Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majur kod Sapca - Koceljeva timetable

friday, 05.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: tuesday, 09.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: wednesday, 10.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: thursday, 11.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: friday, 12.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km
Majur kod Sapca - Koceljeva timetable
Departures on: monday, 15.03.2021.
18:49 19:44 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Sapca, Center
dep. 18:49
Sabac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
10.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
17.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
26.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
29.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
33.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
35.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
36.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
39.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
41.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
43.3 km

Naselja Majur kod Sapca i Koceljeva su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majur kod Sapca je u 18:49 h, dok je poslednji polazak u 18:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.