Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Crnca timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:00 04:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 04:00
Lonjin
arr. 04:05
dep. 04:05
5 km
Uzovnica
arr. 04:10
dep. 04:10
10 km
Crnca
arr. 04:15
15 km
05:30 05:54 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 05:30
Lonjin, Usce
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Uzovnica
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Crnca, Center
arr. 05:54
16 km
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lonjin, Krs
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Lonjin
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Uzovnica
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Crnca, Purtici
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 06:52
dep. 06:52
19 km
Crnca
arr. 06:55
20 km
06:30 06:54 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:30
Lonjin, Usce
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Uzovnica
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Crnca, Center
arr. 06:54
16 km
08:30 08:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 08:30
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Crnca
arr. 08:50
16 km
10:00 10:22 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 10:00
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Uzovnica
arr. 10:14
dep. 10:14
10 km
Crnca, Center
arr. 10:22
16 km
10:05 10:35 (00:30)
Bus stationDonje polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 10:05
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Lonjin, Krs
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Lonjin
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Lonjin, Usce
arr. 10:16
dep. 10:16
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Uzovnica
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 10:22
dep. 10:22
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 10:24
dep. 10:24
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 10:26
dep. 10:26
13 km
Crnca, Purtici
arr. 10:28
dep. 10:28
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Crnca
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Crnca, Vrncic
arr. 10:33
dep. 10:33
22 km
Crnca, Donje polje
arr. 10:35
24 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationDonje polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 10:30
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Lonjin, Krs
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Lonjin
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Lonjin, Usce
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 10:43
dep. 10:43
8 km
Uzovnica
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 10:47
dep. 10:47
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 10:49
dep. 10:49
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 10:51
dep. 10:51
13 km
Crnca, Purtici
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 10:55
dep. 10:55
19 km
Crnca
arr. 10:57
dep. 10:57
20 km
Crnca, Vrncic
arr. 10:58
dep. 10:58
22 km
Crnca, Donje polje
arr. 11:00
24 km
11:40 12:04 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:40
Lonjin, Usce
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Uzovnica
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Crnca, Center
arr. 12:04
16 km
12:20 13:10 (00:50)
Bus stationPodgaj
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 12:20
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Lonjin, Krs
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Lonjin
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Lonjin, Usce
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Uzovnica
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 12:37
dep. 12:37
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 12:39
dep. 12:39
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Crnca, Purtici
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 12:56
dep. 12:56
19 km
Crnca
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Crnca, Vrncic
arr. 12:59
dep. 12:59
22 km
Crnca, Donje polje
arr. 13:01
dep. 13:01
24 km
Crnca, Smiljanici
arr. 13:04
dep. 13:04
26 km
Crnca, Podgaj
arr. 13:10
30 km
13:45 14:07 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 13:45
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
7.9 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
10.4 km
Crnca, Center
arr. 14:07
16 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus stationDonje polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 14:00
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Lonjin, Krs
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Lonjin
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Lonjin, Usce
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Uzovnica
arr. 14:15
dep. 14:15
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 14:21
dep. 14:21
13 km
Crnca, Purtici
arr. 14:23
dep. 14:23
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Crnca
arr. 14:26
dep. 14:26
20 km
Crnca, Vrncic
arr. 14:28
dep. 14:28
22 km
Crnca, Donje polje
arr. 14:30
24 km
15:00 15:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:00
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Crnca
arr. 15:16
16 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:10
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Crnca, Center
arr. 15:34
16 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationDonje polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:15
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lonjin, Krs
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lonjin
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Uzovnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Crnca, Purtici
arr. 15:38
dep. 15:38
18 km
Crnca, Zgrade
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Crnca
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Crnca, Vrncic
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Crnca, Donje polje
arr. 15:45
24 km
16:30 16:54 (00:24)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 16:30
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Crnca, Center
arr. 16:54
16 km
19:00 20:10 (01:10)
Bus stationPodgaj
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 19:00
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Lonjin, Krs
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Lonjin
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Lonjin, Usce
arr. 19:29
dep. 19:29
17 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 19:27
dep. 19:27
15.5 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Gracanica kod Ljubovije
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 19:31
dep. 19:31
18 km
Uzovnica
arr. 19:33
dep. 19:33
20 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 19:43
dep. 19:43
27 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 19:41
dep. 19:41
25 km
Crnca, Purtici
arr. 19:45
dep. 19:45
28 km
Crnca, Zgrade
arr. 19:47
dep. 19:47
29 km
Crnca
arr. 19:53
dep. 19:53
33 km
Crnca, Vrncic
arr. 19:51
dep. 19:51
32 km
Crnca, Donje polje
arr. 19:55
dep. 19:55
34 km
Crnca, Smiljanici
arr. 20:04
dep. 20:04
36 km
Crnca, Podgaj
arr. 20:10
40 km

Naselja Ljubovija i Crnca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.