Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
03:45 06:29 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 03:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 03:57
dep. 03:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 04:01
dep. 04:01
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 04:06
dep. 04:06
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 04:10
dep. 04:10
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
56.5 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 05:19
dep. 05:19
74.9 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 05:23
dep. 05:23
0 km
arr. 06:29
126.5 km
04:55 07:45 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 04:55
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
7 km
Jelav, Dom
arr. 05:10
dep. 05:10
11 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
38 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
53 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 07:35
dep. 07:35
123 km
arr. 07:45
130 km
06:25 09:15 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:25
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 06:50
dep. 06:50
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
30.8 km
Duvaniste, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
37.5 km
Slepcevic, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
41.7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
50.5 km
Nikinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
74.4 km
Budanovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
81.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 09:07
dep. 09:07
130.6 km
arr. 09:15
133.5 km
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
7 km
Jelav, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
38 km
Slepcevic, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
53 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 10:50
dep. 10:50
123 km
arr. 11:00
130 km
08:45 11:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
96 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
111 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
115 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
123 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
0 km
arr. 11:45
137 km
11:35 14:00 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:35
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
10 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
28 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
30 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
38 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
42 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
53 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
59 km
Platicevo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
73 km
Jarak, 4
arr. 13:04
dep. 13:04
77 km
arr. 14:00
129 km
13:45 16:20 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
56.5 km
Irig, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
102.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:47
dep. 15:47
103.5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
0 km
arr. 16:20
128.5 km
15:20 18:16 (02:56)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:45
dep. 15:45
19.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 15:51
dep. 15:51
24.7 km
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
35.2 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
46.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
53.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
58.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
63.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
68.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
76.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
79.5 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
90 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:26
dep. 17:26
95.1 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
106 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
107.1 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
109.4 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 18:09
dep. 18:09
127.2 km
arr. 18:16
130.1 km
16:15 19:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:00
dep. 18:00
-119.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
89 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
103 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
-119.7 km
arr. 19:00
130 km
18:00 21:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
69 km
arr. 21:15
130 km
19:30 22:40 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 19:55
dep. 19:55
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
30.8 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
37.5 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
56.6 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
73.4 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
80.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 22:30
dep. 22:30
129.6 km
arr. 22:40
132.5 km

Naselja Loznica i Novi Sad su međusobno udaljena ~131 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.