Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Letovica - Veliki Trnovac timetable

monday, 21.10.2019.
06:40 07:25 (00:45)
GraceStadion
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Grace
dep. 06:40
Letovica, Most
arr. 06:44
dep. 06:44
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Nesalce, Reka
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:09
dep. 07:09
14 km
Bujanovac, Adria
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 07:25
19 km
06:55 07:40 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 06:55
Letovica, Most
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Nesalce, Stara skola
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Nesalce, Reka
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Veliki Trnovac
arr. 07:40
17 km
06:55 07:45 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 06:55
Letovica, Most
arr. 07:00
dep. 07:00
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 07:06
dep. 07:06
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 07:08
dep. 07:08
4.5 km
Oslare, II
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Oslare, I
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Levosoje, III
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Levosoje, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:24
dep. 07:24
12.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:27
dep. 07:27
13.3 km
Bujanovac, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
14.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 07:45
17.3 km
09:15 10:00 (00:45)
GraceStadion
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Grace
dep. 09:15
Letovica, Most
arr. 09:20
dep. 09:20
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Nesalce, Reka
arr. 09:27
dep. 09:27
6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 09:35
dep. 09:35
8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 09:39
dep. 09:39
11 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Bujanovac, Adria
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 09:53
dep. 09:53
16 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
17 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 10:00
19 km
09:25 10:15 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 09:25
Letovica, II
arr. 09:28
dep. 09:28
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 09:31
dep. 09:31
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:37
dep. 09:37
4.5 km
Oslare, II
arr. 09:41
dep. 09:41
6.5 km
Oslare, I
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Levosoje, III
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Levosoje, Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:49
dep. 09:49
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:51
dep. 09:51
12.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
13.3 km
Bujanovac, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
14.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 10:15
17.3 km
09:55 10:45 (00:50)
MostII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Most
dep. 09:55
Letovica, I
arr. 09:58
dep. 09:58
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:01
dep. 10:01
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Oslare, II
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Oslare, I
arr. 10:13
dep. 10:13
8 km
Levosoje, III
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Levosoje, Skola
arr. 10:17
dep. 10:17
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:19
dep. 10:19
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:21
dep. 10:21
12.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:25
dep. 10:25
13.3 km
arr. 10:30
dep. 10:30
14.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:45
17.3 km
11:10 12:10 (01:00)
GraceStadion
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Grace
dep. 11:10
Letovica, Most
arr. 11:25
dep. 11:25
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Nesalce, Reka
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:49
dep. 11:49
11 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Bujanovac, Adria
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 12:08
dep. 12:08
17 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 12:10
19 km
11:35 12:20 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 11:35
Letovica, Most
arr. 11:40
dep. 11:40
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Nesalce, Stara skola
arr. 11:47
dep. 11:47
3 km
Nesalce, Reka
arr. 11:49
dep. 11:49
4 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Turija kod Bujanovca
arr. 12:00
dep. 12:00
9 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 12:08
dep. 12:08
13 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Veliki Trnovac
arr. 12:20
17 km
11:55 12:45 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 11:55
Letovica, II
arr. 11:58
dep. 11:58
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 12:01
dep. 12:01
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 12:07
dep. 12:07
4.5 km
Oslare, II
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Oslare, I
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Levosoje, III
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Levosoje, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:21
dep. 12:21
12.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:25
dep. 12:25
13.3 km
Bujanovac, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 12:45
17.3 km
14:30 15:15 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 14:30
Letovica, Most
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Nesalce, Stara skola
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Nesalce, Reka
arr. 14:44
dep. 14:44
4 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Turija kod Bujanovca
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 15:03
dep. 15:03
13 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Veliki Trnovac
arr. 15:15
17 km
14:45 15:31 (00:46)
GraceStadion
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Grace
dep. 14:45
Letovica, Most
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Nesalce, Reka
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:11
dep. 15:11
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 15:15
dep. 15:15
8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:20
dep. 15:20
14 km
Bujanovac, Adria
arr. 15:21
dep. 15:21
15 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 15:26
dep. 15:26
16 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
17 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 15:31
19 km
14:55 15:45 (00:50)
MostII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Most
dep. 14:55
Letovica, I
arr. 14:58
dep. 14:58
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 15:01
dep. 15:01
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 15:05
dep. 15:05
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:07
dep. 15:07
4.5 km
Oslare, II
arr. 15:11
dep. 15:11
6.5 km
Oslare, I
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Levosoje, III
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Levosoje, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:21
dep. 15:21
12.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
14.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 15:45
17.3 km
16:00 16:45 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 16:00
Letovica, Most
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Nesalce, Stara skola
arr. 16:12
dep. 16:12
3 km
Nesalce, Reka
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Turija kod Bujanovca
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 16:43
dep. 16:43
15 km
Veliki Trnovac
arr. 16:45
17 km
16:25 17:15 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica
dep. 16:25
Letovica, II
arr. 16:28
dep. 16:28
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 16:31
dep. 16:31
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Oslare, II
arr. 16:41
dep. 16:41
6.5 km
Oslare, I
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Levosoje, III
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Levosoje, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:49
dep. 16:49
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:51
dep. 16:51
12.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:55
dep. 16:55
13.3 km
Bujanovac, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
14.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 17:15
17.3 km
17:00 17:50 (00:50)
II
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, II
dep. 17:00
Letovica, I
arr. 17:03
dep. 17:03
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:06
dep. 17:06
1.5 km
Nesalce, Groblje
arr. 17:08
dep. 17:08
2.3 km
Nesalce, Stara skola
arr. 17:09
dep. 17:09
2.8 km
Nesalce, Reka
arr. 17:10
dep. 17:10
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:12
dep. 17:12
4.5 km
Nesalce, Maudzirska mahala
arr. 17:14
dep. 17:14
5.3 km
Oslare, II
arr. 17:16
dep. 17:16
6.5 km
Oslare, I
arr. 17:18
dep. 17:18
8 km
Levosoje, Mlin
arr. 17:19
dep. 17:19
8.5 km
Levosoje, III
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Levosoje, Skola
arr. 17:22
dep. 17:22
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:24
dep. 17:24
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:26
dep. 17:26
12.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 17:29
dep. 17:29
12.6 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 17:30
dep. 17:30
13.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:31
dep. 17:31
13.6 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:35
dep. 17:35
14.3 km
Veliki Trnovac
arr. 17:50
17.3 km
17:15 18:00 (00:45)
GraceStadion
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Grace
dep. 17:15
Letovica, Most
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Nesalce, Groblje
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Nesalce, Reka
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:34
dep. 17:34
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 17:39
dep. 17:39
8 km
Turija kod Bujanovca
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:48
dep. 17:48
14 km
Bujanovac, Adria
arr. 17:51
dep. 17:51
15 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 17:54
dep. 17:54
16 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 18:00
19 km
17:25 18:15 (00:50)
MostII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Letovica, Most
dep. 17:25
Letovica, I
arr. 17:28
dep. 17:28
0.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:31
dep. 17:31
1.5 km
Nesalce, Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:37
dep. 17:37
4.5 km
Oslare, II
arr. 17:41
dep. 17:41
6.5 km
Oslare, I
arr. 17:43
dep. 17:43
8 km
Levosoje, III
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Levosoje, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
9.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
10.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:51
dep. 17:51
12.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:55
dep. 17:55
13.3 km
arr. 18:00
dep. 18:00
14.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 18:15
17.3 km

Naselja Letovica i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Letovica je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.