Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Lesnica kod Loznice - Loznica timetable

thursday, 16.08.2018.
05:45 06:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 05:45
Jelav, Dom
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Loznica, Bus station
arr. 06:05
17 km
05:55 06:25 (00:30)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Zel. stanica
dep. 05:55
Lesnica kod Loznice
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 06:03
dep. 06:03
3.5 km
Jelav, Jadar most
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Jelav, Stovariste
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Jelav, Dom
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Jelav, Groblje
arr. 06:09
dep. 06:09
8.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 06:10
dep. 06:10
9.5 km
Lipnicki Sor
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Loznicko Polje, Grand servis
arr. 06:18
dep. 06:18
14.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 06:22
dep. 06:22
16.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:25
18 km
06:00 06:21 (00:21)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 06:00
Jelav, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Loznica, Bus station
arr. 06:21
16.7 km
06:39 07:38 (00:59)
Navoz Janja
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
dep. 06:39
Lesnica kod Loznice, E
arr. 06:41
dep. 06:41
1 km
Lesnica kod Loznice
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Lesnica kod Loznice, Sipulja
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Lesnica kod Loznice, Brod
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Donji Dobric, Cosici
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Donji Dobric, Nedici
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Donji Dobric, Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
11 km
Donji Dobric, Novakovici
arr. 07:00
dep. 07:00
12.5 km
Donji Dobric, Cotrici
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Donji Dobric, Arnautovici
arr. 07:04
dep. 07:04
13.5 km
Jadranska Lesnica
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
Gornji Dobric
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Kozjak, Vodenica
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Kozjak, Dom
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Kozjak, Crkva
arr. 07:23
dep. 07:23
21.5 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 07:35
dep. 07:35
29.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
31 km
06:53 07:35 (00:42)
Navoz Janja
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
dep. 06:53
Lesnica kod Loznice, E
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Lesnica kod Loznice
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Lesnica kod Loznice, Brod
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Donji Dobric, Cosici
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Donji Dobric, Nedici
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Donji Dobric, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Straza kod Loznice, Pruga
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Straza kod Loznice, Dom
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Straza kod Loznice, Opalici
arr. 07:11
dep. 07:11
11 km
Jelav, Jadar most
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Jelav, Stovariste
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Jelav, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Jelav, Groblje
arr. 07:18
dep. 07:18
15.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 07:20
dep. 07:20
16.5 km
Lipnicki Sor
arr. 07:23
dep. 07:23
18 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:29
dep. 07:29
21 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
23.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
25 km
06:55 07:15 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 06:55
Jelav, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
17 km
07:02 07:38 (00:36)
Brod
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Brod
dep. 07:02
Lesnica kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Lesnica kod Loznice, Sipulja
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Jelav, Jadar most
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Jelav, Stovariste
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Jelav, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Jelav, Groblje
arr. 07:23
dep. 07:23
11.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:31
dep. 07:31
17 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:33
dep. 07:33
18 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 07:35
dep. 07:35
19 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
21 km
07:07 07:35 (00:28)
Brod
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Brod
dep. 07:07
Lesnica kod Loznice
arr. 07:08
dep. 07:08
1 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Jelav, Jadar most
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Jelav, Stovariste
arr. 07:16
dep. 07:16
5 km
Jelav, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Jelav, Groblje
arr. 07:21
dep. 07:21
7.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 07:22
dep. 07:22
8.5 km
Lipnicki Sor
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
17 km
07:10 07:30 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 07:10
Jelav, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:30
17 km
07:10 07:31 (00:21)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 07:10
Jelav, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:31
16.7 km
08:25 08:55 (00:30)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Zel. stanica
dep. 08:25
Lesnica kod Loznice
arr. 08:29
dep. 08:29
2 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 08:32
dep. 08:32
3 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 08:33
dep. 08:33
3.5 km
Jelav, Jadar most
arr. 08:35
dep. 08:35
5 km
Jelav, Stovariste
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Jelav, Dom
arr. 08:37
dep. 08:37
7 km
Jelav, Groblje
arr. 08:39
dep. 08:39
