Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Majur kod Sapca - Sabac timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:16 05:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 05:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:19
dep. 05:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:21
dep. 05:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:26
dep. 05:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:31
dep. 05:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 05:33
dep. 05:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 05:35
dep. 05:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:36
dep. 05:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
dep. 05:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
10.6 km
05:26 05:40 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 05:26
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:29
dep. 05:29
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:30
dep. 05:30
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:33
dep. 05:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:35
dep. 05:35
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:36
dep. 05:36
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 05:38
dep. 05:38
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 05:40
9 km
05:50 06:00 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 05:50
Sabac, Bus station
arr. 06:00
6 km
05:55 06:00 (00:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 05:55
Sabac, Bus station
arr. 06:00
7 km
06:06 06:20 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:06
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:09
dep. 06:09
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:12
dep. 06:12
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:13
dep. 06:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:18
dep. 06:18
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
9 km
06:08 06:20 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 06:08
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:09
dep. 06:09
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:10
dep. 06:10
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:16
dep. 06:16
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:17
dep. 06:17
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 06:18
dep. 06:18
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
6.8 km
06:11 06:39 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:11
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:14
dep. 06:14
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:21
dep. 06:21
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:23
dep. 06:23
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:26
dep. 06:26
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:31
dep. 06:31
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:35
dep. 06:35
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:39
10.6 km
06:12 06:25 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:12
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:13
dep. 06:13
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:17
dep. 06:17
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
8.9 km
06:31 06:45 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:31
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:34
dep. 06:34
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:37
dep. 06:37
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:45
9 km
06:36 06:50 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:36
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:39
dep. 06:39
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:42
dep. 06:42
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:43
dep. 06:43
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:48
dep. 06:48
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:50
9 km
06:48 07:03 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 06:48
Sabac, Bus station
arr. 07:03
6.2 km
06:52 07:05 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 06:52
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:53
dep. 06:53
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:55
dep. 06:55
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:57
dep. 06:57
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:58
dep. 06:58
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:00
dep. 07:00
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:03
dep. 07:03
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:05
8.9 km
06:58 07:10 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 06:58
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:59
dep. 06:59
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:00
dep. 07:00
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:06
dep. 07:06
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:07
dep. 07:07
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:09
dep. 07:09
6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
6.8 km
07:01 07:29 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 07:01
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:04
dep. 07:04
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:11
dep. 07:11
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:16
dep. 07:16
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:20
dep. 07:20
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:25
dep. 07:25
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:28
dep. 07:28
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:29
10.6 km
07:05 07:15 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 07:05
Sabac, Bus station
arr. 07:15
6 km
07:06 07:20 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 07:06
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:09
dep. 07:09
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:12
dep. 07:12
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:15
dep. 07:15
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:18
dep. 07:18
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:20
9 km
07:14 07:29 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 07:14
Sabac, Bus station
arr. 07:29
6.2 km
07:16 07:25 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Railway station
dep. 07:16
Sabac, Railway station
arr. 07:25
3 km
07:23 07:35 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 07:23
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:24
dep. 07:24
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:25
dep. 07:25
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:31
dep. 07:31
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:32
dep. 07:32
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
6.8 km
07:25 07:35 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 07:25
Sabac, Bus station
arr. 07:35
6 km
07:41 07:55 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 07:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:44
dep. 07:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:45
dep. 07:45
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:47
dep. 07:47
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:50
dep. 07:50
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:53
dep. 07:53
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
9 km
07:52 08:05 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 07:52
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:53
dep. 07:53
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:55
dep. 07:55
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:57
dep. 07:57
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:58
dep. 07:58
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:01
dep. 08:01
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 08:03
dep. 08:03
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:05
8.9 km
08:20 08:30 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 08:20
Sabac, Bus station
arr. 08:30
6 km
08:21 08:49 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 08:21
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:24
dep. 08:24
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:31
dep. 08:31
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:33
dep. 08:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:36
