Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 21.10.2019.
04:45 08:20 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:14
dep. 05:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:16
dep. 05:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 05:24
dep. 05:24
34 km
Voluja
arr. 05:26
dep. 05:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 05:28
dep. 05:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:31
dep. 05:31
40 km
Neresnica
arr. 05:36
dep. 05:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
50 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
53 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
57 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
61 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
65 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
69 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
73 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
75 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
82 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
88 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
91 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
108 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
194 km
05:40 09:30 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 05:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 06:14
dep. 06:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 06:18
dep. 06:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
40 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
57 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
61 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
65 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
69 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
73 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
75 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
88 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
91 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
194 km
12:40 16:20 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 12:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 13:08
dep. 13:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 13:14
dep. 13:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 13:18
dep. 13:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 13:24
dep. 13:24
34 km
Voluja
arr. 13:26
dep. 13:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:28
dep. 13:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:31
dep. 13:31
40 km
Neresnica
arr. 13:36
dep. 13:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
57 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
61 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
65 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
73 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
75 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
88 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
91 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
194 km
13:45 17:30 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 13:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 14:08
dep. 14:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 14:14
dep. 14:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Voluja
arr. 14:26
dep. 14:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:28
dep. 14:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:50
50 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
53 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
57 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
61 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
65 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
69 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
73 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
75 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
82 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
88 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
91 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
98 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
105 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
106 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
108 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
109 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
110 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
dep. 16:16
111 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:15
dep. 17:15
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
194 km
14:53 18:50 (03:57)
Ravna rekaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Ravna reka
dep. 14:53
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
11 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
31 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
38 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
45 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
47 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
68 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
72 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
76 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
78 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
80 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
84 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
93 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
99 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
102 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
109 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
205 km
17:10 20:45 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 17:10
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Blagojev Kamen
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:44
dep. 17:44
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:48
dep. 17:48
27 km
Brodica, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
29 km
Voluja, Krst
arr. 17:54
dep. 17:54
34 km
Voluja
arr. 17:56
dep. 17:56
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:58
dep. 17:58
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 18:03
dep. 18:03
40 km
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 18:20
dep. 18:20
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 18:26
dep. 18:26
57 km
Sena
arr. 18:33
dep. 18:33
61 km
Ljesnica
arr. 18:39
dep. 18:39
65 km
Misljenovac
arr. 18:42
dep. 18:42
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
69 km
Rabrovo
arr. 18:50
dep. 18:50
73 km
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
75 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
88 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
91 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
194 km
Majdanpek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
04:45 08:20 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 04:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:14
dep. 05:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:16
dep. 05:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 05:24
dep. 05:24
34 km
Voluja
arr. 05:26
dep. 05:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 05:28
dep. 05:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:31
dep. 05:31
40 km
Neresnica
arr. 05:36
dep. 05:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
50 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
53 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
57 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
61 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
65 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
69 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
73 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
75 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
82 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
88 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
91 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
108 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
194 km
05:40 09:30 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 05:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 06:08
dep. 06:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 06:14
dep. 06:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 06:18
dep. 06:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Voluja
arr. 06:26
dep. 06:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:28
dep. 06:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:31
dep. 06:31
40 km
Neresnica
arr. 06:36
dep. 06:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:44
dep. 06:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
57 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
61 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
65 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
69 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
73 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
75 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
88 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
91 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
194 km
12:40 16:20 (03:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 12:40
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Blagojev Kamen
arr. 13:08
dep. 13:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 13:14
dep. 13:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 13:18
dep. 13:18
27 km
Brodica, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
29 km
Voluja, Krst
arr. 13:24
dep. 13:24
34 km
Voluja
arr. 13:26
dep. 13:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:28
dep. 13:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:31
dep. 13:31
40 km
Neresnica
arr. 13:36
dep. 13:36
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
57 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
61 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
65 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
73 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
75 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
88 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
91 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:20
194 km
13:45 17:30 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 13:45
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 14:08
dep. 14:08
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 14:14
dep. 14:14
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Brodica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Voluja, Krst
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Voluja
arr. 14:26
dep. 14:26
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:28
dep. 14:28
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Neresnica
arr. 14:36
dep. 14:36
43 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:50
50 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
53 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
57 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
61 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
65 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
69 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
73 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
75 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
82 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
88 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
91 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
98 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
105 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
106 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
108 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
109 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
110 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
dep. 16:16
111 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:15
dep. 17:15
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
194 km
14:53 18:50 (03:57)
Ravna rekaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Ravna reka
dep. 14:53
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:15
11 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Blagojev Kamen
arr. 15:38
dep. 15:38
31 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:46
dep. 15:46
38 km
Voluja, Krst
arr. 15:54
dep. 15:54
45 km
Voluja
arr. 15:56
dep. 15:56
47 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:58
dep. 15:58
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
64 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
68 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
72 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
76 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
78 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
80 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
84 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
93 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
99 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
102 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
109 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
205 km
17:10 20:45 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 17:10
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Blagojev Kamen
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:44
dep. 17:44
25 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:48
dep. 17:48
27 km
Brodica, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
29 km
Voluja, Krst
arr. 17:54
dep. 17:54
34 km
Voluja
arr. 17:56
dep. 17:56
36 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:58
dep. 17:58
38 km
Neresnica, Popovac
arr. 18:03
dep. 18:03
40 km
Neresnica
arr. 18:06
dep. 18:06
43 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 18:14
dep. 18:14
49 km
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Kaona kod Kuceva
arr. 18:20
dep. 18:20
53 km
Turija kod Kuceva
arr. 18:26
dep. 18:26
57 km
Sena
arr. 18:33
dep. 18:33
61 km
Ljesnica
arr. 18:39
dep. 18:39
65 km
Misljenovac
arr. 18:42
dep. 18:42
67 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
69 km
Rabrovo
arr. 18:50
dep. 18:50
73 km
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
75 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
77 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
81 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
82 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
88 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
91 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
98 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
194 km

Naselja Majdanpek i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~196 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 03h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.