Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Zajecar timetable

wednesday, 15.07.2020.
03:38 05:59 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:38
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:55
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:06
dep. 04:06
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
28 km
arr. 04:22
dep. 04:22
30 km
arr. 04:30
dep. 04:30
35 km
arr. 04:34
dep. 04:34
37 km
arr. 04:39
dep. 04:39
42 km
arr. 04:43
dep. 04:43
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:47
dep. 04:47
50 km
arr. 04:54
dep. 04:55
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:59
dep. 04:59
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:29
dep. 05:30
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:38
dep. 05:38
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 05:59
97 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
08:55 11:16 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 09:47
dep. 09:47
35 km
arr. 09:51
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:56
42 km
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:04
dep. 10:04
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:16
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:26
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:46
dep. 10:47
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:55
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:16
97 km
17:42 20:03 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:42
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:12
dep. 18:13
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
28 km
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
arr. 18:34
dep. 18:34
35 km
arr. 18:38
dep. 18:38
37 km
arr. 18:43
dep. 18:43
42 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:51
dep. 18:51
50 km
arr. 18:58
dep. 18:59
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:03
dep. 19:03
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:33
dep. 19:34
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:03
97 km
Majdanpek - Zajecar timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
03:38 05:59 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:38
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:55
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:06
dep. 04:06
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
28 km
arr. 04:22
dep. 04:22
30 km
arr. 04:30
dep. 04:30
35 km
arr. 04:34
dep. 04:34
37 km
arr. 04:39
dep. 04:39
42 km
arr. 04:43
dep. 04:43
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:47
dep. 04:47
50 km
arr. 04:54
dep. 04:55
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:59
dep. 04:59
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:29
dep. 05:30
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:38
dep. 05:38
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 05:59
97 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
08:55 11:16 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 09:47
dep. 09:47
35 km
arr. 09:51
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:56
42 km
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:04
dep. 10:04
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:16
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:26
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:46
dep. 10:47
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:55
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:16
97 km
17:42 20:03 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:42
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:12
dep. 18:13
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
28 km
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
arr. 18:34
dep. 18:34
35 km
arr. 18:38
dep. 18:38
37 km
arr. 18:43
dep. 18:43
42 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:51
dep. 18:51
50 km
arr. 18:58
dep. 18:59
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:03
dep. 19:03
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:33
dep. 19:34
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:03
97 km

Naselja Majdanpek i Zajecar su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 02h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 03:38 h, dok je poslednji polazak u 17:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.