Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lozovik kod Velike Plane - Smederevo timetable

thursday, 27.02.2020.
04:01 05:10 (01:09)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 04:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:03
dep. 04:03
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:06
dep. 04:06
3 km
Saraorci, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:11
dep. 04:11
6 km
Lugavcina, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
9 km
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
18 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
19 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
26 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
39 km
04:35 05:43 (01:08)
ČombeStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Čombe
dep. 04:35
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:37
dep. 04:37
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:39
dep. 04:39
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Saraorci, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
7 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Lugavcina, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
11 km
Lugavcina
arr. 04:51
dep. 04:51
12 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
16 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
20 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
22 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
23 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
26 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
27.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
28 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
29 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
32 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
33 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
34 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
34.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
35 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
36 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
38 km
04:53 05:50 (00:57)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 04:53
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:55
dep. 04:55
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 04:56
dep. 04:56
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:58
dep. 04:58
3 km
Saraorci, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Lugavcina, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
9 km
Lugavcina
arr. 05:12
dep. 05:12
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
18 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
20 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
26 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
34 km
04:55 05:55 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Center
dep. 04:55
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Saraorci
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:02
dep. 05:02
3 km
Lugavcina
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
12 km
Mala Krsna
arr. 05:27
dep. 05:27
16 km
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
21 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
25 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
31 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
32 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
35 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
36 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
40 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
41 km
05:32 06:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 05:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
20 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
26 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
34 km
05:36 06:38 (01:02)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 05:36
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
dep. 05:41
3 km
Saraorci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
26 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
39 km
05:50 06:50 (01:00)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 05:50
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Saraorci
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:57
dep. 05:57
5 km
Lugavcina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Lugavcina
arr. 06:02
dep. 06:02
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
33 km
05:59 06:58 (00:59)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 05:59
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
18 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
26 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
39 km
06:10 07:15 (01:05)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 06:10
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Saraorci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Lugavcina, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Lugavcina
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
18 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
20 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
26 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
34 km
06:32 07:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 06:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
20 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
34 km
07:01 07:59 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 07:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Saraorci
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Lugavcina, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Lugavcina
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Mala Krsna
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
26 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
34 km
07:17 08:15 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 07:17
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Saraorci, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Lugavcina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
26 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
34 km
07:53 08:50 (00:57)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 07:53
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:55
dep. 07:55
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:56
dep. 07:56
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Saraorci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:06
dep. 08:06
8 km
Lugavcina, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
Lugavcina
arr. 08:12
dep. 08:12
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
18 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
20 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
26 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
34 km
08:53 09:50 (00:57)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 08:53
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:55
dep. 08:55
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Saraorci, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
8 km
Lugavcina, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
9 km
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
18 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
20 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
26 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
34 km
09:17 10:15 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 09:17
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:19
dep. 09:19
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:22
dep. 09:22
3 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:27
dep. 09:27
6 km
Lugavcina, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
18 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
20 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
26 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
34 km
09:55 10:55 (01:00)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 09:55
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:58
dep. 09:58
2 km
Saraorci
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Lugavcina, 2
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Lugavcina
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:09
dep. 10:09
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
17 km
Mala Krsna
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
19 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
25 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
33 km
10:02 11:10 (01:08)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 10:02
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Saraorci, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Lugavcina, 2
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Lugavcina
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:26
dep. 10:26
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
18 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
20 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
26 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
34 km
10:33 11:30 (00:57)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 10:33
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:36
dep. 10:36
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Lugavcina, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
9 km
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
18 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
20 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
26 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
34 km
11:46 12:55 (01:09)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 11:46
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
Saraorci, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Lugavcina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Lugavcina
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:12
dep. 12:12
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
20 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
26 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
34 km
12:01 13:10 (01:09)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 12:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
26 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
39 km
12:17 13:15 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 12:17
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:19
dep. 12:19
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Saraorci, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Lugavcina, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
9 km
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
20 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
34 km
12:25 13:15 (00:50)
Railway station - Lozovik - SaraociRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
dep. 12:25
Saraorci, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
1 km
Lugavcina, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
3 km
Osipaonica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
8 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
10 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
12 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
16 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
20 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
22 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
26 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
30 km
13:10 14:10 (01:00)
Rask. Ul. MoravskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
dep. 13:10
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:11
dep. 13:11
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:13
dep. 13:13
2 km
Saraorci
arr. 13:15
dep. 13:15
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:17
dep. 13:17
5 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
8 km
Lugavcina
arr. 13:22
dep. 13:22
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:29
dep. 13:29
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
17 km
Mala Krsna
arr. 13:38
dep. 13:38
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
25 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
26 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
33 km
13:25 14:25 (01:00)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 13:25
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Saraorci
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Lugavcina, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Lugavcina
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
25 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
33 km
13:32 14:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 13:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
9 km
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
20 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
34 km
13:32 14:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 13:32
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Saraorci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Lugavcina, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
18 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
26 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
34 km
14:05 15:05 (01:00)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 14:05
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:08
dep. 14:08
2 km
Saraorci
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Lugavcina, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Lugavcina
arr. 14:17
dep. 14:17
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
25 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
26 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
33 km
14:30 15:30 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Center
dep. 14:30
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Saraorci
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Lugavcina
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:49
dep. 14:49
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
16 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
21 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
25 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
31 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
32 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
35 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
36 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
40 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
41 km
14:50 16:00 (01:10)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 14:50
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:00
dep. 15:00
3 km
Saraorci, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Lugavcina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Lugavcina
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:18
dep. 15:18
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
26 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
34 km
15:32 16:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 15:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
34 km
15:57 16:58 (01:01)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 15:57
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
18 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
39 km
16:32 17:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 16:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
18 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
20 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
26 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
34 km
17:01 18:07 (01:06)
ŠkolaJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 17:01
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
6 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
9 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
18 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
19 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
26 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
27 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
32 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
34 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
37 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
39 km
17:19 18:15 (00:56)
Rask. Ul. MoravskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
dep. 17:19
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:20
dep. 17:20
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Saraorci
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Lugavcina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Lugavcina
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:36
dep. 17:36
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Mala Krsna
arr. 17:47
dep. 17:47
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
25 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
26 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
33 km
17:32 18:30 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 17:32
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Saraorci, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
Lugavcina, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
9 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
18 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
20 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
34 km
17:40 18:40 (01:00)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 17:40
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
Saraorci
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Lugavcina, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Lugavcina
arr. 17:52
dep. 17:52
9 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:54
dep. 17:54
11 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
13 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Mala Krsna
arr. 18:08
dep. 18:08
18 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
19 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
23 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
24.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
25 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
26 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
26.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
27.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
31 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
31.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
32 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
33 km
18:03 19:00 (00:57)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 18:03
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:07
dep. 18:07
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Saraorci, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Lugavcina
arr. 18:22
dep. 18:22
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
18 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
20 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
22 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
25 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
26 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
28 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
29 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
34 km
20:14 21:16 (01:02)
ŠkolaStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 20:14
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Saraorci
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Lugavcina, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Lugavcina
arr. 20:28
dep. 20:28
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
18 km
Mala Krsna
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
20 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
26 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
33 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
34 km
21:02 22:00 (00:58)
ŠkolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Škola
dep. 21:02
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Saraorci, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:12
dep. 21:12
6 km
Lugavcina, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
9 km
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
10 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
12 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
15 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
16 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
18 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
19 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
20 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
21 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
24 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
25.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
26 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
27 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
27.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
28.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
31 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
32 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
32.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
33 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
34 km

Naselja Lozovik kod Velike Plane i Smederevo su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lozovik kod Velike Plane je u 04:01 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.