Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lugavcina - Smederevo timetable

thursday, 20.02.2020.
04:16 05:10 (00:54)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 04:16
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
9 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
10 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
17 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
30 km
04:49 05:43 (00:54)
2Stara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 04:49
Lugavcina
arr. 04:51
dep. 04:51
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
9 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
11 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
17 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
25 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
27 km
05:10 05:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 05:10
Lugavcina
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
9 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
17 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
25 km
05:10 05:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina
dep. 05:10
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
1 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Mala Krsna
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
21 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
29 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
30 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
34 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
35 km
05:46 06:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 05:46
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
11 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
17 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
25 km
05:50 06:38 (00:48)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 05:50
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
30 km
06:00 06:50 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 06:00
Lugavcina
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
17 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
25 km
06:11 06:58 (00:47)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 06:11
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
30 km
06:29 07:15 (00:46)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 06:29
Lugavcina
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
17 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
25 km
06:46 07:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 06:46
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
17 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
25 km
07:15 07:59 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 07:15
Lugavcina
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Mala Krsna
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
17 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
25 km
07:31 08:15 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 07:31
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
9 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
17 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
25 km
08:10 08:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 08:10
Lugavcina
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
9 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
11 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
25 km
09:10 09:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 09:10
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
9 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
17 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
25 km
09:31 10:15 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 09:31
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
9 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
11 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
17 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
25 km
10:05 10:55 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 10:05
Lugavcina
arr. 10:07
dep. 10:07
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:09
dep. 10:09
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Mala Krsna
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
17 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
25 km
10:20 11:10 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 10:20
Lugavcina
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:26
dep. 10:26
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
11 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
17 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
25 km
10:50 11:30 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 10:50
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
9 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
11 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
17 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
25 km
12:07 12:55 (00:48)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 12:07
Lugavcina
arr. 12:09
dep. 12:09
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
25 km
12:16 13:10 (00:54)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 12:16
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
30 km
12:31 13:15 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 12:31
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
25 km
12:33 13:15 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, Railway station
dep. 12:33
Osipaonica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
5 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
7 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
9 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
13 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
17 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
19 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
23 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
27 km
13:20 14:10 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 13:20
Lugavcina
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Mala Krsna
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
17 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
25 km
13:35 14:25 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 13:35
Lugavcina
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
17 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
25 km
13:42 14:30 (00:48)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 13:42
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
11 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
25 km
13:46 14:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 13:46
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
25 km
14:15 15:05 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 14:15
Lugavcina
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
25 km
14:45 15:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina
dep. 14:45
Osipaonica, Mlin
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
29 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
30 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
34 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
35 km
15:12 16:00 (00:48)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 15:12
Lugavcina
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
25 km
15:46 16:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 15:46
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
25 km
16:10 16:58 (00:48)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 16:10
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
9 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
10 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
17 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
30 km
16:46 17:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 16:46
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
11 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
17 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
25 km
17:16 18:07 (00:51)
2Jugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 17:16
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
10 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
17 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
23 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
25 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
28 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
30 km
17:31 18:15 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 17:31
Lugavcina
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
9 km
Mala Krsna
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
11 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
17 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
18 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
25 km
17:46 18:30 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 17:46
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
9 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
11 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
17 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
25 km
17:50 18:40 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 17:50
Lugavcina
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Mala Krsna
arr. 18:08
dep. 18:08
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
11 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
17 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
25 km
18:20 19:00 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 18:20
Lugavcina
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
9 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
11 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
17 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
19 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
20 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
25 km
20:26 21:16 (00:50)
2Stara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 20:26
Lugavcina
arr. 20:28
dep. 20:28
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
9 km
Mala Krsna
arr. 20:44
dep. 20:44
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
17 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
24 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
25 km
21:16 22:00 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lugavcina, 2
dep. 21:16
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
3 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
5 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
6 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
7 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
9 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
10 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
11 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
12 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
15 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
16.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
17 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
18 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
18.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
19.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
21 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
22 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
23.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
24 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
25 km

Naselja Lugavcina i Smederevo su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lugavcina je u 04:16 h, dok je poslednji polazak u 21:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.