Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Negotin timetable

wednesday, 26.02.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
Majdanpek - Negotin timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
10:15 11:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km

Naselja Majdanpek i Negotin su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 10:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.