Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majur kod Jagodine - Voljavce timetable

sunday, 23.02.2020.
07:00 07:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 07:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 07:07
dep. 07:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 07:10
dep. 07:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
arr. 07:13
dep. 07:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:14
dep. 07:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:15
dep. 07:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:17
dep. 07:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 07:22
dep. 07:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 07:24
dep. 07:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:28
dep. 07:28
8.6 km
Voljavce
arr. 07:30
10.4 km
11:00 11:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 11:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 11:07
dep. 11:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 11:10
dep. 11:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 11:12
dep. 11:12
3.8 km
arr. 11:13
dep. 11:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:14
dep. 11:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:15
dep. 11:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:17
dep. 11:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 11:22
dep. 11:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 11:25
dep. 11:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 11:28
dep. 11:28
8.6 km
Voljavce
arr. 11:30
10.4 km
Majur kod Jagodine - Voljavce timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 06:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 06:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 06:07
dep. 06:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:14
dep. 06:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:17
dep. 06:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 06:25
dep. 06:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 06:28
dep. 06:28
9.2 km
Voljavce
arr. 06:30
11 km
06:30 07:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 06:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 06:37
dep. 06:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 06:40
dep. 06:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 06:41
dep. 06:41
4.5 km
arr. 06:42
dep. 06:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:43
dep. 06:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:45
dep. 06:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:47
dep. 06:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 06:51
dep. 06:51
8.2 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 06:55
dep. 06:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 06:57
dep. 06:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 06:58
dep. 06:58
11.2 km
Voljavce
arr. 07:00
13 km
07:00 07:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 07:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 07:02
dep. 07:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 07:07
dep. 07:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 07:10
dep. 07:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
arr. 07:13
dep. 07:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:14
dep. 07:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:15
dep. 07:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:17
dep. 07:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 07:24
dep. 07:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 07:25
dep. 07:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:28
dep. 07:28
9.2 km
Voljavce
arr. 07:30
11 km
08:00 08:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 08:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 08:07
dep. 08:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 08:10
dep. 08:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 08:12
dep. 08:12
3.8 km
arr. 08:13
dep. 08:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 08:14
dep. 08:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 08:15
dep. 08:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:17
dep. 08:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 08:22
dep. 08:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 08:24
dep. 08:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 08:25
dep. 08:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 08:28
dep. 08:28
8.6 km
Voljavce
arr. 08:30
10.4 km
09:00 09:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 09:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 09:03
dep. 09:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 09:07
dep. 09:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 09:10
dep. 09:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 09:12
dep. 09:12
3.8 km
arr. 09:13
dep. 09:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 09:14
dep. 09:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 09:15
dep. 09:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:17
dep. 09:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 09:22
dep. 09:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 09:24
dep. 09:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 09:25
dep. 09:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 09:28
dep. 09:28
8.6 km
Voljavce
arr. 09:30
10.4 km
10:00 10:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 10:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 10:05
dep. 10:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 10:07
dep. 10:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 10:10
dep. 10:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 10:12
dep. 10:12
3.8 km
arr. 10:13
dep. 10:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 10:14
dep. 10:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 10:15
dep. 10:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:17
dep. 10:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 10:22
dep. 10:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 10:24
dep. 10:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 10:25
dep. 10:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 10:28
dep. 10:28
8.6 km
Voljavce
arr. 10:30
10.4 km
11:00 11:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 11:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 11:07
dep. 11:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 11:10
dep. 11:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 11:12
dep. 11:12
3.8 km
arr. 11:13
dep. 11:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:14
dep. 11:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:15
dep. 11:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:17
dep. 11:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 11:22
dep. 11:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 11:25
dep. 11:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 11:28
dep. 11:28
8.6 km
Voljavce
arr. 11:30
10.4 km
11:30 12:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 11:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 11:37
dep. 11:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 11:40
dep. 11:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 11:41
dep. 11:41
4.5 km
arr. 11:42
dep. 11:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:43
dep. 11:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:45
dep. 11:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:47
dep. 11:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 11:51
dep. 11:51
8.2 km
arr. 11:53
dep. 11:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 11:55
dep. 11:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 11:57
dep. 11:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 11:58
dep. 11:58
11.2 km
Voljavce
arr. 12:00
13 km
12:00 12:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 12:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 12:07
dep. 12:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 12:12
dep. 12:12
3.8 km
arr. 12:13
dep. 12:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:14
dep. 12:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:15
dep. 12:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:17
dep. 12:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 12:22
dep. 12:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 12:24
dep. 12:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 12:25
dep. 12:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 12:28
dep. 12:28
8.6 km
Voljavce
arr. 12:30
10.4 km
12:30 13:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 12:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 12:39
dep. 12:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 12:40
dep. 12:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 12:41
dep. 12:41
4.5 km
arr. 12:42
dep. 12:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:43
dep. 12:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:45
dep. 12:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 12:51
dep. 12:51
8.2 km
arr. 12:53
dep. 12:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 12:55
dep. 12:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 12:57
dep. 12:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 12:58
dep. 12:58
11.2 km
Voljavce
arr. 13:00
13 km
13:00 13:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 13:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 13:02
dep. 13:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 13:07
dep. 13:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 13:10
dep. 13:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 13:12
dep. 13:12
4.4 km
arr. 13:13
dep. 13:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:14
dep. 13:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:15
dep. 13:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:17
dep. 13:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 13:24
