Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Rujevac timetable

thursday, 14.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Lonjin
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:46
dep. 06:46
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Rujevac, Skola
arr. 06:50
23 km
12:25 13:10 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:25
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Lonjin
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Uzovnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 12:46
dep. 12:46
14.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 12:58
dep. 12:58
22 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 13:04
dep. 13:04
25 km
Rujevac, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
27 km
Rujevac, Skola
arr. 13:10
29 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Lonjin
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:46
dep. 06:46
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Rujevac, Skola
arr. 06:50
23 km
12:25 13:10 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:25
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Lonjin
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Uzovnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 12:46
dep. 12:46
14.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 12:58
dep. 12:58
22 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 13:04
dep. 13:04
25 km
Rujevac, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
27 km
Rujevac, Skola
arr. 13:10
29 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km
Ljubovija - Rujevac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Lonjin
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 06:46
dep. 06:46
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Rujevac, Skola
arr. 06:50
23 km
12:25 13:10 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:25
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Lonjin
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Uzovnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 12:46
dep. 12:46
14.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 12:58
dep. 12:58
22 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 13:04
dep. 13:04
25 km
Rujevac, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
27 km
Rujevac, Skola
arr. 13:10
29 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Postenje kod Ljubovije, G. cuprija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Postenje kod Ljubovije, Ramici
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Postenje kod Ljubovije
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Postenje kod Ljubovije, Tanasici
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Rujevac, Manastir
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Rujevac, Skola
arr. 15:55
23 km

Naselja Ljubovija i Rujevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.