dep. 08:36
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 08:38
dep. 08:38
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:40
dep. 08:40
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:41
dep. 08:41
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:43
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:45
dep. 08:45
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 08:48
dep. 08:48
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 08:49
10.6 km
08:53 09:05 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 08:53
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:54
dep. 08:54
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:55
dep. 08:55
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:59
dep. 08:59
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:01
dep. 09:01
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:02
dep. 09:02
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:03
dep. 09:03
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:04
dep. 09:04
6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:05
6.8 km
09:12 09:25 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 09:12
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:13
dep. 09:13
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:15
dep. 09:15
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:17
dep. 09:17
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:18
dep. 09:18
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:20
dep. 09:20
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:21
dep. 09:21
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:23
dep. 09:23
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:25
8.9 km
09:13 09:25 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 09:13
Majur kod Sapca, Romi
arr. 09:14
dep. 09:14
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 09:15
dep. 09:15
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:19
dep. 09:19
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:21
dep. 09:21
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 09:23
dep. 09:23
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:25
6.8 km
09:14 09:29 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 09:14
Sabac, Bus station
arr. 09:29
6.2 km
09:26 09:40 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 09:26
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:29
dep. 09:29
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:30
dep. 09:30
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:32
dep. 09:32
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:33
dep. 09:33
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:35
dep. 09:35
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:38
dep. 09:38
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
9 km
09:39 09:45 (00:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 09:39
Sabac, Bus station
arr. 09:45
6 km
09:41 10:09 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 09:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:44
dep. 09:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:46
dep. 09:46
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:51
dep. 09:51
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:53
dep. 09:53
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:56
dep. 09:56
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 09:58
dep. 09:58
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:00
dep. 10:00
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:01
dep. 10:01
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:05
dep. 10:05
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:08
dep. 10:08
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:09
10.6 km
10:19 10:30 (00:11)
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 10:19
Sabac, Bus station
arr. 10:30
7 km
10:41 11:09 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 10:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:44
dep. 10:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:51
dep. 10:51
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:53
dep. 10:53
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:56
dep. 10:56
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 10:58
dep. 10:58
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 11:00
dep. 11:00
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 11:01
dep. 11:01
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:05
dep. 11:05
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:08
dep. 11:08
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:09
10.6 km
11:03 11:10 (00:07)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 11:03
Sabac, Bus station
arr. 11:10
6 km
11:11 11:25 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:11
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:14
dep. 11:14
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:17
dep. 11:17
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:18
dep. 11:18
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:20
dep. 11:20
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:23
dep. 11:23
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:25
9 km
11:37 11:50 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:37
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:40
dep. 11:40
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:42
dep. 11:42
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:43
dep. 11:43
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:45
dep. 11:45
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:46
dep. 11:46
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:48
dep. 11:48
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
8.9 km
11:46 12:14 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:46
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:49
dep. 11:49
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:56
dep. 11:56
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:01
dep. 12:01
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:03
dep. 12:03
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:06
dep. 12:06
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:08
dep. 12:08
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:14
10.6 km
11:51 12:05 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 11:51
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:54
dep. 11:54
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:57
dep. 11:57
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:00
dep. 12:00
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:03
dep. 12:03
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:05
9 km
11:55 12:05 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 11:55
Sabac, Bus station
arr. 12:05
6 km
12:08 12:20 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 12:08
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:09
dep. 12:09
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:10
dep. 12:10
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:14
dep. 12:14
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:16
dep. 12:16
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:17
dep. 12:17
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 12:18
dep. 12:18
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
6.8 km
12:34 12:45 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 12:34
Sabac, Bus station
arr. 12:45
7 km
12:36 12:50 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 12:36
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:39
dep. 12:39
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:42
dep. 12:42
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:43
dep. 12:43
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
9 km
12:39 12:54 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 12:39
Sabac, Bus station
arr. 12:54
6.2 km
12:41 12:55 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 12:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:44
dep. 12:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:47
dep. 12:47
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:48
dep. 12:48
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:55
9 km
12:47 13:00 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 12:47
