Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Majdanpek - Nis timetable

thursday, 02.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km
Majdanpek - Nis timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
06:36 11:10 (04:34)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
79 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
85 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
86 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
87 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
89 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
91 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
93 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
101 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
103 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
107 km
arr. 08:40
dep. 08:40
109 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
115 km
arr. 08:52
dep. 08:52
120 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
122 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 10:59
dep. 10:59
215 km
Nis, Durlan
arr. 11:02
dep. 11:02
217 km
Nis, Niteks
arr. 11:05
dep. 11:05
219 km
Nis, Bus station
arr. 11:10
222 km

Naselja Majdanpek i Nis su međusobno udaljena ~222 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 34min., a najduže 04h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 06:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.