Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 15.08.2020.
03:45 06:30 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 03:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 03:57
dep. 03:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 04:01
dep. 04:01
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 04:06
dep. 04:06
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 04:10
dep. 04:10
19.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
56.5 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
65.5 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
69.5 km
arr. 05:21
dep. 05:21
76.5 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
80.5 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
85.5 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
101.5 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
106.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
112.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:30
146.5 km
05:25 07:45 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:25
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
28 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
37 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
53 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
66 km
arr. 06:55
dep. 06:55
73 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
84 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
143 km
06:00 08:50 (02:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:00
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Jelav, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
arr. 08:44
dep. 08:44
148 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:50
151 km
06:30 09:00 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Jelav, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
28 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
31 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
38 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
54 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
66 km
arr. 08:04
dep. 08:04
72 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
78 km
arr. 08:54
dep. 08:54
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:00
143 km
07:00 09:20 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:00
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Jelav, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
28 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
38 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
66 km
arr. 08:20
dep. 08:20
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
84 km
arr. 09:12
dep. 09:12
137 km
arr. 09:14
dep. 09:14
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:20
143 km
07:20 09:55 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Jelav, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
28 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
30 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
38 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
66 km
arr. 08:59
dep. 08:59
72 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
78 km
arr. 09:49
dep. 09:49
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
143 km
07:51 11:46 (03:55)
FabrikaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Fabrika
dep. 07:51
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
2 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
15 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
20 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
23 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
26 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
32 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
34 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
43 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
51 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
55 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
58 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
63 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
72 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
77 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
83 km
arr. 09:57
dep. 10:12
95 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
128 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
137 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
143 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
169 km
arr. 11:46
169 km
08:05 10:20 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:05
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
25 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
31 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
39 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
42 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
53 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
67 km
arr. 09:15
dep. 09:15
73 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
84 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
139 km
09:00 12:00 (03:00)
Bus stationDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
25 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
53 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
66 km
arr. 10:51
dep. 10:51
73 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
77 km
arr. 11:50
dep. 11:50
138 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:00
148 km
10:00 12:30 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:00
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Jelav, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
31 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
38 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
54 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
66 km
arr. 11:34
dep. 11:34
72 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
78 km
arr. 12:24
dep. 12:24
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
143 km
10:16 12:50 (02:34)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:16
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
31 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
42 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
67 km
arr. 11:41
dep. 11:41
73 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
139 km
11:30 13:50 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
28 km
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
37 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
42 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
53 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:45
dep. 12:45
66 km
arr. 12:55
dep. 12:55
73 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 13:00
dep. 13:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
84 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:50
143 km
12:10 14:45 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:10
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 12:28
dep. 12:28
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
16.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
24.7 km
Petlovaca, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
56.5 km
arr. 14:35
dep. 14:35
140.5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
143.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:45
146.5 km
13:15 15:30 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
25 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
31 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
39 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
42 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
53 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
67 km
arr. 14:25
dep. 14:25
73 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
139 km
15:15 17:50 (02:35)
Bus stationDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Jelav, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
17 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Petlovaca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Duvaniste, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
38 km
Slepcevic, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
42 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
53 km
arr. 17:35
dep. 17:35
137 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:50
146 km
16:30 18:50 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:30
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
38 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
66 km
arr. 17:50
dep. 17:50
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
84 km
arr. 18:42
dep. 18:42
137 km
arr. 18:44
dep. 18:44
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
143 km
17:20 19:50 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
25 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
57 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
61 km
arr. 18:27
dep. 18:27
64 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
67 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
70 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
76 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
80 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
82 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
86 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
93 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
99 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
107 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
117 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
134 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
139 km
18:05 20:20 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:05
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
42 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
53 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
59 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
67 km
arr. 19:15
dep. 19:15
73 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
77 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:20
139 km
18:45 21:20 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
16.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
24.7 km
Petlovaca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
30.8 km
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
41.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
56.5 km
arr. 21:10
dep. 21:10
140.5 km
arr. 21:15
dep. 21:15
143.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:20
146.5 km
20:06 22:45 (02:39)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:06
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
7 km
Jelav, Dom
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
17 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Petlovaca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Duvaniste, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
38 km
Slepcevic, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
53 km
Klenak, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:30
dep. 21:30
66 km
arr. 21:36
dep. 21:36
72 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
78 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
85 km
arr. 22:30
dep. 22:30
137 km
arr. 22:35
dep. 22:35
140 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:45
143 km

Naselja Loznica i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 03h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 20:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.