Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljesnica - Pozarevac timetable

monday, 17.02.2020.
07:19 08:05 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica
dep. 07:19
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
10 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
12 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Salakovac
arr. 07:55
dep. 07:55
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
43 km
09:35 10:30 (00:55)
ZvizdRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica, Zvizd
dep. 09:35
Mustapic, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
6 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 09:47
dep. 09:48
13 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
16 km
Beranje, Stig
arr. 10:12
dep. 10:13
38 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 10:26
dep. 10:27
51 km
Pozarevac, Railway station
arr. 10:30
55 km
15:09 16:16 (01:07)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica
dep. 15:09
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
10 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
23 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
40 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
41 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
43 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
44 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
45 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
46 km
16:39 17:30 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica
dep. 16:39
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
43 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica
dep. 18:00
Misljenovac
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
5 km
Rabrovo
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Velika Bresnica
arr. 18:13
dep. 18:13
11 km
Makce, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 18:16
dep. 18:16
14 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
17 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:20
dep. 18:20
18 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 18:25
dep. 18:25
24 km
Sapine, Dom kulture
arr. 18:28
dep. 18:28
27 km
Smoljinac, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
30 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:35
dep. 18:35
34 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:38
dep. 18:38
37 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:40
dep. 18:40
38 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:42
dep. 18:42
39 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:45
dep. 18:45
41 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:48
dep. 18:48
42 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:50
44 km
18:39 19:25 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica
dep. 18:39
Misljenovac
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
4 km
Rabrovo
arr. 18:50
dep. 18:50
8 km
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
10 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
12 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:59
dep. 18:59
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 19:05
dep. 19:05
23 km
Sapine
arr. 19:08
dep. 19:08
26 km
Salakovac
arr. 19:15
dep. 19:15
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:25
43 km
18:45 19:40 (00:55)
ZvizdRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ljesnica, Zvizd
dep. 18:45
Mustapic, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
6 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 18:57
dep. 18:58
13 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
16 km
Beranje, Stig
arr. 19:22
dep. 19:23
38 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 19:36
dep. 19:37
51 km
Pozarevac, Railway station
arr. 19:40
55 km

Naselja Ljesnica i Pozarevac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljesnica je u 07:19 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.