Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Majilovac - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 06.07.2020.
03:49 05:35 (01:46)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 03:49
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 05:27
dep. 05:27
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
99.6 km
07:50 09:40 (01:50)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 07:50
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:27
dep. 09:27
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:40
99.6 km
09:24 11:00 (01:36)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 09:24
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:00
104 km
13:10 14:55 (01:45)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 13:10
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:47
dep. 14:47
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
99.6 km
19:25 21:10 (01:45)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 19:25
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 21:02
dep. 21:02
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
99.6 km
Majilovac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
03:49 05:35 (01:46)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 03:49
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 05:27
dep. 05:27
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
99.6 km
07:50 09:40 (01:50)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 07:50
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:27
dep. 09:27
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:40
99.6 km
09:24 11:00 (01:36)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 09:24
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
11 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:00
104 km
13:10 14:55 (01:45)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 13:10
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:47
dep. 14:47
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
99.6 km
19:25 21:10 (01:45)
I - CentarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majilovac, I - Centar
dep. 19:25
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
0.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
2.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
3.5 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
4.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
6.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
15.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
18.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
19.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
19.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
20.6 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 21:02
dep. 21:02
95.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
99.6 km

Naselja Majilovac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 36min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majilovac je u 03:49 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Majilovac - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,49 EUR do 6,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.