Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Rujevac timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km

Naselja Ljubovija i Rujevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.