Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Nis timetable

monday, 19.08.2019.
04:30 09:35 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
69 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
74 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
87 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
89 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
90 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
91 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
93 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
95 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
97 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
100 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
102 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 06:57
dep. 06:57
-47.8 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
-47.8 km
Zvezdan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
arr. 07:14
dep. 07:14
122 km
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
128 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
131 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:38
dep. 07:38
136 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
140 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
145 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
147 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
148 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
150 km
Minicevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
153 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
154 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
157 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
158 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
160 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
163 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
168 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
182 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
183 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
186 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
193 km
Svrljig, Cuka
arr. 08:52
dep. 08:52
194 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
195 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
196 km
arr. 09:02
dep. 09:02
200 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
203 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
207 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
210 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
214 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
216 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
220 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
224 km
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
04:30 09:35 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
69 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
74 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
87 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
89 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
90 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
91 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
93 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
95 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
97 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
100 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
102 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 06:57
dep. 06:57
-47.8 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
-47.8 km
Zvezdan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
arr. 07:14
dep. 07:14
122 km
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
128 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
131 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:38
dep. 07:38
136 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
140 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
145 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
147 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
148 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
150 km
Minicevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
153 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
154 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
157 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
158 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
160 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
163 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
168 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
182 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
183 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
186 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
193 km
Svrljig, Cuka
arr. 08:52
dep. 08:52
194 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
195 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
196 km
arr. 09:02
dep. 09:02
200 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
203 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
207 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
210 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
214 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
216 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
220 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
224 km
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
04:30 09:35 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
69 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
74 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
87 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
89 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
90 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
91 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
93 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
95 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
97 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
100 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
102 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 06:57
dep. 06:57
-47.8 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
-47.8 km
Zvezdan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
arr. 07:14
dep. 07:14
122 km
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
128 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
131 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:38
dep. 07:38
136 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
140 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
145 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
147 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
148 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
150 km
Minicevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
153 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
154 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
157 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
158 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
160 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
163 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
168 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
182 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
183 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
186 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
193 km
Svrljig, Cuka
arr. 08:52
dep. 08:52
194 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
195 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
196 km
arr. 09:02
dep. 09:02
200 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
203 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
207 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
210 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
214 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
216 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
220 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
224 km
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: thursday, 22.08.2019.
04:30 09:35 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:30
Majdanpek, OŠC
arr. 04:32
dep. 04:32
2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 04:55
dep. 04:55
19 km
Rudna Glava, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 05:07
dep. 05:07
29 km
Crnajka, S
arr. 05:12
dep. 05:12
32 km
Tanda
arr. 05:23
dep. 05:23
40 km
Luka, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
49 km
Luka, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
52 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 05:41
dep. 05:41
55 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 05:50
dep. 05:50
63 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:59
dep. 05:59
69 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
74 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 06:09
dep. 06:09
77 km
arr. 06:25
dep. 06:25
87 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
83 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
89 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
90 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
91 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
93 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
95 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
97 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
100 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
102 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
105 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
107 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 06:57
dep. 06:57
-47.8 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
-47.8 km
Zvezdan, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
119 km
arr. 07:14
dep. 07:14
122 km
arr. 07:16
dep. 07:16
124 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
125 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
128 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
131 km
Grliste, Grliska reka
arr. 07:38
dep. 07:38
136 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
140 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
145 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
147 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
148 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
150 km
Minicevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
153 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
154 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
157 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
158 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
160 km
Gornje Zunice, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
163 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
168 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 08:35
dep. 08:35
182 km
Krenta, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
183 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
186 km
Drajinac, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
193 km
Svrljig, Cuka
arr. 08:52
dep. 08:52
194 km
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
195 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
196 km
arr. 09:02
dep. 09:02
200 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
203 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
207 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
210 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
214 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
216 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
220 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
224 km
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km

Naselja Majdanpek i Nis su međusobno udaljena ~223 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 34min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 06:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.