Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Bor timetable

thursday, 20.02.2020.
03:38 04:59 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:38
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:55
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:06
dep. 04:06
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
28 km
arr. 04:22
dep. 04:22
30 km
arr. 04:30
dep. 04:30
35 km
arr. 04:34
dep. 04:34
37 km
arr. 04:39
dep. 04:39
42 km
arr. 04:43
dep. 04:43
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:47
dep. 04:47
50 km
arr. 04:54
dep. 04:55
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:59
58 km
06:36 08:00 (01:24)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
79 km
08:55 10:16 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 09:47
dep. 09:47
35 km
arr. 09:51
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:56
42 km
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:04
dep. 10:04
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
58 km
17:42 19:03 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:42
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:12
dep. 18:13
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
28 km
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
arr. 18:34
dep. 18:34
35 km
arr. 18:38
dep. 18:38
37 km
arr. 18:43
dep. 18:43
42 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:51
dep. 18:51
50 km
arr. 18:58
dep. 18:59
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:03
58 km
Majdanpek - Bor timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
03:38 04:59 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 03:38
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 03:54
dep. 03:55
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:00
18 km
Vlaole, Selo
arr. 04:06
dep. 04:06
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:18
28 km
arr. 04:22
dep. 04:22
30 km
arr. 04:30
dep. 04:30
35 km
arr. 04:34
dep. 04:34
37 km
arr. 04:39
dep. 04:39
42 km
arr. 04:43
dep. 04:43
47 km
Bor, Brezonik
arr. 04:47
dep. 04:47
50 km
arr. 04:54
dep. 04:55
55 km
Bor, Teretna
arr. 04:59
58 km
06:36 08:00 (01:24)
OŠCBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, OŠC
dep. 06:36
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-1 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
-3 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
48 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
51 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
65 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
70 km
arr. 08:06
dep. 08:06
83 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
79 km
08:55 10:16 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 08:55
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
18 km
Vlaole, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
arr. 09:39
dep. 09:39
30 km
arr. 09:47
dep. 09:47
35 km
arr. 09:51
dep. 09:51
37 km
arr. 09:56
dep. 09:56
42 km
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Bor, Brezonik
arr. 10:04
dep. 10:04
50 km
arr. 10:11
dep. 10:12
55 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
58 km
17:42 19:03 (01:21)
Railway stationTeretna
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Railway station
dep. 17:42
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:49
4 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
12 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
18 km
Vlaole, Selo
arr. 18:12
dep. 18:13
21 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
25 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
28 km
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
arr. 18:34
dep. 18:34
35 km
arr. 18:38
dep. 18:38
37 km
arr. 18:43
dep. 18:43
42 km
arr. 18:47
dep. 18:47
47 km
Bor, Brezonik
arr. 18:51
dep. 18:51
50 km
arr. 18:58
dep. 18:59
55 km
Bor, Teretna
arr. 19:03
58 km

Naselja Majdanpek i Bor su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 03:38 h, dok je poslednji polazak u 17:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.