Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac kod Lazarevca - Lazarevac timetable

monday, 19.08.2019.
06:10 06:56 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 06:10
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:23
dep. 06:23
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
23.5 km
07:00 07:46 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 07:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:30
dep. 07:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:35
dep. 07:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:41
dep. 07:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:46
23.5 km
11:00 12:13 (01:13)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 11:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:13
dep. 11:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
26 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
32 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
35 km
12:15 13:01 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 12:15
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:34
dep. 12:34
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:45
dep. 12:45
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Vreoci, Susara
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:49
dep. 12:49
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:50
dep. 12:50
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:51
dep. 12:51
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:01
23.5 km
18:00 18:46 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 18:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 18:13
dep. 18:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 18:16
dep. 18:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:19
dep. 18:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:22
dep. 18:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:29
dep. 18:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:30
dep. 18:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 18:33
dep. 18:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:35
dep. 18:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:36
dep. 18:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:38
dep. 18:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:41
dep. 18:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:46
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
06:10 06:56 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 06:10
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:23
dep. 06:23
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
23.5 km
07:00 07:46 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 07:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:30
dep. 07:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:35
dep. 07:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:41
dep. 07:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:46
23.5 km
11:00 12:13 (01:13)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 11:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:13
dep. 11:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
26 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
32 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
35 km
12:15 13:01 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 12:15
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:34
dep. 12:34
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:45
dep. 12:45
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Vreoci, Susara
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:49
dep. 12:49
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:50
dep. 12:50
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:51
dep. 12:51
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:01
23.5 km
18:00 18:46 (00:46)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 18:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 18:13
dep. 18:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 18:16
dep. 18:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:19
dep. 18:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:22
dep. 18:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:29
dep. 18:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:30
dep. 18:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 18:33
dep. 18:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:34
dep. 18:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:35
dep. 18:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:36
dep. 18:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:38
dep. 18:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:41
dep. 18:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:46
23.5 km

Naselja Leskovac kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac kod Lazarevca je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.