Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Korenita timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:30 05:59 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 05:30
Loznica, Viskoza hotel
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Loznica, Lagator
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Klupci, Skola
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Runjani, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Runjani, Sarici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 05:55
dep. 05:55
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 05:53
dep. 05:53
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 05:59
18.5 km
05:50 06:08 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:50
Klupci, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 06:02
dep. 06:02
7.3 km
Korenita, Dom
arr. 06:08
11.6 km
05:50 06:45 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:50
Loznica, Robna kuca
arr. 05:53
dep. 05:53
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 05:56
dep. 05:56
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 05:58
dep. 05:58
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:02
dep. 06:02
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 06:14
dep. 06:14
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Korenita
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 06:35
dep. 06:35
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 06:33
dep. 06:33
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 06:31
dep. 06:31
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Korenita, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 06:37
dep. 06:37
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 06:40
dep. 06:40
24 km
Korenita, Prokici
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 06:45
26.5 km
06:50 07:19 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 06:50
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Loznica, Lagator
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Klupci, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Runjani, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
9 km
Runjani, Sarici
arr. 07:09
dep. 07:09
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:15
dep. 07:15
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 07:17
dep. 07:17
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:19
18.5 km
07:10 07:32 (00:22)
Viskoza 1Gnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
13.5 km
07:10 07:32 (00:22)
Viskoza 1Gnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:19
dep. 07:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:22
dep. 07:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
15 km
07:45 08:03 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:45
Klupci, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 07:57
dep. 07:57
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 08:03
11.5 km
08:00 08:12 (00:12)
Bus stationKrst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Korenita, Krst
arr. 08:12
7.2 km
08:20 08:34 (00:14)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
10 km
09:30 09:46 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
9.7 km
09:30 09:48 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 09:48
11.5 km
10:00 10:27 (00:27)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:00
Klupci, Dom
arr. 10:11
dep. 10:11
4 km
Korenita, Krst
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Korenita, Dom
arr. 10:27
13 km
10:40 10:57 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
11 km
10:40 10:57 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
11 km
10:45 11:01 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
9.7 km
10:45 11:05 (00:20)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Korenita, Krst
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Korenita, Gnila
arr. 11:05
10 km
11:00 11:18 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:00
Klupci, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 11:12
dep. 11:12
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 11:18
11.5 km
11:30 12:25 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:30
Loznica, Robna kuca
arr. 11:33
dep. 11:33
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 11:38
dep. 11:38
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 11:42
dep. 11:42
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Korenita, Krst
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 11:52
dep. 11:52
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 11:53
dep. 11:53
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 11:54
dep. 11:54
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Korenita
arr. 11:59
dep. 11:59
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 12:15
dep. 12:15
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 12:13
dep. 12:13
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 12:08
dep. 12:08
17 km
Korenita, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 12:20
dep. 12:20
24 km
Korenita, Prokici
arr. 12:22
dep. 12:22
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 12:25
26.5 km
11:45 12:03 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:45
Klupci, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 11:57
dep. 11:57
7.3 km
Korenita, Dom
arr. 12:03
11.6 km
12:00 12:17 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Korenita, Gnila
arr. 12:17
11 km
12:00 12:18 (00:18)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
10.5 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:30
Loznica, Robna kuca
arr. 12:33
dep. 12:33
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:38
dep. 12:38
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:42
dep. 12:42
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:47
dep. 12:47
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 12:54
dep. 12:54
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Korenita
arr. 12:59
dep. 12:59
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 13:13
dep. 13:13
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Korenita, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 13:17
dep. 13:17
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 13:20
dep. 13:20
24 km
Korenita, Prokici
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 13:25
26.5 km
13:00 13:14 (00:14)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
10 km
13:00 13:29 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 13:00
Loznica, Viskoza hotel
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 13:04
dep. 13:04
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Loznica, Lagator
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Klupci, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 13:14
dep. 13:14
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Runjani, Dom
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Runjani, Sarici
arr. 13:19
dep. 13:19
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:25
dep. 13:25
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:23
dep. 13:23
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 13:27
dep. 13:27
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:29
18.5 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
10.5 km
14:00 14:10 (00:10)
Bus stationKrst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Korenita, Krst
arr. 14:10
8 km
14:10 14:26 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
9.7 km
14:10 14:27 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
11 km
14:10 14:27 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
11 km
14:10 14:27 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
10.5 km
14:10 14:37 (00:27)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Korenita, Dom
arr. 14:37
13 km
14:15 14:31 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
9.7 km
14:15 14:44 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 14:15
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Klupci, Skola
arr. 14:27
dep. 14:27
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Runjani, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Runjani, Sarici
