Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Selanac timetable

sunday, 20.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ljubovija - Selanac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:20 07:05 (00:45)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Lonjin
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Uzovnica
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 06:41
dep. 06:41
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Uzovnica, Jama
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Uzovnica, Rasce
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Selanac, Crkva
arr. 07:03
dep. 07:03
23 km
Selanac, Garaza
arr. 07:05
24 km
12:55 13:40 (00:45)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:55
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Lonjin, Krs
arr. 13:02
dep. 13:02
4 km
Lonjin
arr. 13:04
dep. 13:04
5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Uzovnica
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 13:14
dep. 13:14
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 13:16
dep. 13:16
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 13:18
dep. 13:18
13 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Uzovnica, Jama
arr. 13:22
dep. 13:22
15.5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 13:27
dep. 13:27
17.5 km
Uzovnica, Rasce
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Selanac, Crkva
arr. 13:38
dep. 13:38
23 km
Selanac, Garaza
arr. 13:40
24 km
Ljubovija - Selanac timetable
Departures on: friday, 01.11.2019.
06:20 07:05 (00:45)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Lonjin
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Uzovnica
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 06:41
dep. 06:41
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Uzovnica, Jama
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Uzovnica, Rasce
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Selanac, Crkva
arr. 07:03
dep. 07:03
23 km
Selanac, Garaza
arr. 07:05
24 km
12:55 13:40 (00:45)
Bus stationGaraza
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:55
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Lonjin, Krs
arr. 13:02
dep. 13:02
4 km
Lonjin
arr. 13:04
dep. 13:04
5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Uzovnica
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 13:14
dep. 13:14
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 13:16
dep. 13:16
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 13:18
dep. 13:18
13 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Uzovnica, Jama
arr. 13:22
dep. 13:22
15.5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 13:27
dep. 13:27
17.5 km
Uzovnica, Rasce
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Selanac, Crkva
arr. 13:38
dep. 13:38
23 km
Selanac, Garaza
arr. 13:40
24 km

Naselja Ljubovija i Selanac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 12:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.