Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Maglic kod Backog Petrovca - Novi Sad timetable

monday, 20.08.2018.
04:50 05:25 (00:35)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 04:50
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 05:03
dep. 05:03
6 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
arr. 05:25
29 km
05:45 06:27 (00:42)
Periferija 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
dep. 05:45
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 05:46
dep. 05:46
0.6 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:53
dep. 06:00
6.4 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
21.6 km
arr. 06:27
29.6 km
06:05 06:35 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
dep. 06:05
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 06:09
dep. 06:10
5 km
Futog, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
17 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:35
35 km
06:32 07:14 (00:42)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 06:32
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Rumenka, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
arr. 07:14
29 km
07:40 08:30 (00:50)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 07:40
Backi Petrovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Rumenka, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
arr. 08:30
29 km
09:15 09:45 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
dep. 09:15
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 09:19
dep. 09:20
5 km
Futog, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
17 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:45
35 km
10:29 11:05 (00:36)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 10:29
Backi Petrovac, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
5 km
Rumenka, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
21 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 10:59
dep. 10:59
27 km
arr. 11:05
31 km
11:50 12:30 (00:40)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 11:50
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Kulpin, Centar 1
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
31 km
arr. 12:30
39 km
12:13 12:43 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
dep. 12:13
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 12:17
dep. 12:18
5 km
Futog, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
17 km
Novi Sad, Railway station
arr. 12:43
35 km
12:38 13:11 (00:33)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 12:38
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Rumenka, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 13:07
dep. 13:07
27 km
arr. 13:11
31 km
15:05 15:40 (00:35)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 15:05
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
5 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
arr. 15:40
29 km
16:40 17:25 (00:45)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 16:40
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
15 km
Kulpin, Centar 1
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 17:02
dep. 17:02
16 km
Rumenka, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
31 km
arr. 17:25
39 km
18:29 18:59 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
dep. 18:29
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 18:33
dep. 18:34
5 km
Futog, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
17 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:59
35 km
19:00 19:44 (00:44)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 19:00
Backi Petrovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Rumenka, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
21 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 19:38
dep. 19:38
27 km
arr. 19:44
31 km
20:58 21:31 (00:33)
Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
dep. 20:58
Backi Petrovac, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
5 km
Rumenka, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
21 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 21:27
dep. 21:27
27 km
arr. 21:31
31 km
21:28 21:58 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
dep. 21:28
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 21:32
dep. 21:33
5 km
Futog, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
17 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:58
35 km

Naselja Maglic kod Backog Petrovca i Novi Sad su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Maglic kod Backog Petrovca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.