Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Bela Crkva kod Krupnja timetable

thursday, 18.07.2019.
09:30 10:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 10:01
dep. 10:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:59
dep. 09:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:03
dep. 10:03
21.5 km
Zavlaka
arr. 10:15
dep. 10:15
29.9 km
Mojkovic
arr. 10:17
dep. 10:17
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 10:20
dep. 10:20
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 10:24
dep. 10:24
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 10:28
38.5 km
14:10 15:08 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:41
dep. 14:41
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:39
dep. 14:39
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Zavlaka
arr. 14:55
dep. 14:55
29.9 km
Mojkovic
arr. 14:57
dep. 14:57
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 15:00
dep. 15:00
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 15:04
dep. 15:04
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 15:08
38.5 km
19:40 20:38 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak
arr. 19:59
dep. 19:59
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:11
dep. 20:11
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:09
dep. 20:09
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:13
dep. 20:13
21.5 km
Zavlaka
arr. 20:25
dep. 20:25
29.9 km
Mojkovic
arr. 20:27
dep. 20:27
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 20:30
dep. 20:30
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 20:34
dep. 20:34
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 20:38
38.5 km
Loznica - Bela Crkva kod Krupnja timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
09:30 10:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 10:01
dep. 10:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:59
dep. 09:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:03
dep. 10:03
21.5 km
Zavlaka
arr. 10:15
dep. 10:15
29.9 km
Mojkovic
arr. 10:17
dep. 10:17
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 10:20
dep. 10:20
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 10:24
dep. 10:24
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 10:28
38.5 km
14:10 15:08 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:41
dep. 14:41
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:39
dep. 14:39
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Zavlaka
arr. 14:55
dep. 14:55
29.9 km
Mojkovic
arr. 14:57
dep. 14:57
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 15:00
dep. 15:00
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 15:04
dep. 15:04
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 15:08
38.5 km
19:40 20:38 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak
arr. 19:59
dep. 19:59
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:11
dep. 20:11
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:09
dep. 20:09
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:13
dep. 20:13
21.5 km
Zavlaka
arr. 20:25
dep. 20:25
29.9 km
Mojkovic
arr. 20:27
dep. 20:27
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 20:30
dep. 20:30
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 20:34
dep. 20:34
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 20:38
38.5 km
Loznica - Bela Crkva kod Krupnja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
09:30 10:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 10:01
dep. 10:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:59
dep. 09:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:03
dep. 10:03
21.5 km
Zavlaka
arr. 10:15
dep. 10:15
29.9 km
Mojkovic
arr. 10:17
dep. 10:17
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 10:20
dep. 10:20
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 10:24
dep. 10:24
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 10:28
38.5 km
14:10 15:08 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:41
dep. 14:41
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:39
dep. 14:39
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Zavlaka
arr. 14:55
dep. 14:55
29.9 km
Mojkovic
arr. 14:57
dep. 14:57
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 15:00
dep. 15:00
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 15:04
dep. 15:04
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 15:08
38.5 km
19:40 20:38 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak
arr. 19:59
dep. 19:59
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:11
dep. 20:11
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:09
dep. 20:09
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:13
dep. 20:13
21.5 km
Zavlaka
arr. 20:25
dep. 20:25
29.9 km
Mojkovic
arr. 20:27
dep. 20:27
31.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 20:30
dep. 20:30
35.2 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 20:34
dep. 20:34
36.3 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 20:38
38.5 km

Naselja Loznica i Bela Crkva kod Krupnja su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.