Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac kod Lazarevca - Lazarevac timetable

monday, 18.02.2019.
06:10 06:56 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 06:10
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:23
dep. 06:23
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
23.5 km
07:00 07:46 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 07:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:30
dep. 07:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:35
dep. 07:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:41
dep. 07:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:46
23.5 km
08:08 09:04 (00:56)
Lipovica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
dep. 08:08
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:15
dep. 08:15
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 08:18
dep. 08:18
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:21
dep. 08:21
5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
6 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:26
dep. 08:26
7.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:28
dep. 08:28
8 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:31
dep. 08:31
9.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:34
dep. 08:34
10.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:37
dep. 08:37
12.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 08:38
dep. 08:38
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:39
dep. 08:39
14 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:40
dep. 08:40
14.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
16 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:47
dep. 08:47
18 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:48
dep. 08:48
18.5 km
Vreoci, Dom
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Vreoci, Susara
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:52
dep. 08:52
20.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:53
dep. 08:53
21.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:54
dep. 08:54
22.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:56
dep. 08:56
24.5 km
Sopic, Dom
arr. 08:58
dep. 08:58
26 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:59
dep. 08:59
26.5 km
Lazarevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:04
27.5 km
11:00 12:13 (01:13)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 11:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:13
dep. 11:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
26 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
32 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
35 km
12:15 13:01 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 12:15
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:34
dep. 12:34
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:45
dep. 12:45
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Vreoci, Susara
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:49
dep. 12:49
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:50
dep. 12:50
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:51
dep. 12:51
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:01
23.5 km
21:25 22:38 (01:13)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 21:25
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 21:32
dep. 21:32
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:33
dep. 21:33
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 21:35
dep. 21:35
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 21:37
dep. 21:37
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 21:38
dep. 21:38
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 21:41
dep. 21:41
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:42
dep. 21:42
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 21:49
dep. 21:49
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 21:53
dep. 21:53
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 21:57
dep. 21:57
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:04
dep. 22:04
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:08
dep. 22:08
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:11
dep. 22:11
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 22:12
dep. 22:12
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:13
dep. 22:13
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 22:14
dep. 22:14
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:17
dep. 22:17
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:20
dep. 22:20
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:22
dep. 22:22
26 km
Vreoci, Dom
arr. 22:23
dep. 22:23
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 22:25
dep. 22:25
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:26
dep. 22:26
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 22:27
dep. 22:27
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:28
dep. 22:28
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:30
dep. 22:30
32 km
Sopic, Dom
arr. 22:32
dep. 22:32
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
34 km
Lazarevac, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:38
35 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
06:10 06:56 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 06:10
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:23
dep. 06:23
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
23.5 km
07:00 07:46 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 07:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:30
dep. 07:30
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Vreoci, Susara
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:35
dep. 07:35
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:38
dep. 07:38
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:41
dep. 07:41
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:46
23.5 km
08:08 09:04 (00:56)
Lipovica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
dep. 08:08
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:15
dep. 08:15
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 08:18
dep. 08:18
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:21
dep. 08:21
5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
6 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:26
dep. 08:26
7.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:28
dep. 08:28
8 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:31
dep. 08:31
9.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:34
dep. 08:34
10.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:37
dep. 08:37
12.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 08:38
dep. 08:38
13 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:39
dep. 08:39
14 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:40
dep. 08:40
14.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
16 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:47
dep. 08:47
18 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:48
dep. 08:48
18.5 km
Vreoci, Dom
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Vreoci, Susara
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:52
dep. 08:52
20.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:53
dep. 08:53
21.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:54
dep. 08:54
22.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:56
dep. 08:56
24.5 km
Sopic, Dom
arr. 08:58
dep. 08:58
26 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:59
dep. 08:59
26.5 km
Lazarevac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:04
27.5 km
11:00 12:13 (01:13)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 11:00
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:13
dep. 11:13
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 11:28
dep. 11:28
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 11:32
dep. 11:32
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:39
dep. 11:39
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:47
dep. 11:47
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
26 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
32 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
35 km
12:15 13:01 (00:46)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 12:15
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:34
dep. 12:34
8.5 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:45
dep. 12:45
14.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Vreoci, Susara
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:49
dep. 12:49
16.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:50
dep. 12:50
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:51
dep. 12:51
18.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:53
dep. 12:53
20.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
22.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:01
23.5 km
21:25 22:38 (01:13)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
dep. 21:25
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
2 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 21:32
dep. 21:32
3 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:33
dep. 21:33
3.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 21:35
dep. 21:35
4 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 21:37
dep. 21:37
5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 21:38
dep. 21:38
5.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 21:41
dep. 21:41
6.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:42
dep. 21:42
6.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Vrbovno, Selo
arr. 21:49
dep. 21:49
10.5 km
Vrbovno, Lil kuca
arr. 21:53
dep. 21:53
12 km
Vrbovno, Selo
arr. 21:57
dep. 21:57
13.5 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:04
dep. 22:04
15.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:08
dep. 22:08
18 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:11
dep. 22:11
20 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 22:12
dep. 22:12
20.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:13
dep. 22:13
21.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 22:14
dep. 22:14
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:17
dep. 22:17
23.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:20
dep. 22:20
25.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:22
dep. 22:22
26 km
Vreoci, Dom
arr. 22:23
dep. 22:23
26.5 km
Vreoci, Susara
arr. 22:25
dep. 22:25
27.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:26
dep. 22:26
28 km
Vreoci, Peštan
arr. 22:27
dep. 22:27
29 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:28
dep. 22:28
30 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:30
dep. 22:30
32 km
Sopic, Dom
arr. 22:32
dep. 22:32
33.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
34 km
Lazarevac, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
34.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:38
35 km

Naselja Leskovac kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac kod Lazarevca je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.