Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljupten - Tesica timetable

monday, 18.11.2019.
05:52 06:15 (00:23)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 05:52
Kulina, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
28.1 km
Tesica, Center
arr. 06:15
29 km
07:19 08:01 (00:42)
Dom kultureUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 07:19
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
18.4 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
15.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
28.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
29 km
10:26 11:00 (00:34)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 10:26
Kulina, Ulaz
arr. 10:41
dep. 10:41
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 10:53
dep. 10:53
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
28.1 km
Tesica, Center
arr. 11:00
29 km
14:30 14:57 (00:27)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 14:30
Kulina
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:42
dep. 14:42
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:46
dep. 14:46
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:49
dep. 14:49
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
28.1 km
Tesica, Center
arr. 14:57
29 km
Ljupten - Tesica timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:52 06:15 (00:23)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 05:52
Kulina, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
28.1 km
Tesica, Center
arr. 06:15
29 km
07:19 08:01 (00:42)
Dom kultureUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 07:19
Kulina, Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:51
dep. 07:51
18.4 km
Mali Drenovac
arr. 07:44
dep. 07:44
15.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
28.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
29 km
10:26 11:00 (00:34)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 10:26
Kulina, Ulaz
arr. 10:41
dep. 10:41
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 10:53
dep. 10:53
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
28.1 km
Tesica, Center
arr. 11:00
29 km
14:30 14:57 (00:27)
Dom kultureCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljupten, Dom kulture
dep. 14:30
Kulina
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Kulina, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
4.9 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 14:42
dep. 14:42
7.9 km
Suric, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
8.8 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 14:46
dep. 14:46
10.1 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
10.8 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 14:49
dep. 14:49
12.4 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
19.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
28.1 km
Tesica, Center
arr. 14:57
29 km

Naselja Ljupten i Tesica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljupten je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.