Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Uzice timetable

thursday, 18.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km
Loznica - Uzice timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:29 10:30 (05:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
66.7 km
Vrhpolje
arr. 07:52
dep. 07:52
73.7 km
Drlace
arr. 08:00
dep. 08:00
80.7 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
87.7 km
Okletac
arr. 08:15
dep. 08:15
93.7 km
Gvozdac
arr. 08:20
dep. 08:20
97.7 km
Ovcinja
arr. 08:25
dep. 08:25
100.7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
104.7 km
Crvica
arr. 08:45
dep. 08:45
111.7 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
116.7 km
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
122.7 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
130.7 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
133.7 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
137.7 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
140.7 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
143.7 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
145.7 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
148.7 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
151.7 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
156.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
161.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
171.7 km

Naselja Loznica i Uzice su međusobno udaljena ~172 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 01min., a najduže 05h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 05:29 h, dok je poslednji polazak u 05:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.