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:48
dep. 12:48
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:50
dep. 12:50
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:52
dep. 12:52
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:53
dep. 12:53
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:55
dep. 12:55
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:56
dep. 12:56
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:58
dep. 12:58
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
8.9 km
12:58 13:10 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 12:58
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:59
dep. 12:59
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:00
dep. 13:00
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:04
dep. 13:04
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:06
dep. 13:06
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:07
dep. 13:07
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
6.8 km
13:00 13:10 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 13:00
Sabac, Bus station
arr. 13:10
6 km
13:06 13:34 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 13:06
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:09
dep. 13:09
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:16
dep. 13:16
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:18
dep. 13:18
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:21
dep. 13:21
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:23
dep. 13:23
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 13:25
dep. 13:25
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:26
dep. 13:26
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:33
dep. 13:33
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:34
10.6 km
13:41 13:55 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 13:41
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:44
dep. 13:44
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:47
dep. 13:47
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:48
dep. 13:48
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:50
dep. 13:50
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:53
dep. 13:53
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
9 km
13:48 14:00 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 13:48
Majur kod Sapca, Romi
arr. 13:49
dep. 13:49
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:50
dep. 13:50
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:53
dep. 13:53
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:54
dep. 13:54
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:56
dep. 13:56
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:57
dep. 13:57
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 13:58
dep. 13:58
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Sabac, Bus station
arr. 14:00
6.8 km
13:49 14:00 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 13:49
Sabac, Bus station
arr. 14:00
7 km
14:16 14:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 14:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:19
dep. 14:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:26
dep. 14:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:28
dep. 14:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:33
dep. 14:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:35
dep. 14:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
10.6 km
14:20 14:30 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 14:20
Sabac, Bus station
arr. 14:30
6 km
14:32 14:45 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 14:32
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:33
dep. 14:33
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:35
dep. 14:35
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:37
dep. 14:37
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:40
dep. 14:40
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:45
8.9 km
14:46 15:00 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 14:46
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:49
dep. 14:49
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:52
dep. 14:52
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:53
dep. 14:53
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:58
dep. 14:58
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 15:00
9 km
14:48 15:00 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 14:48
Majur kod Sapca, Romi
arr. 14:49
dep. 14:49
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 14:50
dep. 14:50
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:54
dep. 14:54
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:56
dep. 14:56
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:57
dep. 14:57
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 14:58
dep. 14:58
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Sabac, Bus station
arr. 15:00
6.8 km
14:49 15:00 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 14:49
Sabac, Bus station
arr. 15:00
7 km
15:15 15:30 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 15:15
Sabac, Bus station
arr. 15:30
6.2 km
15:16 15:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 15:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:19
dep. 15:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:26
dep. 15:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:28
dep. 15:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:33
dep. 15:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:35
dep. 15:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:36
dep. 15:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:40
dep. 15:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:43
dep. 15:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:44
10.6 km
15:30 15:40 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 15:30
Sabac, Bus station
arr. 15:40
6 km
15:46 16:00 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 15:46
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:49
dep. 15:49
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:52
dep. 15:52
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:53
dep. 15:53
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:58
dep. 15:58
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:00
9 km
15:54 16:00 (00:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 15:54
Sabac, Bus station
arr. 16:00
6 km
16:13 16:25 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 16:13
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:14
dep. 16:14
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:15
dep. 16:15
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:21
dep. 16:21
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:22
dep. 16:22
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 16:23
dep. 16:23
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
6.8 km
16:31 16:59 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 16:31
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 16:34
dep. 16:34
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 16:41
dep. 16:41
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 16:43
dep. 16:43
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 16:46
dep. 16:46
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:48
dep. 16:48
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 16:50
dep. 16:50
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:51
dep. 16:51
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:55
dep. 16:55
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:58
dep. 16:58
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:59
10.6 km
17:15 17:25 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 17:15
Sabac, Bus station
arr. 17:25
6 km
17:22 17:35 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 17:22
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 17:23
dep. 17:23
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 17:25
dep. 17:25
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 17:27
dep. 17:27
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:28
dep. 17:28
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:30
dep. 17:30
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 17:33
