Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lipovac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

thursday, 18.07.2019.
04:55 05:45 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 04:55
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:13
dep. 05:13
8.8 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 05:07
dep. 05:07
5.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 05:18
dep. 05:18
11.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:20
dep. 05:20
12.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 05:23
dep. 05:23
13.8 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:26
dep. 05:26
14.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14.9 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:36
dep. 05:36
18.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:38
dep. 05:38
19.4 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
19.9 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
20.9 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:42
dep. 05:42
23.9 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
24.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:45
25.5 km
12:24 13:00 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:24
Lipovac kod Aleksinca
arr. 12:22
dep. 12:22
-0.5 km
Lipovac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
-1 km
Lipovac kod Aleksinca, Manastir
arr. 12:17
dep. 12:17
-2.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 12:28
dep. 12:28
1.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Katun kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 12:42
dep. 12:42
6.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
7.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
12.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
12.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
13.6 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
14.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
15.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
16.2 km
20:40 21:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 20:40
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 21:06
dep. 21:06
8.8 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 20:58
dep. 20:58
5.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 21:11
dep. 21:11
11.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:13
dep. 21:13
12.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 21:16
dep. 21:16
13.8 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:19
dep. 21:19
14.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
14.9 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:29
dep. 21:29
18.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:31
dep. 21:31
19.4 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
19.9 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
20.9 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:37
dep. 21:37
21.9 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:38
dep. 21:38
22.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:40
23.5 km
20:49 21:25 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 20:49
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:47
dep. 20:47
-0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:53
dep. 20:53
1.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 20:59
dep. 20:59
4.8 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:01
dep. 21:01
5.5 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:04
dep. 21:04
7 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
7.4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
8.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
11.7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:17
dep. 21:17
12.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
13.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
14.1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:22
dep. 21:22
15.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
15.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
16.7 km
Lipovac kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:55 05:45 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 04:55
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 05:13
dep. 05:13
8.8 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 05:07
dep. 05:07
5.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 05:18
dep. 05:18
11.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 05:20
dep. 05:20
12.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 05:23
dep. 05:23
13.8 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 05:26
dep. 05:26
14.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14.9 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:36
dep. 05:36
18.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:38
dep. 05:38
19.4 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
19.9 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
20.9 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:42
dep. 05:42
23.9 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
24.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:45
25.5 km
12:24 13:00 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:24
Lipovac kod Aleksinca
arr. 12:22
dep. 12:22
-0.5 km
Lipovac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
-1 km
Lipovac kod Aleksinca, Manastir
arr. 12:17
dep. 12:17
-2.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 12:28
dep. 12:28
1.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 12:35
dep. 12:35
4.3 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Katun kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 12:42
dep. 12:42
6.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
7.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
11.2 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:53
dep. 12:53
12.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
12.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
13.6 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
14.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
15.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
16.2 km
20:40 21:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca
dep. 20:40
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
Stanci kod Aleksinca
arr. 21:06
dep. 21:06
8.8 km
Prugovac kod Aleksinca
arr. 20:58
dep. 20:58
5.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca
arr. 21:11
dep. 21:11
11.6 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:13
dep. 21:13
12.3 km
Katun kod Aleksinca
arr. 21:16
dep. 21:16
13.8 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:19
dep. 21:19
14.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
14.9 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:29
dep. 21:29
18.5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:31
dep. 21:31
19.4 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
19.9 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
20.9 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:37
dep. 21:37
21.9 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:38
dep. 21:38
22.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:40
23.5 km
20:49 21:25 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lipovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 20:49
Lipovac kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:47
dep. 20:47
-0.5 km
Stanci kod Aleksinca, Zahtev
arr. 20:53
dep. 20:53
1.5 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Izlaz
arr. 20:59
dep. 20:59
4.8 km
Dobrujevac kod Aleksinca, Zadruga
arr. 21:01
dep. 21:01
5.5 km
Katun kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:04
dep. 21:04
7 km
Katun kod Aleksinca, Skola
arr. 21:07
dep. 21:07
7.4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
8.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 21:15
dep. 21:15
11.7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 21:17
dep. 21:17
12.6 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
13.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
14.1 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:22
dep. 21:22
15.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
15.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
16.7 km

Naselja Lipovac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lipovac kod Aleksinca je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.