dep. 13:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 13:25
dep. 13:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 13:28
dep. 13:28
9.2 km
Voljavce
arr. 13:30
11 km
13:30 14:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 13:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 13:37
dep. 13:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 13:40
dep. 13:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 13:41
dep. 13:41
4.5 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:43
dep. 13:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:45
dep. 13:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 13:51
dep. 13:51
8.2 km
arr. 13:53
dep. 13:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 13:55
dep. 13:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 13:57
dep. 13:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 13:58
dep. 13:58
11.2 km
Voljavce
arr. 14:00
13 km
14:00 14:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 14:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 14:07
dep. 14:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 14:10
dep. 14:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 14:14
dep. 14:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 14:15
dep. 14:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:17
dep. 14:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 14:24
dep. 14:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 14:25
dep. 14:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 14:28
dep. 14:28
9.2 km
Voljavce
arr. 14:30
11 km
15:00 15:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 15:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 15:07
dep. 15:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 15:10
dep. 15:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
arr. 15:13
dep. 15:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 15:14
dep. 15:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:15
dep. 15:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:17
dep. 15:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 15:22
dep. 15:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 15:24
dep. 15:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 15:25
dep. 15:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 15:28
dep. 15:28
8.6 km
Voljavce
arr. 15:30
10.4 km
15:15 15:45 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 15:15
Majur kod Jagodine, 3
arr. 15:17
dep. 15:17
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 15:22
dep. 15:22
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 15:24
dep. 15:24
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 15:25
dep. 15:25
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
4.5 km
arr. 15:27
dep. 15:27
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 15:28
dep. 15:28
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:30
dep. 15:30
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Jagodina, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 15:36
dep. 15:36
8.2 km
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 15:40
dep. 15:40
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 15:42
dep. 15:42
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 15:43
dep. 15:43
11.2 km
Voljavce
arr. 15:45
13 km
16:00 16:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 16:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 16:07
dep. 16:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 16:10
dep. 16:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 16:12
dep. 16:12
4.4 km
arr. 16:13
dep. 16:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 16:14
dep. 16:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 16:15
dep. 16:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:17
dep. 16:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 16:24
dep. 16:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 16:25
dep. 16:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 16:28
dep. 16:28
9.2 km
Voljavce
arr. 16:30
11 km
17:00 17:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 17:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 17:05
dep. 17:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 17:07
dep. 17:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 17:10
dep. 17:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
arr. 17:13
dep. 17:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:14
dep. 17:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:15
dep. 17:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:17
dep. 17:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 17:22
dep. 17:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 17:24
dep. 17:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 17:25
dep. 17:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 17:28
dep. 17:28
8.6 km
Voljavce
arr. 17:30
10.4 km
17:30 18:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 17:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 17:37
dep. 17:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 17:40
dep. 17:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 17:41
dep. 17:41
4.5 km
arr. 17:42
dep. 17:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:43
dep. 17:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:45
dep. 17:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:47
dep. 17:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 17:51
dep. 17:51
8.2 km
arr. 17:53
dep. 17:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 17:55
dep. 17:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 17:57
dep. 17:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 17:58
dep. 17:58
11.2 km
Voljavce
arr. 18:00
13 km
18:00 18:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 3
dep. 18:00
Majur kod Jagodine, 2
arr. 18:03
dep. 18:03
0.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
1.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 18:07
dep. 18:07
1.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 18:10
dep. 18:10
3.2 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 18:12
dep. 18:12
3.8 km
arr. 18:13
dep. 18:13
4.3 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:14
dep. 18:14
5.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:15
dep. 18:15
5.7 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:17
dep. 18:17
6.3 km
Jagodina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
6.9 km
Jagodina, Stamparija
arr. 18:22
dep. 18:22
7.4 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 18:24
dep. 18:24
7.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 18:25
dep. 18:25
8.2 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 18:28
dep. 18:28
8.6 km
Voljavce
arr. 18:30
10.4 km
18:30 19:00 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 18:30
Majur kod Jagodine, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
1.3 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
1.9 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 18:37
dep. 18:37
2.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 4
arr. 18:39
dep. 18:39
3 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 18:40
dep. 18:40
3.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 18:41
dep. 18:41
4.5 km
arr. 18:42
dep. 18:42
5.1 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:43
dep. 18:43
5.8 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:45
dep. 18:45
6.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:47
dep. 18:47
7 km
Jagodina, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
7.6 km
Jagodina, Kameni most
arr. 18:51
dep. 18:51
8.2 km
arr. 18:53
dep. 18:53
8.8 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 18:55
dep. 18:55
9.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 18:56
dep. 18:56
10 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 18:57
dep. 18:57
10.6 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 18:58
dep. 18:58
11.2 km
Voljavce
arr. 19:00
13 km
19:00 19:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 19:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 19:02
dep. 19:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 19:07
dep. 19:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 19:10
dep. 19:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 19:12
dep. 19:12
4.4 km
arr. 19:13
dep. 19:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 19:14
dep. 19:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:17
dep. 19:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 19:24
dep. 19:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 19:25
dep. 19:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 19:28
dep. 19:28
9.2 km
Voljavce
arr. 19:30
11 km
20:00 20:30 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majur kod Jagodine, 4
dep. 20:00
Majur kod Jagodine, 3
arr. 20:02
dep. 20:02
0.6 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
1.2 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
1.8 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 20:07
dep. 20:07
2.4 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 20:10
dep. 20:10
3.8 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 20:12
dep. 20:12
4.4 km
arr. 20:13
dep. 20:13
4.9 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 20:14
dep. 20:14
5.7 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 20:15
dep. 20:15
6.3 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:17
dep. 20:17
6.9 km
Jagodina, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
7.5 km
Jagodina, Stamparija
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 20:24
dep. 20:24
8.4 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 20:25
dep. 20:25
8.8 km
Jagodina, Streliste 1
arr. 20:28
dep. 20:28
9.2 km
Voljavce
arr. 20:30
11 km

Naselja Majur kod Jagodine i Voljavce su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majur kod Jagodine je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.