Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lozovik kod Velike Plane - Velika Plana timetable

sunday, 09.08.2020.
05:32 06:14 (00:42)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 05:32
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:40
dep. 05:40
4.6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
5.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:45
dep. 05:45
6.6 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:47
dep. 05:47
7.1 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
9.1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
10.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:59
dep. 05:59
15.9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
21.9 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
22.4 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:12
dep. 06:12
25.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
27.3 km
05:38 06:16 (00:38)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 05:38
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:40
dep. 05:40
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Krnjevo
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:16
23 km
05:57 06:40 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 05:57
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
23 km
07:37 08:20 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 07:37
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
23 km
08:18 09:00 (00:42)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 08:18
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:19
dep. 08:19
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:26
dep. 08:26
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
8.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Krnjevo, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
23 km
09:27 10:10 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 09:27
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:48
dep. 09:48
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
23 km
10:26 10:45 (00:19)
Railway station - Lozovik - SaraociRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
dep. 10:26
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
4 km
arr. 10:34
dep. 10:35
8 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
12 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
21 km
11:01 11:37 (00:36)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 11:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
23 km
11:42 12:25 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 11:42
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
23 km
12:34 13:15 (00:41)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 12:34
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:37
dep. 12:37
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
8.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
23 km
13:27 14:10 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 13:27
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:30
dep. 13:30
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
23 km
14:15 15:00 (00:45)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 14:15
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
8.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Krnjevo, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
23 km
15:01 15:37 (00:36)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 15:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
11 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
23 km
15:27 16:10 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 15:27
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
23 km
16:17 17:00 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 16:17
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:38
dep. 16:38
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
23 km
16:51 17:27 (00:36)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 16:51
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
23 km
18:16 18:53 (00:37)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 18:16
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
11 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
23 km
18:27 19:10 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 18:27
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:30
dep. 18:30
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:32
dep. 18:32
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
dep. 18:40
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
11 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
23 km
20:10 20:49 (00:39)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 20:10
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:13
dep. 20:13
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:15
dep. 20:15
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:24
dep. 20:24
8.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Krnjevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:36
dep. 20:36
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:47
dep. 20:47
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:49
23 km
20:16 20:53 (00:37)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 20:16
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
11 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
23 km
21:31 22:07 (00:36)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 21:31
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
11 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
17 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
18 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
23 km
23:34 00:17 (00:43)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 23:34
Lozovik kod Velike Plane, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 23:39
dep. 23:39
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
dep. 23:47
9 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 23:49
dep. 23:49
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 23:51
dep. 23:51
11 km
Krnjevo, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
13 km
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
14 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
17 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
18 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
22 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
23 km

Naselja Lozovik kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lozovik kod Velike Plane je u 05:32 h, dok je poslednji polazak u 23:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.