:25 (00:35)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 11:50
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:51
dep. 11:51
1 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 12:03
dep. 12:03
14 km
Smoljinac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
17 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:10
dep. 12:10
21 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:13
dep. 12:13
24 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:17
dep. 12:17
26 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
31 km
14:21 14:55 (00:34)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 14:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
31 km
15:26 16:16 (00:50)
Krak RabrovoMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 15:26
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
31 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
32 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
33 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
34 km
18:54 19:25 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 18:54
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
14 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
31 km

Naselja Makce i Pozarevac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Makce je u 06:21 h, dok je poslednji polazak u 18:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.