Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Makce - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
06:21 08:20 (01:59)
Krak RabrovoBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 06:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
31 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
113 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
117 km
07:34 09:30 (01:56)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 07:34
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
117 km
14:21 16:20 (01:59)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 14:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
117 km
15:26 17:30 (02:04)
Krak RabrovoBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 15:26
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
31 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
32 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
33 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:15
dep. 17:15
113 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
117 km
18:54 20:45 (01:51)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 18:54
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
14 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
117 km
Makce - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:21 08:20 (01:59)
Krak RabrovoBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 06:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
31 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
113 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
117 km
07:34 09:30 (01:56)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 07:34
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
117 km
14:21 16:20 (01:59)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 14:21
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
117 km
15:26 17:30 (02:04)
Krak RabrovoBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Krak Rabrovo
dep. 15:26
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
31 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
32 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
33 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
dep. 16:16
34 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:15
dep. 17:15
113 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
117 km
18:54 20:45 (01:51)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Makce, Intersection
dep. 18:54
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
14 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
31 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
117 km

Naselja Makce i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~117 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 02h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Makce je u 06:21 h, dok je poslednji polazak u 18:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.