Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Zajaca timetable

thursday, 20.02.2020.
05:20 06:00 (00:40)
Bus stationZavorje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 05:29
dep. 05:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 05:33
dep. 05:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 05:36
dep. 05:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 05:40
dep. 05:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Paskovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 05:56
dep. 05:56
13.5 km
Zajaca, Zavorje
arr. 06:00
16 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationZavorje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 06:33
dep. 06:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 06:36
dep. 06:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 06:40
dep. 06:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Paskovac
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 06:56
dep. 06:56
13.5 km
Zajaca, Zavorje
arr. 07:00
16 km
07:20 07:56 (00:36)
Bus stationPosta
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 07:27
dep. 07:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 07:29
dep. 07:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 07:33
dep. 07:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 07:40
dep. 07:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 07:44
dep. 07:44
7.5 km
Paskovac
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 07:56
13.5 km
12:00 12:36 (00:36)
Bus stationPosta
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Ekonomska skola
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 12:20
dep. 12:20
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 12:24
dep. 12:24
7.5 km
Paskovac
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Zajaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Zajaca, Posta
arr. 12:36
13.5 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus stationZavorje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 13:40
dep. 13:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 13:44
dep. 13:44
7.5 km
Paskovac
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 13:49
dep. 13:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Zajaca, Zavorje
arr. 14:00
16 km
14:20 14:56 (00:36)
Bus stationPosta
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 14:29
dep. 14:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 14:31
dep. 14:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 14:33
dep. 14:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 14:40
dep. 14:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 14:44
dep. 14:44
7.5 km
Paskovac
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 14:56
13.5 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus stationZavorje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 15:33
dep. 15:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Paskovac
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 15:56
dep. 15:56
13.5 km
Zajaca, Zavorje
arr. 16:00
16 km
17:30 18:06 (00:36)
Bus stationPosta
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:30
Loznica, Ekonomska skola
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 17:39
dep. 17:39
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 17:43
dep. 17:43
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 17:48
dep. 17:48
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 17:50
dep. 17:50
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 17:52
dep. 17:52
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 17:54
dep. 17:54
7.5 km
Paskovac
arr. 17:57
dep. 17:57
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 17:59
dep. 17:59
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
12 km
Zajaca, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Zajaca, Posta
arr. 18:06
13.5 km
19:20 20:00 (00:40)
Bus stationZavorje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:20
Loznica, Ekonomska skola
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 19:24
dep. 19:24
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 19:27
dep. 19:27
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 19:29
dep. 19:29
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 19:31
dep. 19:31
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 19:33
dep. 19:33
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 19:36
dep. 19:36
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 19:38
dep. 19:38
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 19:40
dep. 19:40
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 19:44
dep. 19:44
7.5 km
Paskovac
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 19:49
dep. 19:49
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Zajaca, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Zajaca, Posta
arr. 19:56
dep. 19:56
13.5 km
Zajaca, Zavorje
arr. 20:00
16 km
20:40 21:16 (00:36)
Bus stationPosta
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:40
Loznica, Ekonomska skola
arr. 20:41
dep. 20:41
1 km
Loznica, Gusavac
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 20:47
dep. 20:47
3 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 20:49
dep. 20:49
3.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 20:53
dep. 20:53
4.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
5.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 20:58
dep. 20:58
6 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 21:00
dep. 21:00
6.5 km
Paskovac, Luke
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 21:04
dep. 21:04
7.5 km
Paskovac
arr. 21:07
dep. 21:07
9 km
Paskovac, Jasenje
arr. 21:09
dep. 21:09
10 km
Zajaca, Mlin
arr. 21:13
dep. 21:13
12 km
Zajaca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
13 km
Zajaca, Posta
arr. 21:16
13.5 km

Naselja Loznica i Zajaca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.