Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lipovac kod Aleksinca - Draževac kod Aleksinca timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Dom kultureSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 05:30
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:52
dep. 05:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 06:00
14.6 km
15:25 16:00 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 15:25
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 15:41
dep. 15:41
5.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 15:44
dep. 15:44
6.4 km
Katun kod Aleksinca
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
8.3 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:55
dep. 15:55
10.1 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:00
15 km
Lipovac kod Aleksinca - Draževac kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Dom kultureSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 05:30
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:52
dep. 05:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 06:00
14.6 km
15:25 16:00 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 15:25
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 15:41
dep. 15:41
5.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 15:44
dep. 15:44
6.4 km
Katun kod Aleksinca
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
8.3 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:55
dep. 15:55
10.1 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:00
15 km
Lipovac kod Aleksinca - Draževac kod Aleksinca timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Dom kultureSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 05:30
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:52
dep. 05:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 06:00
14.6 km
15:25 16:00 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 15:25
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 15:39
dep. 15:39
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 15:41
dep. 15:41
5.7 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 15:44
dep. 15:44
6.4 km
Katun kod Aleksinca
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
8.3 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:55
dep. 15:55
10.1 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 16:00
15 km
Lipovac kod Aleksinca - Draževac kod Aleksinca timetable
Departures on: saturday, 19.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Dom kultureSelo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 05:30
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
7.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:52
dep. 05:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 06:00
14.6 km

Naselja Lipovac kod Aleksinca i Draževac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lipovac kod Aleksinca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.