arr. 14:34
dep. 14:34
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:40
dep. 14:40
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:38
dep. 14:38
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:44
18.5 km
14:20 14:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
11 km
14:20 14:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
11 km
14:20 14:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
11 km
14:20 14:41 (00:21)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
12 km
14:20 15:15 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:23
dep. 14:23
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:28
dep. 14:28
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:32
dep. 14:32
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 14:44
dep. 14:44
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Korenita
arr. 14:49
dep. 14:49
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 15:05
dep. 15:05
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 15:03
dep. 15:03
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 15:01
dep. 15:01
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Korenita, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 15:07
dep. 15:07
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Korenita, Prokici
arr. 15:12
dep. 15:12
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 15:15
26.5 km
14:30 14:46 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
9.7 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:50
10 km
15:10 15:28 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:10
Klupci, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 15:22
dep. 15:22
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 15:28
11.5 km
15:10 15:32 (00:22)
Viskoza 1Gnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
13.5 km
15:10 15:32 (00:22)
Viskoza 1Gnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
15 km
15:10 15:39 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 15:14
dep. 15:14
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Klupci, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 15:24
dep. 15:24
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Runjani, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Runjani, Sarici
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 15:35
dep. 15:35
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 15:37
dep. 15:37
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 15:39
18.5 km
15:10 16:05 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:10
Loznica, Robna kuca
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Korenita
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 15:55
dep. 15:55
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 15:53
dep. 15:53
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 15:51
dep. 15:51
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Korenita, Skola
arr. 15:56
dep. 15:56
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 15:57
dep. 15:57
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 16:00
dep. 16:00
24 km
Korenita, Prokici
arr. 16:02
dep. 16:02
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 16:05
26.5 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
11 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
11 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
11 km
16:30 16:45 (00:15)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:30
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
9 km
17:15 17:29 (00:14)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
10 km
18:30 18:45 (00:15)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:30
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
9 km
19:30 19:48 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:30
Klupci, Dom
arr. 19:36
dep. 19:36
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:42
dep. 19:42
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 19:48
11.5 km
19:40 19:56 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
9.7 km
19:45 20:01 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 19:57
dep. 19:57
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
9.7 km
19:45 20:01 (00:16)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
9.7 km
19:50 20:07 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:50
Loznica, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:01
dep. 20:01
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
11 km
20:00 20:20 (00:20)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Korenita, Krst
arr. 20:17
dep. 20:17
8 km
Korenita, Gnila
arr. 20:20
10 km
20:00 20:27 (00:27)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Korenita, Krst
arr. 20:20
dep. 20:20
9 km
Korenita, Dom
arr. 20:27
13 km
20:20 20:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
11 km
20:20 20:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
11 km
20:20 20:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
11 km
20:20 20:37 (00:17)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
11 km
20:20 20:38 (00:18)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
10.5 km
20:20 20:49 (00:29)
Viskoza 1Krst
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 20:20
Loznica, Viskoza hotel
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 20:23
dep. 20:23
1.5 km
Loznica, Vocar
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Loznica, Lagator
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:30
dep. 20:30
5.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Klupci, Skola
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Klupci, Lug
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Klupci, Burmazovici
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Runjani, Dom
arr. 20:36
dep. 20:36
9 km
Runjani, Sarici
arr. 20:39
dep. 20:39
10.5 km
Runjani, Cosici
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 20:45
dep. 20:45
15.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 20:43
dep. 20:43
13.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 20:47
dep. 20:47
16.5 km
Korenita, Krst
arr. 20:49
18.5 km
20:30 21:25 (00:55)
Bus stationLipovaca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:30
Loznica, Robna kuca
arr. 20:33
dep. 20:33
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:36
dep. 20:36
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:38
dep. 20:38
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:42
dep. 20:42
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:44
dep. 20:44
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:47
dep. 20:47
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:50
dep. 20:50
8 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 20:52
dep. 20:52
9 km
Korenita, Tomanovici
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Korenita, Sainovac
arr. 20:54
dep. 20:54
10.5 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 20:55
dep. 20:55
11 km
Korenita
arr. 20:59
dep. 20:59
12.5 km
Korenita, Pajici
arr. 21:15
dep. 21:15
20.5 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 21:13
dep. 21:13
19.5 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 21:11
dep. 21:11
18.5 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 21:08
dep. 21:08
17 km
Korenita, Skola
arr. 21:16
dep. 21:16
21.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 21:17
dep. 21:17
22 km
Korenita, Avramovići
arr. 21:20
dep. 21:20
24 km
Korenita, Prokici
arr. 21:22
dep. 21:22
25 km
Korenita, Lipovaca
arr. 21:25
26.5 km
21:30 21:45 (00:15)
Bus stationGnila
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 21:30
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
9 km
Loznica - Korenita timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
00:01 00:19 (00:18)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 00:01
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
6 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
12 km

Naselja Loznica i Korenita su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 00:01 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Loznica - Korenita iznosi od 0,94 EUR do 0,94 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.