Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Sabac timetable

monday, 19.11.2018.
03:45 05:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 03:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 03:57
dep. 03:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 04:01
dep. 04:01
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 04:06
dep. 04:06
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 04:10
dep. 04:10
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
56.5 km
03:45 05:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 03:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 03:57
dep. 03:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 04:01
dep. 04:01
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 04:06
dep. 04:06
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 04:10
dep. 04:10
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
56.5 km
04:55 06:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 04:55
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
7 km
Jelav, Dom
arr. 05:10
dep. 05:10
11 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
38 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
53 km
05:25 06:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:25
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
28 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
37 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
53 km
06:17 07:25 (01:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Railway station
dep. 06:17
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
6 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 06:30
dep. 06:31
13 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
18 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 06:39
dep. 06:40
21 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 06:45
dep. 06:46
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
30 km
Petlovaca, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
32 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 07:03
dep. 07:04
41 km
Stitar, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
49 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:16
53 km
Sabac, Railway station
arr. 07:25
56 km
06:30 07:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:30
Lipnicki Sor
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Jelav, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
28 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
31 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
38 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
54 km
06:50 08:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:50
Lipnicki Sor
arr. 07:02
dep. 07:02
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 07:15
dep. 07:15
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
30.8 km
Duvaniste
arr. 07:33
dep. 07:33
37.5 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
56.5 km
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:00
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
37 km
Slepcevic, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
53 km
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:00
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Jelav, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
28 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
38 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
53 km
07:20 08:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Jelav, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
28 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
30 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
38 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
54 km
08:05 08:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:05
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
25 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
39 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
53 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
7 km
Jelav, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
38 km
Slepcevic, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 09:30
53 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
25 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
53 km
10:00 11:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:00
Lipnicki Sor
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Jelav, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
31 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
38 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
54 km
10:16 11:20 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:16
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
31 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
42 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
53 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
28 km
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
37 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
53 km
11:35 12:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:35
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
10 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
28 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
38 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
42 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
53 km
12:10 13:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:10
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 12:28
dep. 12:28
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
16.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
24.7 km
Petlovaca, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
56.5 km
13:15 14:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
25 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
31 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
39 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
53 km
13:45 14:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
56.5 km
14:30 15:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Jelav, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 14:54
dep. 14:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
28 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
38 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
42 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
53 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Jelav, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
17 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Petlovaca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Duvaniste, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
38 km
Slepcevic, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
42 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
53 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:30
Lipnicki Sor
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Jelav, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:54
dep. 15:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
28 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
31 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
54 km
16:15 17:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
53 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 16:54
dep. 16:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
38 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
53 km
16:58 18:06 (01:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Railway station
dep. 16:58
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
6 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:11
dep. 17:12
13 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
18 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:20
dep. 17:21
21 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:26
dep. 17:27
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
30 km
Petlovaca, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
32 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 17:44
dep. 17:45
41 km
Stitar, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
49 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
53 km
Sabac, Railway station
arr. 18:06
56 km
17:20 18:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
25 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
53 km
18:05 18:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:05
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
42 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
53 km
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
16.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
24.7 km
Petlovaca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
56.5 km
19:30 20:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 19:55
dep. 19:55
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
30.8 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
37.5 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
56.6 km
19:52 20:43 (00:51)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Railway station
dep. 19:52
Sabac, Railway station
arr. 20:43
56 km
20:06 21:15 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:06
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
7 km
Jelav, Dom
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
17 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Petlovaca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Duvaniste, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
38 km
Slepcevic, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
53 km
20:55 22:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:55
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:07
dep. 21:07
8.8 km
Jelav, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 21:20
dep. 21:20
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
30.8 km
Duvaniste, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
37.5 km
Slepcevic, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 22:00
56.5 km

Naselja Loznica i Sabac su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.