Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Zajecar timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:35 06:02 (02:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:35
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:42
dep. 03:42
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:51
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:03
dep. 04:03
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:09
dep. 04:10
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:15
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 04:19
dep. 04:19
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 04:27
dep. 04:27
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 04:31
dep. 04:31
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 04:37
dep. 04:37
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 04:41
dep. 04:41
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:45
dep. 04:45
50 km
Bor, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:52
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:56
dep. 04:57
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:07
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:27
dep. 05:27
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:35
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:02
97 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Topla, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
09:55 12:22 (02:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 09:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 10:39
dep. 10:39
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 10:47
dep. 10:47
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 10:51
dep. 10:51
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:57
dep. 10:57
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 11:01
dep. 11:01
47 km
Bor, Brezonik
arr. 11:05
dep. 11:05
50 km
Bor, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 11:16
dep. 11:17
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 11:47
dep. 11:47
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:55
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 12:22
97 km
18:20 20:48 (02:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 18:20
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:42
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:48
dep. 18:48
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:00
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 19:04
dep. 19:04
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:12
dep. 19:12
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:16
dep. 19:16
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:22
dep. 19:22
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:26
dep. 19:26
47 km
Bor, Brezonik
arr. 19:30
dep. 19:30
50 km
Bor, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:41
dep. 19:42
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:52
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:12
dep. 20:12
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:48
97 km
Majdanpek - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
03:35 06:02 (02:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:35
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:42
dep. 03:42
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:51
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:57
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:03
dep. 04:03
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:09
dep. 04:10
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:15
dep. 04:15
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 04:19
dep. 04:19
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 04:27
dep. 04:27
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 04:31
dep. 04:31
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 04:37
dep. 04:37
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 04:41
dep. 04:41
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:45
dep. 04:45
50 km
Bor, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:52
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:56
dep. 04:57
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:07
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:27
dep. 05:27
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:35
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:02
97 km
06:36 08:55 (02:19)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Topla, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
122 km
09:55 12:22 (02:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 09:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 10:39
dep. 10:39
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 10:47
dep. 10:47
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 10:51
dep. 10:51
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:57
dep. 10:57
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 11:01
dep. 11:01
47 km
Bor, Brezonik
arr. 11:05
dep. 11:05
50 km
Bor, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 11:16
dep. 11:17
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 11:47
dep. 11:47
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:55
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 12:22
97 km
18:20 20:48 (02:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 18:20
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:42
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:48
dep. 18:48
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:00
28 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 19:04
dep. 19:04
30 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:12
dep. 19:12
35 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:16
dep. 19:16
37 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:22
dep. 19:22
42 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:26
dep. 19:26
47 km
Bor, Brezonik
arr. 19:30
dep. 19:30
50 km
Bor, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:41
dep. 19:42
58 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:52
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:12
dep. 20:12
72 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
80 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
89 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:48
97 km

Naselja Majdanpek i Zajecar su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 02h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.