Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Gracanica kod Ljubovije timetable

friday, 15.11.2019.
06:20 06:38 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Lonjin
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:38
12 km
11:10 11:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:10
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Lonjin, Krs
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Lonjin
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Lonjin, Usce
arr. 11:21
dep. 11:21
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 11:23
dep. 11:23
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 11:27
dep. 11:27
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 11:30
12 km
12:25 12:52 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:25
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Lonjin
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Uzovnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 12:46
dep. 12:46
14.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 12:52
18 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
12 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 19:00
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Lonjin, Krs
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Lonjin
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Lonjin, Usce
arr. 19:29
dep. 19:29
17 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 19:27
dep. 19:27
15.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 19:20
12 km
Ljubovija - Gracanica kod Ljubovije timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:20 06:38 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Lonjin
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 06:38
12 km
11:10 11:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:10
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Lonjin, Krs
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Lonjin
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Lonjin, Usce
arr. 11:21
dep. 11:21
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 11:23
dep. 11:23
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 11:27
dep. 11:27
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 11:30
12 km
12:25 12:52 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:25
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Lonjin
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Uzovnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 12:46
dep. 12:46
14.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 12:52
18 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 15:35
12 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 19:00
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Lonjin, Krs
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Lonjin
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Lonjin, Usce
arr. 19:29
dep. 19:29
17 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 19:27
dep. 19:27
15.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 19:20
12 km

Naselja Ljubovija i Gracanica kod Ljubovije su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.