Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Smederevska Palanka timetable

thursday, 16.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
02:42 06:40 (03:58)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 02:42
arr. 03:26
dep. 03:40
49 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
81 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
124 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
129 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
169 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
198 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
219 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
232 km

Naselja Leskovac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~232 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 58min., a najduže 03h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 02:42 h, dok je poslednji polazak u 02:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.