Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica kod Valjeva - Valjevo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:32 06:59 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 06:32
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
11 km
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
15 km
06:39 07:00 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 06:39
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:49
dep. 06:49
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
12 km
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
15 km
07:19 07:43 (00:24)
CenterKrušik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 07:19
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:27
dep. 07:27
6.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:33
dep. 07:33
9.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:37
dep. 07:37
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:43
13.5 km
07:34 08:05 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 07:34
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:53
dep. 07:53
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
10 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:05
15 km
08:22 08:49 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 08:22
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
11 km
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
15 km
08:29 08:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 08:29
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:36
dep. 08:36
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
15 km
08:45 09:03 (00:18)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 08:45
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
15 km
09:13 09:43 (00:30)
CenterKrušik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 09:13
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:19
dep. 09:19
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:21
dep. 09:21
6.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:29
dep. 09:29
9.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:37
dep. 09:37
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:43
13.5 km
10:02 10:29 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 10:02
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
11 km
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
15 km
10:33 11:09 (00:36)
CenterRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 10:33
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
10 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
16 km
arr. 11:07
dep. 11:07
19 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
20 km
11:29 11:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 11:29
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
11 km
arr. 11:42
dep. 11:42
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
15 km
12:09 12:30 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 12:09
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
arr. 12:26
dep. 12:26
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
15 km
12:32 12:59 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 12:32
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
15 km
12:39 12:51 (00:12)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 12:39
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
15 km
12:41 13:00 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 12:41
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
11 km
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
15 km
13:43 14:05 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 13:43
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
2.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
6.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
7.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:54
dep. 13:54
9.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:57
dep. 13:57
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:00
dep. 14:00
13.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:05
15.4 km
13:44 14:00 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 13:44
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
arr. 13:57
dep. 13:57
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
15 km
13:47 14:00 (00:13)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 13:47
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
15 km
14:44 15:24 (00:40)
CenterRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 14:44
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
15 km
arr. 15:22
dep. 15:22
17 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
19 km
14:58 15:28 (00:30)
CenterKrušik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 14:58
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:04
dep. 15:04
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:06
dep. 15:06
6.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:22
dep. 15:22
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:28
13.5 km
15:15 15:50 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 15:15
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:22
dep. 15:22
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
15 km
15:24 15:45 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 15:24
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
15 km
15:26 15:45 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 15:26
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:36
dep. 15:36
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:38
dep. 15:38
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
15 km
15:45 16:17 (00:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 15:45
Slovac, Srem. kuce
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:54
dep. 15:54
5.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
5.8 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Popucke, Dezba
arr. 16:01
dep. 16:01
9.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:02
dep. 16:02
10.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:04
dep. 16:04
11.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:06
dep. 16:06
11.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 16:08
dep. 16:08
12.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:09
dep. 16:09
13 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:10
dep. 16:10
13.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
13.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:13
dep. 16:13
14.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:14
dep. 16:14
15.1 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 16:15
dep. 16:15
15.5 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 16:16
dep. 16:16
15.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:17
16.1 km
16:22 16:49 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 16:22
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:33
dep. 16:33
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:49
15 km
16:29 16:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 16:29
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
15 km
16:42 16:54 (00:12)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 16:42
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
15 km
17:11 17:30 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 17:11
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
15 km
17:51 18:10 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 17:51
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
16 km
17:58 18:20 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 17:58
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
2.8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
6.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:07
dep. 18:07
7.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
9.9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
11.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
13.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
15.4 km
18:12 18:30 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 18:12
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
3 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
15 km
18:13 18:35 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 18:13
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
9.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
13.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
15.4 km
18:44 19:00 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 18:44
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
11 km
arr. 18:57
dep. 18:57
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
15 km
19:02 19:29 (00:27)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 19:02
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:13
dep. 19:13
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:17
dep. 19:17
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:18
dep. 19:18
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:29
15 km
19:09 19:30 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 19:09
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
12 km
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
15 km
19:26 20:12 (00:46)
CenterKazneno popravni dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 19:26
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
15 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
16.6 km
arr. 20:12
19.4 km
20:29 20:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 20:29
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
15 km
20:53 21:06 (00:13)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 20:53
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
15 km
20:58 21:15 (00:17)
CenterKrušik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 20:58
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
5.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
6.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:09
dep. 21:09
9.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:12
dep. 21:12
11.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:15
13.5 km
21:29 21:45 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, Center
dep. 21:29
Divci kod Valjeva, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
9 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
10 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
11 km
arr. 21:42
dep. 21:42
13 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
15 km
23:27 23:39 (00:12)
ZS MladevoRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
dep. 23:27
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
3 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
10 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
15 km

Naselja Loznica kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica kod Valjeva je u 06:32 h, dok je poslednji polazak u 23:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.