Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) - Kursumlija timetable

monday, 22.07.2019.
05:05 06:20 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 05:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 05:09
dep. 05:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 05:11
dep. 05:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 05:15
dep. 05:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 05:26
dep. 05:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Mercez
arr. 05:31
dep. 05:31
11.4 km
Pacarada
arr. 05:37
dep. 05:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 05:43
dep. 05:43
19 km
Selova, Česma
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 05:48
dep. 05:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 05:50
dep. 05:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Zuc
arr. 05:55
dep. 05:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 05:56
dep. 05:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 05:59
dep. 05:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 06:00
dep. 06:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 06:02
dep. 06:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 06:05
dep. 06:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 06:06
dep. 06:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 06:09
dep. 06:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 06:15
dep. 06:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 06:18
dep. 06:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
36.6 km
10:05 11:25 (01:20)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 10:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 10:09
dep. 10:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 10:11
dep. 10:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 10:15
dep. 10:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 10:26
dep. 10:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 10:29
dep. 10:29
8.9 km
Mercez
arr. 10:31
dep. 10:31
11.4 km
Pacarada
arr. 10:37
dep. 10:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Selova, Česma
arr. 10:45
dep. 10:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 10:48
dep. 10:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 10:50
dep. 10:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 10:53
dep. 10:53
22.4 km
Zuc
arr. 10:55
dep. 10:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 10:56
dep. 10:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 10:59
dep. 10:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 11:00
dep. 11:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 11:02
dep. 11:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 11:05
dep. 11:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 11:06
dep. 11:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 11:09
dep. 11:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 11:11
dep. 11:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 11:14
dep. 11:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 11:15
dep. 11:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 11:17
dep. 11:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 11:18
dep. 11:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 11:25
36.6 km
16:20 17:35 (01:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 16:20
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 16:24
dep. 16:24
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 16:26
dep. 16:26
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 16:30
dep. 16:30
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Mercez
arr. 16:46
dep. 16:46
11.4 km
Pacarada
arr. 16:52
dep. 16:52
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Selova, Oraovac
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Selova, Česma
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Selova, Ristici
arr. 17:03
dep. 17:03
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 17:05
dep. 17:05
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 17:08
dep. 17:08
22.4 km
Zuc
arr. 17:10
dep. 17:10
24.1 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Vlahinja
arr. 17:13
dep. 17:13
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 17:15
dep. 17:15
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 17:18
dep. 17:18
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 17:19
dep. 17:19
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 17:22
dep. 17:22
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 17:24
dep. 17:24
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 17:28
dep. 17:28
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 17:30
dep. 17:30
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 17:31
dep. 17:31
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 17:35
36.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) - Kursumlija timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:05 06:20 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 05:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 05:09
dep. 05:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 05:11
dep. 05:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 05:15
dep. 05:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 05:26
dep. 05:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Mercez
arr. 05:31
dep. 05:31
11.4 km
Pacarada
arr. 05:37
dep. 05:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 05:43
dep. 05:43
19 km
Selova, Česma
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 05:48
dep. 05:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 05:50
dep. 05:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Zuc
arr. 05:55
dep. 05:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 05:56
dep. 05:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 05:59
dep. 05:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 06:00
dep. 06:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 06:02
dep. 06:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 06:05
dep. 06:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 06:06
dep. 06:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 06:09
dep. 06:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 06:15
dep. 06:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 06:18
dep. 06:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
36.6 km
10:05 11:25 (01:20)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 10:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 10:09
dep. 10:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 10:11
dep. 10:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 10:15
dep. 10:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 10:26
dep. 10:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 10:29
dep. 10:29
8.9 km
Mercez
arr. 10:31
dep. 10:31
11.4 km
Pacarada
arr. 10:37
dep. 10:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Selova, Česma
arr. 10:45
dep. 10:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 10:48
dep. 10:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 10:50
dep. 10:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 10:53
dep. 10:53
22.4 km
Zuc
arr. 10:55
dep. 10:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 10:56
dep. 10:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 10:59
dep. 10:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 11:00