dep. 17:33
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
8.9 km
17:48 18:00 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 17:48
Majur kod Sapca, Romi
arr. 17:49
dep. 17:49
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 17:50
dep. 17:50
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:54
dep. 17:54
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:56
dep. 17:56
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 17:57
dep. 17:57
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 17:58
dep. 17:58
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:00
6.8 km
17:57 18:06 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Railway station
dep. 17:57
Sabac, Railway station
arr. 18:06
3 km
18:01 18:29 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 18:01
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:04
dep. 18:04
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:11
dep. 18:11
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:16
dep. 18:16
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 18:18
dep. 18:18
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 18:20
dep. 18:20
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:21
dep. 18:21
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:23
dep. 18:23
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:25
dep. 18:25
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:28
dep. 18:28
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:29
10.6 km
18:10 18:20 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:10
Sabac, Bus station
arr. 18:20
6 km
18:11 18:25 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 18:11
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:14
dep. 18:14
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:17
dep. 18:17
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:18
dep. 18:18
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:20
dep. 18:20
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:23
dep. 18:23
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:25
9 km
18:16 18:30 (00:14)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 18:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:19
dep. 18:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:22
dep. 18:22
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:23
dep. 18:23
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:25
dep. 18:25
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:28
dep. 18:28
7.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
9 km
18:49 19:00 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
7 km
19:16 19:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 19:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:19
dep. 19:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:26
dep. 19:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:28
dep. 19:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:31
dep. 19:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:32
dep. 19:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:33
dep. 19:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:35
dep. 19:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:36
dep. 19:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:38
dep. 19:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:40
dep. 19:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:43
dep. 19:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:44
10.6 km
19:28 19:40 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 19:28
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:29
dep. 19:29
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:30
dep. 19:30
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:36
dep. 19:36
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:37
dep. 19:37
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 19:38
dep. 19:38
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
6.8 km
19:30 19:40 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 19:30
Sabac, Bus station
arr. 19:40
6 km
19:52 20:05 (00:13)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 19:52
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:53
dep. 19:53
0.7 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:55
dep. 19:55
1.9 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
2.9 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:57
dep. 19:57
3.4 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:58
dep. 19:58
4.3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
5.9 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:03
dep. 20:03
7.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
8.9 km
19:59 20:10 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca
dep. 19:59
Sabac, Bus station
arr. 20:10
7 km
20:16 20:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 20:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:19
dep. 20:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:26
dep. 20:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:28
dep. 20:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:31
dep. 20:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:32
dep. 20:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:33
dep. 20:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:35
dep. 20:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:36
dep. 20:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:40
dep. 20:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:43
dep. 20:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:44
10.6 km
20:18 20:30 (00:12)
Poljice
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Poljice
dep. 20:18
Majur kod Sapca, Romi
arr. 20:19
dep. 20:19
0.7 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 20:20
dep. 20:20
1.6 km
Sabac, Pijaca
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:24
dep. 20:24
3.6 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:26
dep. 20:26
4.4 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:27
dep. 20:27
5.1 km
Sabac, Hotel "Sloboda"
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:29
dep. 20:29
6 km
Sabac, Bus station
arr. 20:30
6.8 km
20:49 21:00 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 20:49
Sabac, Bus station
arr. 21:00
6 km
21:16 21:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 21:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 21:19
dep. 21:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 21:21
dep. 21:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 21:26
dep. 21:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 21:28
dep. 21:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 21:31
dep. 21:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 21:32
dep. 21:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 21:33
dep. 21:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 21:35
dep. 21:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:36
dep. 21:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:38
dep. 21:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:40
dep. 21:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:43
dep. 21:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:44
10.6 km
22:16 22:44 (00:28)
Sokina kafana
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Sokina kafana
dep. 22:16
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 22:19
dep. 22:19
0.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
3 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 22:26
dep. 22:26
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:28
dep. 22:28
4.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:31
dep. 22:31
5.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 22:33
dep. 22:33
6.5 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:35
dep. 22:35
7.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:36
dep. 22:36
7.7 km
Sabac, Bus station
arr. 22:38
dep. 22:38
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:40
dep. 22:40
9.3 km
Sabac, Zorka 3
arr. 22:43
dep. 22:43
10.1 km
Sabac, Beli limovi
arr. 22:44
10.6 km

Naselja Majur kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majur kod Sapca je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 22:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.