Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lukavac kod Valjeva - Valjevo timetable

monday, 17.02.2020.
06:40 06:59 (00:19)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 06:40
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
10 km
06:45 07:00 (00:15)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 06:45
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
10 km
08:02 08:30 (00:28)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
dep. 08:02
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 08:04
dep. 08:04
1 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 08:06
dep. 08:06
2 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:14
dep. 08:14
6 km
Popucke, Drum
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:21
dep. 08:21
9.5 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 08:23
dep. 08:23
11 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:25
dep. 08:25
12 km
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:27
dep. 08:27
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:30
15 km
08:30 08:49 (00:19)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 08:30
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
10 km
10:10 10:29 (00:19)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 10:10
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
10 km
11:34 11:45 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 11:34
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
10 km
12:15 12:30 (00:15)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 12:15
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
arr. 12:26
dep. 12:26
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
10 km
12:40 12:59 (00:19)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 12:40
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
10 km
12:48 13:00 (00:12)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 12:48
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
arr. 12:56
dep. 12:56
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
10 km
13:49 14:00 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 13:49
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
10 km
14:49 15:24 (00:35)
2 - CentarRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 14:49
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
6 km
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
10 km
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
14 km
15:30 15:45 (00:15)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 15:30
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
7 km
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
10 km
16:32 17:00 (00:28)
Novo seloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
dep. 16:32
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 16:42
dep. 16:42
5 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:44
dep. 16:44
6 km
Popucke, Drum
arr. 16:46
dep. 16:46
7 km
arr. 16:49
dep. 16:49
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:51
dep. 16:51
9.5 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:52
dep. 16:52
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 16:53
dep. 16:53
11 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:55
dep. 16:55
12 km
arr. 16:56
dep. 16:56
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:00
15 km
16:34 16:45 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 16:34
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
10 km
17:18 17:30 (00:12)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 17:18
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
6 km
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
10 km
18:04 18:20 (00:16)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 18:04
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
1.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:07
dep. 18:07
2.5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
4.6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
6.1 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
8.2 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
10.1 km
18:49 19:00 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 18:49
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
10 km
19:15 19:30 (00:15)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 19:15
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
10 km
19:33 19:45 (00:12)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 19:33
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
10 km
19:49 20:00 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 19:49
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:53
dep. 19:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:54
dep. 19:54
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:00
10 km
20:34 20:45 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 20:34
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
10 km
21:34 21:45 (00:11)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
dep. 21:34
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
5 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
arr. 21:42
dep. 21:42
8 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
10 km

Naselja Lukavac kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lukavac kod Valjeva je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 21:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.