Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Sokobanja timetable

friday, 23.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: tuesday, 27.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: wednesday, 28.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km
 
Departures on: thursday, 29.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
82 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
82.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
83 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
84 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
85 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
91 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
95 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
96 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
99 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
102 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
107 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
109 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
110 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
112 km

Naselja Leskovac i Sokobanja su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 08:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.