8.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 08:40
dep. 08:40
9.5 km
Lipnicki Sor
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 08:44
dep. 08:44
12 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 08:47
dep. 08:47
14 km
Loznicko Polje, Grand servis
arr. 08:48
dep. 08:48
14.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 08:49
dep. 08:49
15 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 08:52
dep. 08:52
16.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:55
18 km
09:26 09:45 (00:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 09:26
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
17 km
10:29 10:45 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 10:29
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
9 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
17 km
10:45 11:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 10:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
10 km
Loznica, Bus station
arr. 11:05
17 km
11:42 11:58 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 11:42
Loznica, Bus station
arr. 11:58
10 km
12:00 12:28 (00:28)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 12:00
Jelav, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
17 km
12:15 12:45 (00:30)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Zel. stanica
dep. 12:15
Lesnica kod Loznice
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Jelav, Jadar most
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Jelav, Stovariste
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Jelav, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Jelav, Groblje
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 12:30
dep. 12:30
9.5 km
Lipnicki Sor
arr. 12:33
dep. 12:33
11 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Loznicko Polje, Grand servis
arr. 12:38
dep. 12:38
14.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 12:42
dep. 12:42
16.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:45
18 km
12:25 12:45 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 12:25
Jelav, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Loznica, Bus station
arr. 12:45
17 km
13:26 14:02 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 13:26
Jelav, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Loznica, Bus station
arr. 13:45
17 km
13:55 14:20 (00:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 13:55
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
17 km
13:55 14:25 (00:30)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Zel. stanica
dep. 13:55
Lesnica kod Loznice
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 14:02
dep. 14:02
3 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 14:03
dep. 14:03
3.5 km
Jelav, Jadar most
arr. 14:05
dep. 14:05
5 km
Jelav, Stovariste
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Jelav, Groblje
arr. 14:09
dep. 14:09
8.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 14:10
dep. 14:10
9.5 km
Lipnicki Sor
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Loznicko Polje, Grand servis
arr. 14:18
dep. 14:18
14.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 14:22
dep. 14:22
16.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
18 km
14:15 14:35 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 14:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Loznica, Bus station
arr. 14:35
17 km
14:29 14:45 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 14:29
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
17 km
15:30 15:50 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:30
Jelav, Dom
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
10 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
17 km
15:31 15:51 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:31
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Loznica, Bus station
arr. 15:51
16.7 km
15:39 16:38 (00:59)
Navoz Janja
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
dep. 15:39
Lesnica kod Loznice, E
arr. 15:41
dep. 15:41
1 km
Lesnica kod Loznice
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Lesnica kod Loznice, Sipulja
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
Lesnica kod Loznice, Brod
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Donji Dobric, Cosici
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Donji Dobric, Nedici
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Donji Dobric, Dom
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Donji Dobric, Novakovici
arr. 16:00
dep. 16:00
12.5 km
Donji Dobric, Cotrici
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Donji Dobric, Arnautovici
arr. 16:04
dep. 16:04
13.5 km
Jadranska Lesnica
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 16:10
dep. 16:10
16 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Gornji Dobric
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Kozjak, Vodenica
arr. 16:17
dep. 16:17
20 km
Kozjak, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Kozjak, Crkva
arr. 16:23
dep. 16:23
21.5 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 16:31
dep. 16:31
27 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 16:33
dep. 16:33
28 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 16:35
dep. 16:35
29.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:38
31 km
15:48 16:30 (00:42)
Navoz Janja
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
dep. 15:48
Lesnica kod Loznice, E
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Lesnica kod Loznice
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Lesnica kod Loznice, Brod
arr. 15:53
dep. 15:53
3 km
Donji Dobric, Cosici
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Donji Dobric, Nedici
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Donji Dobric, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Straza kod Loznice, Pruga
arr. 16:03
dep. 16:03
9 km
Straza kod Loznice, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Straza kod Loznice, Opalici
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Jelav, Jadar most