dep. 11:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 11:02
dep. 11:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 11:05
dep. 11:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 11:06
dep. 11:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 11:09
dep. 11:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 11:11
dep. 11:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 11:14
dep. 11:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 11:15
dep. 11:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 11:17
dep. 11:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 11:18
dep. 11:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 11:25
36.6 km
16:20 17:35 (01:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 16:20
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 16:24
dep. 16:24
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 16:26
dep. 16:26
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 16:30
dep. 16:30
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Mercez
arr. 16:46
dep. 16:46
11.4 km
Pacarada
arr. 16:52
dep. 16:52
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Selova, Oraovac
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Selova, Česma
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Selova, Ristici
arr. 17:03
dep. 17:03
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 17:05
dep. 17:05
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 17:08
dep. 17:08
22.4 km
Zuc
arr. 17:10
dep. 17:10
24.1 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Vlahinja
arr. 17:13
dep. 17:13
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 17:15
dep. 17:15
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 17:18
dep. 17:18
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 17:19
dep. 17:19
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 17:22
dep. 17:22
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 17:24
dep. 17:24
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 17:28
dep. 17:28
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 17:30
dep. 17:30
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 17:31
dep. 17:31
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 17:35
36.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) - Kursumlija timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:05 06:20 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 05:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 05:09
dep. 05:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 05:11
dep. 05:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 05:15
dep. 05:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 05:26
dep. 05:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Mercez
arr. 05:31
dep. 05:31
11.4 km
Pacarada
arr. 05:37
dep. 05:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 05:43
dep. 05:43
19 km
Selova, Česma
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 05:48
dep. 05:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 05:50
dep. 05:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 05:53
dep. 05:53
22.4 km
Zuc
arr. 05:55
dep. 05:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 05:56
dep. 05:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 05:59
dep. 05:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 06:00
dep. 06:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 06:02
dep. 06:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 06:05
dep. 06:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 06:06
dep. 06:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 06:09
dep. 06:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 06:15
dep. 06:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 06:18
dep. 06:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
36.6 km
10:05 11:25 (01:20)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 10:05
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 10:09
dep. 10:09
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 10:11
dep. 10:11
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 10:15
dep. 10:15
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 10:26
dep. 10:26
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 10:29
dep. 10:29
8.9 km
Mercez
arr. 10:31
dep. 10:31
11.4 km
Pacarada
arr. 10:37
dep. 10:37
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Selova, Oraovac
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Selova, Česma
arr. 10:45
dep. 10:45
20 km
Selova, Ristici
arr. 10:48
dep. 10:48
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 10:50
dep. 10:50
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 10:53
dep. 10:53
22.4 km
Zuc
arr. 10:55
dep. 10:55
24.1 km
Zuc, Donji
arr. 10:56
dep. 10:56
24.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 10:59
dep. 10:59
25.3 km
Vlahinja
arr. 11:00
dep. 11:00
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 11:02
dep. 11:02
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 11:05
dep. 11:05
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 11:06
dep. 11:06
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 11:09
dep. 11:09
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 11:11
dep. 11:11
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 11:14
dep. 11:14
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 11:15
dep. 11:15
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 11:17
dep. 11:17
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 11:18
dep. 11:18
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 11:25
36.6 km
16:20 17:35 (01:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
dep. 16:20
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 16:24
dep. 16:24
1.4 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 16:26
dep. 16:26
3.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 16:30
dep. 16:30
5.9 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 16:41
dep. 16:41
6.9 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 16:44
dep. 16:44
8.9 km
Mercez
arr. 16:46
dep. 16:46
11.4 km
Pacarada
arr. 16:52
dep. 16:52
14.9 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Selova, Oraovac
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Selova, Česma
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Selova, Ristici
arr. 17:03
dep. 17:03
21.1 km
Zuc, Jovići
arr. 17:05
dep. 17:05
21.6 km
Zuc, Tošići
arr. 17:08
dep. 17:08
22.4 km
Zuc
arr. 17:10
dep. 17:10
24.1 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Vlahinja
arr. 17:13
dep. 17:13
26.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 17:15
dep. 17:15
27.8 km
Perunika, Potok
arr. 17:18
dep. 17:18
29.3 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 17:19
dep. 17:19
30.2 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 17:22
dep. 17:22
31.2 km
Dankovice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
31.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 17:24
dep. 17:24
31.8 km
Dankovice, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
33.3 km
Donja Mikuljana
arr. 17:28
dep. 17:28
34.1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 17:30
dep. 17:30
35.1 km
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 17:31
dep. 17:31
35.6 km
Kursumlija, Bus station
arr. 17:35
36.6 km

Naselja Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) i Kursumlija su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.