Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljig - Cacak timetable

thursday, 27.02.2020.
10:35 11:55 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 10:35
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
8 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
26 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
33 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
36 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
42 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
49 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
58 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
60 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
65 km
12:35 13:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 12:35
Preljina
arr. 13:01
dep. 13:01
48.5 km
Konjevici
arr. 13:04
dep. 13:04
50.7 km
Cacak, Bus station
arr. 13:15
55.5 km
14:35 15:55 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 14:35
Dici, Magistrala
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
33 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
42 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
49 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
58 km
Konjevici
arr. 15:47
dep. 15:47
60 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
65 km
16:05 17:25 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 16:05
Dici, Magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
20 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
26 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
33 km
Svrackovci, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
36 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
42 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
49 km
Preljina
arr. 17:11
dep. 17:11
58 km
Konjevici
arr. 17:13
dep. 17:13
62 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
65 km
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 16:35
Preljina
arr. 17:15
dep. 17:15
58 km
Konjevici
arr. 17:17
dep. 17:17
60 km
Cacak, Bus station
arr. 17:20
65 km
16:53 18:10 (01:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 16:53
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
29 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
41 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
48 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
56 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
63 km
18:50 20:00 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 18:50
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
42 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
65 km
21:35 22:55 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 21:35
Dici, Magistrala
arr. 21:43
dep. 21:43
8 km
Stavica, Magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
13 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:53
dep. 21:53
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
20 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
23 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
26 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
29 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
33 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
36 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
42 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
49 km
Preljina
arr. 22:45
dep. 22:45
58 km
Konjevici
arr. 22:47
dep. 22:47
60 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
65 km

Naselja Ljig i Cacak su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljig je u 10:35 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.