Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Tulovo timetable

saturday, 16.02.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: school-holidays (Serbia), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Gurman
arr. 18:02
dep. 18:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Badince
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:30
dep. 18:30
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:33
dep. 18:33
16 km
Zagruzane
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Zoljevo
arr. 18:38
dep. 18:38
19 km
Tulovo
arr. 18:40
21 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: school-holidays (Serbia), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:00
Leskovac, Gurman
arr. 18:02
dep. 18:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Badince
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:30
dep. 18:30
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:33
dep. 18:33
16 km
Zagruzane
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Zoljevo
arr. 18:38
dep. 18:38
19 km
Tulovo
arr. 18:40
21 km
 
Departures on: monday, 18.02.2019.
06:40 07:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, Gurman
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Zagruzane
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Zoljevo
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Tulovo
arr. 07:05
19 km
06:40 07:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, Gurman
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Zagruzane
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Zoljevo
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Tulovo
arr. 07:05
19 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Leskovac, Gurman
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Badince
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:33
dep. 09:33
16 km
Zagruzane
arr. 09:35
dep. 09:35
18 km
Zoljevo
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Tulovo
arr. 09:40
21 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Leskovac, Gurman
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Badince
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Donji Bunibrod
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:33
dep. 09:33
16 km
Zagruzane
arr. 09:35
dep. 09:35
18 km
Zoljevo
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Tulovo
arr. 09:40
21 km
11:10 12:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Gurman
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Badince
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:48
dep. 11:48
16 km
Zagruzane
arr. 11:53
dep. 11:53
18 km
Zoljevo
arr. 11:56
dep. 11:56
19 km
Tulovo
arr. 12:00
21 km
11:10 12:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:10
Leskovac, Gurman
arr. 11:13
dep. 11:13
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
3 km
Badince
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 11:22
dep. 11:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:48
dep. 11:48
16 km
Zagruzane
arr. 11:53
dep. 11:53
18 km
Zoljevo
arr. 11:56
dep. 11:56
19 km
Tulovo
arr. 12:00
21 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Gurman
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Badince
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Donji Bunibrod
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Zagruzane
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Zoljevo
arr. 12:42
dep. 12:42
19 km
Tulovo
arr. 12:45
21 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Gurman
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Badince
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Donji Bunibrod
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:23
dep. 12:23
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Zagruzane
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Zoljevo
arr. 12:42
dep. 12:42
19 km
Tulovo
arr. 12:45
21 km
14:25 15:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Badince
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Donji Bunibrod
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Zagruzane
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Zoljevo
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Tulovo
arr. 15:05
21 km
14:25 15:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:25
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Badince
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Donji Bunibrod
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Zagruzane
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Zoljevo
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Tulovo
arr. 15:05
21 km
16:20 17:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:20
Leskovac, Gurman
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Badince
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:53
dep. 16:53
16 km
Zagruzane
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Zoljevo
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Tulovo
arr. 17:00
21 km
16:20 17:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:20
Leskovac, Gurman
arr. 16:22
dep. 16:22
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Badince
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:53
dep. 16:53
16 km
Zagruzane
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Zoljevo
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Tulovo
arr. 17:00
21 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Gurman
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Badince
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 19:25
dep. 19:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Zagruzane
arr. 19:45
dep. 19:45
18 km
Zoljevo
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Tulovo
arr. 19:50
21 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Gurman
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Badince
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Donji Bunibrod
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 19:25
dep. 19:25
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Zagruzane
arr. 19:45
dep. 19:45
18 km
Zoljevo
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Tulovo
arr. 19:50
21 km
22:15 23:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Jugoekspres
arr. 22:20
dep. 22:20
0.7 km
Leskovac, Rakic
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Badince
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 22:32
dep. 22:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:53
dep. 22:53
16 km
Zagruzane
arr. 22:55
dep. 22:55
18 km
Zoljevo
arr. 22:58
dep. 22:58
19 km
Tulovo
arr. 23:00
21 km
22:15 23:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Jugoekspres
arr. 22:20
dep. 22:20
0.7 km
Leskovac, Rakic
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Leskovac, Gurman
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Leskovac, Proleter
arr. 22:24
dep. 22:24
2 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Badince
arr. 22:30
dep. 22:30
7 km
Donji Bunibrod
arr. 22:32
dep. 22:32
8 km
Gornji Bunibrod
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
11 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
14 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:50
dep. 22:50
15 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:53
dep. 22:53
16 km
Zagruzane
arr. 22:55
dep. 22:55
18 km
Zoljevo
arr. 22:58
dep. 22:58
19 km
Tulovo
arr. 23:00
21 km

Naselja Leskovac i Tulovo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.