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Jelav, Stovariste
arr. 16:09
dep. 16:09
13 km
Jelav, Dom
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Jelav, Groblje
arr. 16:13
dep. 16:13
15.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 16:15
dep. 16:15
16.5 km
Lipnicki Sor
arr. 16:18
dep. 16:18
18 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 16:24
dep. 16:24
21 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 16:25
dep. 16:25
22 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 16:27
dep. 16:27
23.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
25 km
15:57 16:13 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:57
Loznica, Bus station
arr. 16:13
10 km
15:59 16:20 (00:21)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:59
Jelav, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Loznica, Bus station
arr. 16:20
16.7 km
16:02 16:30 (00:28)
Brod
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Brod
dep. 16:02
Lesnica kod Loznice
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Jelav, Jadar most
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Jelav, Stovariste
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Jelav, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Jelav, Groblje
arr. 16:16
dep. 16:16
7.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 16:17
dep. 16:17
8.5 km
Lipnicki Sor
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 16:27
dep. 16:27
15 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
17 km
16:02 16:38 (00:36)
Brod
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Brod
dep. 16:02
Lesnica kod Loznice
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Lesnica kod Loznice, Sipulja
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Jelav, Jadar most
arr. 16:16
dep. 16:16
8 km
Jelav, Stovariste
arr. 16:18
dep. 16:18
9 km
Jelav, Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Jelav, Groblje
arr. 16:23
dep. 16:23
11.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 16:25
dep. 16:25
12.5 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 16:31
dep. 16:31
17 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 16:33
dep. 16:33
18 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 16:35
dep. 16:35
19 km
Loznica, Bus station
arr. 16:38
21 km
16:10 16:30 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 16:10
Jelav, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Lipnicki Sor
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
17 km
16:35 17:05 (00:30)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.03.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Zel. stanica
dep. 16:35
Lesnica kod Loznice
arr. 16:39
dep. 16:39
2 km
Lesnica kod Loznice, E
arr. 16:42
dep. 16:42
3 km
Lesnica kod Loznice, Navoz Janja
arr. 16:43
dep. 16:43
3.5 km
Jelav, Jadar most
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Jelav, Stovariste
arr. 16:46
dep. 16:46
6 km
Jelav, Dom
arr. 16:47
dep. 16:47
7 km
Jelav, Groblje
arr. 16:49
dep. 16:49
8.5 km
Lipnicki Sor, Jadarac
arr. 16:50
dep. 16:50
9.5 km
Lipnicki Sor
arr. 16:53
dep. 16:53
11 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Loznicko Polje, Grand servis
arr. 16:58
dep. 16:58
14.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Loznicko Polje, Vladica brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Loznica, Bus station
arr. 17:05
18 km
17:06 17:30 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 17:06
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
17 km
17:25 17:45 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 17:25
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
17 km
17:26 18:00 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 17:26
Jelav, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Loznica, Bus station
arr. 17:46
16.7 km
18:10 18:30 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:10
Jelav, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Lipnicki Sor
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:30
17 km
18:20 18:40 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:20
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
17 km
18:29 18:45 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:29
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
17 km
18:45 19:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:45
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
10 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
16.7 km
18:56 19:28 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:56
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
10 km
Loznica, Bus station
arr. 19:15
17 km
20:00 20:30 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 20:00
Jelav, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Loznica, Bus station
arr. 20:20
17 km
21:10 21:30 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 21:10
Jelav, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
8 km
Lipnicki Sor
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Loznica, Bus station
arr. 21:30
17 km
21:45 22:05 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 21:45
Jelav, Dom
arr. 21:52
dep. 21:52
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
10 km
Loznica, Bus station
arr. 22:05
17 km
21:56 22:16 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 21:56
Jelav, Dom
arr. 22:01
dep. 22:01
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
10 km
Loznica, Bus station
arr. 22:16
16.7 km
22:33 22:55 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 22:33
Jelav, Dom
arr. 22:38
dep. 22:38
5.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
10 km
Loznica, Bus station
arr. 22:55
16.7 km
23:43 00:01 (00:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 23:43
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
8 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
15 km

Naselja Lesnica kod Loznice i Loznica su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lesnica kod Loznice je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.