Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Ruma timetable

thursday, 20.02.2020.
07:51 09:57 (02:06)
FabrikaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Fabrika
dep. 07:51
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
2 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
15 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
20 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
23 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
26 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
32 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
34 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
43 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
51 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
55 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
58 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
63 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
72 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
77 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
83 km
arr. 09:57
95 km
08:45 10:55 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
96 km
09:39 11:40 (02:01)
Bus stationKatolicka crkva
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:39
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
30.8 km
Zminjak, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
34.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
74 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:23
dep. 11:23
77.1 km
Voganj, Pošta
arr. 11:34
dep. 11:34
87.6 km
arr. 11:40
92.7 km
15:20 17:26 (02:06)
Bus stationKatolicka crkva
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
24.7 km
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
35.2 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
46.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
53.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
58.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
63.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
68.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
76.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
79.5 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
90 km
arr. 17:26
95.1 km
16:15 18:10 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
89 km
19:01 21:06 (02:05)
FabrikaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Fabrika
dep. 19:01
Loznica, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:06
2 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
8 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 19:19
dep. 19:20
15 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
20 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 19:28
dep. 19:29
23 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 19:34
dep. 19:35
26 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
32 km
Petlovaca, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
34 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 19:52
dep. 19:53
43 km
Stitar, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
51 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
55 km
Sabac, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:28
58 km
Klenak, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
63 km
Platicevo, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
72 km
Nikinci, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
77 km
Budanovci, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
83 km
arr. 21:06
95 km
Loznica - Ruma timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:51 09:57 (02:06)
FabrikaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Fabrika
dep. 07:51
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
2 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
15 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
20 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
23 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
26 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
32 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
34 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
43 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
51 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
55 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
58 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
63 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
72 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
77 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
83 km
arr. 09:57
95 km
08:45 10:55 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
96 km
09:39 11:40 (02:01)
Bus stationKatolicka crkva
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:39
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:04
dep. 10:04
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
30.8 km
Zminjak, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
34.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
74 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:23
dep. 11:23
77.1 km
Voganj, Pošta
arr. 11:34
dep. 11:34
87.6 km
arr. 11:40
92.7 km
15:20 17:26 (02:06)
Bus stationKatolicka crkva
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
24.7 km
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
35.2 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
46.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
53.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
58.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
63.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
68.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
76.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
79.5 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
90 km
arr. 17:26
95.1 km
16:15 18:10 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
89 km
19:01 21:06 (02:05)
FabrikaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Fabrika
dep. 19:01
Loznica, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:06
2 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
8 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 19:19
dep. 19:20
15 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 19:24
dep. 19:25
20 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 19:28
dep. 19:29
23 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 19:34
dep. 19:35
26 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
32 km
Petlovaca, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
34 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 19:52
dep. 19:53
43 km
Stitar, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
51 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
55 km
Sabac, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:28
58 km
Klenak, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
63 km
Platicevo, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
72 km
Nikinci, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
77 km
Budanovci, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
83 km
arr. 21:06
95 km

Naselja Loznica i Ruma su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 07:51 h, dok je poslednji polazak u 19:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.