Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Majdanpek - Negotin timetable

monday, 18.02.2019.
05:45 07:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 05:45
Majdanpek, D. Z.
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Majdanpek, Saski put
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Rudna Glava
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 06:19
dep. 06:19
33 km
Klokocevac
arr. 06:23
dep. 06:23
37 km
Klokocevac, Popadija
arr. 06:25
dep. 06:25
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 06:32
dep. 06:32
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 06:39
dep. 06:39
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 06:42
dep. 06:42
50 km
Stubik
arr. 06:45
dep. 06:45
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 06:58
dep. 06:58
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 07:05
dep. 07:05
65 km
Negotin, Bolnica
arr. 07:20
dep. 07:20
72 km
Negotin, Bus station
arr. 07:25
73 km
10:15 11:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
12:15 13:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 12:15
Majdanpek, D. Z.
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 12:36
dep. 12:36
19 km
Rudna Glava
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 12:49
dep. 12:49
33 km
Klokocevac
arr. 12:53
dep. 12:53
38 km
Klokocevac, Popadija
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:02
dep. 13:02
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 13:07
dep. 13:07
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 13:09
dep. 13:09
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 13:13
dep. 13:13
50 km
Stubik
arr. 13:15
dep. 13:15
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:28
dep. 13:28
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:35
dep. 13:35
65 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 13:50
dep. 13:50
69 km
Negotin, Bus station
arr. 13:55
73 km
18:00 19:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 18:00
Majdanpek, D. Z.
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Rudna Glava
arr. 18:25
dep. 18:25
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:30
dep. 18:30
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 18:34
dep. 18:34
33 km
Klokocevac
arr. 18:38
dep. 18:38
38 km
Klokocevac, Popadija
arr. 18:40
dep. 18:40
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 18:47
dep. 18:47
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 18:52
dep. 18:52
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 18:54
dep. 18:54
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 18:58
dep. 18:58
50 km
Stubik
arr. 19:00
dep. 19:00
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 19:13
dep. 19:13
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 19:20
dep. 19:20
65 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Negotin, Bus station
arr. 19:40
73 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
05:45 07:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 05:45
Majdanpek, D. Z.
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Majdanpek, Saski put
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:06
dep. 06:06
19 km
Rudna Glava
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 06:19
dep. 06:19
33 km
Klokocevac
arr. 06:23
dep. 06:23
37 km
Klokocevac, Popadija
arr. 06:25
dep. 06:25
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 06:32
dep. 06:32
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 06:39
dep. 06:39
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 06:42
dep. 06:42
50 km
Stubik
arr. 06:45
dep. 06:45
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 06:58
dep. 06:58
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 07:05
dep. 07:05
65 km
Negotin, Bolnica
arr. 07:20
dep. 07:20
72 km
Negotin, Bus station
arr. 07:25
73 km
10:15 11:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 10:15
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
46 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
64 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
74 km
12:15 13:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 12:15
Majdanpek, D. Z.
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 12:36
dep. 12:36
19 km
Rudna Glava
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 12:49
dep. 12:49
33 km
Klokocevac
arr. 12:53
dep. 12:53
38 km
Klokocevac, Popadija
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:02
dep. 13:02
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 13:07
dep. 13:07
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 13:09
dep. 13:09
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 13:13
dep. 13:13
50 km
Stubik
arr. 13:15
dep. 13:15
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:28
dep. 13:28
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:35
dep. 13:35
65 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 13:50
dep. 13:50
69 km
Negotin, Bus station
arr. 13:55
73 km
18:00 19:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 18:00
Majdanpek, D. Z.
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Rudna Glava
arr. 18:25
dep. 18:25
24 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:30
dep. 18:30
29 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 18:34
dep. 18:34
33 km
Klokocevac
arr. 18:38
dep. 18:38
38 km
Klokocevac, Popadija
arr. 18:40
dep. 18:40
39 km
Plavna kod Negotina
arr. 18:47
dep. 18:47
43 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 18:52
dep. 18:52
44 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 18:54
dep. 18:54
46 km
Seliste (Stubik)
arr. 18:58
dep. 18:58
50 km
Stubik
arr. 19:00
dep. 19:00
52 km
Sarkamen, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
58 km
Jasenica kod Negotina
arr. 19:13
dep. 19:13
62 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 19:20
dep. 19:20
65 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Negotin, Bus station
arr. 19:40
73 km

Naselja Majdanpek i Negotin su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.