Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Majdanpek - Zajecar timetable

thursday, 23.05.2019.
03:50 06:01 (02:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:50
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:12
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:18
dep. 04:18
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:30
28 km
arr. 04:34
dep. 04:34
30 km
arr. 04:42
dep. 04:42
35 km
arr. 04:46
dep. 04:46
37 km
arr. 04:51
dep. 04:51
42 km
arr. 04:55
dep. 04:55
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:59
dep. 04:59
50 km
arr. 05:03
dep. 05:04
55 km
Bor, Teretna
arr. 05:08
dep. 05:08
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:32
dep. 05:33
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:01
97 km
04:30 07:29 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
-47.8 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
-47.8 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
-47.8 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
-47.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigrad, Metovnikar
arr. 06:57
dep. 06:57
111 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
113 km
Zvezdan
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
Zajecar, Boljevacki put
arr. 07:14
dep. 07:14
-47.8 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
128 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠC
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
08:48 11:11 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:48
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:11
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:18
dep. 09:19
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
28 km
arr. 09:36
dep. 09:37
30 km
arr. 09:45
dep. 09:46
35 km
arr. 09:50
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:57
42 km
arr. 10:01
dep. 10:02
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:06
dep. 10:07
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:17
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:42
dep. 10:43
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:11
97 km
17:40 19:51 (02:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:08
dep. 18:08
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
28 km
arr. 18:24
dep. 18:24
30 km
arr. 18:32
dep. 18:32
35 km
arr. 18:36
dep. 18:36
37 km
arr. 18:41
dep. 18:41
42 km
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:49
dep. 18:49
50 km
arr. 18:53
dep. 18:54
55 km
Bor, Teretna
arr. 18:58
dep. 18:58
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:22
dep. 19:23
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:51
97 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
03:50 06:01 (02:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:50
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:12
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:18
dep. 04:18
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:30
28 km
arr. 04:34
dep. 04:34
30 km
arr. 04:42
dep. 04:42
35 km
arr. 04:46
dep. 04:46
37 km
arr. 04:51
dep. 04:51
42 km
arr. 04:55
dep. 04:55
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:59
dep. 04:59
50 km
arr. 05:03
dep. 05:04
55 km
Bor, Teretna
arr. 05:08
dep. 05:08
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:32
dep. 05:33
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:01
97 km
04:30 07:29 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
-47.8 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
-47.8 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
-47.8 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
-47.8 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
-47.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
-47.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigrad, Metovnikar
arr. 06:57
dep. 06:57
111 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
113 km
Zvezdan
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
Zajecar, Boljevacki put
arr. 07:14
dep. 07:14
-47.8 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
128 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠC
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
08:48 11:11 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:48
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:11
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:18
dep. 09:19
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
28 km
arr. 09:36
dep. 09:37
30 km
arr. 09:45
dep. 09:46
35 km
arr. 09:50
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:57
42 km
arr. 10:01
dep. 10:02
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:06
dep. 10:07
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:17
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:42
dep. 10:43
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:11
97 km
17:40 19:51 (02:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:08
dep. 18:08
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:20
28 km
arr. 18:24
dep. 18:24
30 km
arr. 18:32
dep. 18:32
35 km
arr. 18:36
dep. 18:36
37 km
arr. 18:41
dep. 18:41
42 km
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:49
dep. 18:49
50 km
arr. 18:53
dep. 18:54
55 km
Bor, Teretna
arr. 18:58
dep. 18:58
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:22
dep. 19:23
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:51
97 km

Naselja Majdanpek i Zajecar su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 11min., a najduže 02h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.