Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Majur kod Sapca - Sabac timetable

saturday, 23.02.2019.
05:16 05:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 05:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:19
dep. 05:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:21
dep. 05:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:26
dep. 05:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:31
dep. 05:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 05:33
dep. 05:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 05:35
dep. 05:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:36
dep. 05:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
10.6 km
05:26 05:40 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 05:26
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:29
dep. 05:29
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:33
dep. 05:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:35
dep. 05:35
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 05:38
dep. 05:38
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 05:40
9 km
05:50 06:00 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 05:50
Sabac, Bus station
arr. 06:00
6 km
05:55 06:00 (00:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 05:55
Sabac, Bus station
arr. 06:00
7 km
06:06 06:20 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:06
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:09
dep. 06:09
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:12
dep. 06:12
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:13
dep. 06:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:18
dep. 06:18
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
9 km
06:08 06:20 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 06:08
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:09
dep. 06:09
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:10
dep. 06:10
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:16
dep. 06:16
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:17
dep. 06:17
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 06:18
dep. 06:18
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
6.8 km
06:11 06:39 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:11
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:14
dep. 06:14
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:21
dep. 06:21
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:23
dep. 06:23
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:26
dep. 06:26
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:31
dep. 06:31
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:39
10.6 km
06:12 06:25 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:12
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:13
dep. 06:13
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:17
dep. 06:17
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
8.9 km
06:31 06:45 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:31
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:34
dep. 06:34
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:37
dep. 06:37
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:45
9 km
06:36 06:50 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:36
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:39
dep. 06:39
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:42
dep. 06:42
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:43
dep. 06:43
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:48
dep. 06:48
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:50
9 km
06:48 07:03 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 06:48
Sabac, Bus station
arr. 07:03
6.2 km
07:01 07:29 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 07:01
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:04
dep. 07:04
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:11
dep. 07:11
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:16
dep. 07:16
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:20
dep. 07:20
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:25
dep. 07:25
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:28
dep. 07:28
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:29
10.6 km
07:05 07:15 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 07:05
Sabac, Bus station
arr. 07:15
6 km
07:14 07:29 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 07:14
Sabac, Bus station
arr. 07:29
6.2 km
07:50 07:58 (00:08)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Railway station
dep. 07:50
Sabac, Railway station
arr. 07:58
3 km
08:21 08:49 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 08:21
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:24
dep. 08:24
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:31
dep. 08:31
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:33
dep. 08:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:36
dep. 08:36
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 08:38
dep. 08:38
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:40
dep. 08:40
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:41
dep. 08:41
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:43
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:45
dep. 08:45
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:48
dep. 08:48
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:49
10.6 km
08:53 09:05 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 08:53
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:54
dep. 08:54
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:55
dep. 08:55
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:59
dep. 08:59
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:01
dep. 09:01
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:02
dep. 09:02
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:03
dep. 09:03
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:04
dep. 09:04
6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:05
6.8 km
09:14 09:29 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 09:14
Sabac, Bus station
arr. 09:29
6.2 km
09:26 09:40 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 09:26
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:29
dep. 09:29
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:30
dep. 09:30
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:32
dep. 09:32
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:33
dep. 09:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:35
dep. 09:35
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:38
dep. 09:38
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
9 km
11:11 11:25 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:11
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:14
dep. 11:14
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:17
dep. 11:17
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:18
dep. 11:18
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:20
dep. 11:20
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:23
dep. 11:23
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:25
9 km
11:37 11:50 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:37
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:40
dep. 11:40
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:42
dep. 11:42
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:43
dep. 11:43
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:45
dep. 11:45
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:46
dep. 11:46
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:48
dep. 11:48
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
8.9 km
11:46 12:14 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:46
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:49
dep. 11:49
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:56
dep. 11:56
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:01
dep. 12:01
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:03
dep. 12:03
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:06
dep. 12:06
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:08
dep. 12:08
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:14
10.6 km
11:55 12:05 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 11:55
Sabac, Bus station
arr. 12:05
6 km
12:08 12:20 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 12:08
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:09
dep. 12:09
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:10
dep. 12:10
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:14
dep. 12:14
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:16
dep. 12:16
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:17
dep. 12:17
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 12:18
dep. 12:18
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
6.8 km
12:36 12:50 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 12:36
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:39
dep. 12:39
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:42
dep. 12:42
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:43
dep. 12:43
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
9 km
12:39 12:54 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 12:39
Sabac, Bus station
arr. 12:54
6.2 km
13:41 13:55 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 13:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:44
dep. 13:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:47
dep. 13:47
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:48
dep. 13:48
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:50
dep. 13:50
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:53
dep. 13:53
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
9 km
14:16 14:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 14:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:19
dep. 14:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:26
dep. 14:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:28
dep. 14:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:33
dep. 14:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:35
dep. 14:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
10.6 km
14:20 14:30 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 14:20
Sabac, Bus station
arr. 14:30
6 km
14:32 14:45 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 14:32
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:33
dep. 14:33
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:35
dep. 14:35
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:37
dep. 14:37
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:40
dep. 14:40
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:45
8.9 km
15:15 15:30 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 15:15
Sabac, Bus station
arr. 15:30
6.2 km
16:13 16:25 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 16:13
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:14
dep. 16:14
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:15
dep. 16:15
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:21
dep. 16:21
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:22
dep. 16:22
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 16:23
dep. 16:23
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
6.8 km
18:16 18:30 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 18:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:19
dep. 18:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:22
dep. 18:22
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:23
dep. 18:23
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:25
dep. 18:25
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:28
dep. 18:28
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
9 km
19:16 19:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 19:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:19
dep. 19:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:26
dep. 19:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:28
dep. 19:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:31
dep. 19:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:32
dep. 19:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:33
dep. 19:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:35
dep. 19:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:36
dep. 19:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:38
dep. 19:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:40
dep. 19:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:43
dep. 19:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:44
10.6 km
19:28 19:40 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 19:28
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:29
dep. 19:29
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:30
dep. 19:30
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:36
dep. 19:36
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:37
dep. 19:37
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 19:38
dep. 19:38
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
6.8 km
19:30 19:40 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 19:30
Sabac, Bus station
arr. 19:40
6 km
19:52 20:05 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 19:52
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:53
dep. 19:53
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:57
dep. 19:57
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:58
dep. 19:58
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:03
dep. 20:03
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
8.9 km
20:08 20:16 (00:08)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Railway station
dep. 20:08
Sabac, Railway station
arr. 20:16
3 km
22:16 22:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 22:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 22:19
dep. 22:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 22:26
dep. 22:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:28
dep. 22:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:31
dep. 22:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 22:33
dep. 22:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:35
dep. 22:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:36
dep. 22:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 22:38
dep. 22:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:40
dep. 22:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:43
dep. 22:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:44
10.6 km

Naselja Majur kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majur kod Sapca je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 22:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.